Polski Związek Skata
Rybnik

II GPO 2020 Rybnik

II Turniej Grand Prix Okręgu Rybnik - 35 lat DK Rybnik Chwałowice NSZZ Solidarność

Puchar Przewodniczącego Solidarności

  • Organizator i data: Zarząd Okręgu /16,02.2020
  • Kierownik turnieju: Gawełczyk Bronisław
  • Sekretariat: Paździor Tomasz
  • Sędzia: Łogasz Roman
Mce Nazwisko,  imię Klub / sekcja .Kat   S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
razem  Z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory m 166 3267 28 1158 11 1098 6 1011 11
2 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 160 3233 28 1123 11 1295 10 815 7
3 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 151 3025 29 1348 14 1158 10 519 5
4 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 147 2945 26 803 7 1002 8 1140 11
5 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory m 145 2926 29 807 9 1321 11 798 9
6 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 142 2888 29 1062 11 886 9 940 9
7 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 139 2850 23 922 8 1108 8 820 7
8 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory m 136 2762 18 646 6 791 5 1325 7
9 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 133 2710 32 951 13 1040 11 719 8
10 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 130 2685 24 843 7 812 7 1030 10
11 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 128 2658 24 622 5 1178 10 858 9
12 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 125 2646 28 469 5 973 12 1204 11
13 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory s 123 2626 27 737 9 1164 11 725 7
14 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory s 119 2541 23 908 8 817 8 816 7
15 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 117 2525 29 772 10 784 12 969 7
16 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 115 2523 26 1416 11 358 7 749 8
17 Duda Edward BUK Rudy m 112 2488 20 1126 7 579 6 783 7
18 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 110 2486 25 895 9 482 6 1109 10
19 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 108 2486 24 1241 11 410 6 835 7
20 Lorenz Ryszard ASY WISUS Żory s 106 2453 20 866 8 819 6 768 6
21 Stroiński Włodzimierz STRAŻAK Głożyny s 102 2375 27 605 9 540 6 1230 12
22 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 100 2370 21 844 7 1055 10 471 4
23 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 96 2294 21 777 7 903 8 614 6
24 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 94 2275 22 266 4 991 9 1018 9
25 Ogierman Karol JARDEX WDK Szczejkowice m 92 2255 23 882 11 636 6 737 6
26 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 89 2232 22 918 8 666 8 648 6
27 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 87 2228 20 777 7 539 6 912 7
28 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory m 84 2196 22 779 8 653 8 764 6
29 Piersiak Piotr ASY WISUS Żory m 82 2192 18 771 6 546 4 875 8
30 Skóra Józef DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 80 2166 19 454 5 1190 10 522 4
31 Grela Alfred ASY WISUS Żory m 78 2153 25 686 8 966 8 501 9
32 Ratajczak Michał HERKULES Rydułtowy m 75 2128 21 797 7 673 8 658 6
33 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 73 2114 22 852 8 348 6 914 8
34 Zbrożek Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 71 2114 22 385 5 933 11 796 6
35 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 69 2107 20 782 7 696 7 629 6
36 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 67 2091 27 557 7 779 9 755 11
37 Adamek Bolesław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 66 2087 20 467 5 442 6 1178 9
38 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 65 2066 24 735 7 1238 12 93 5
39 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 64 2064 29 107 7 780 10 1177 12
40 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 63 2061 26 914 11 432 6 715 9
41 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 61 2034 19 343 4 406 4 1285 11
42 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 60 2015 19 625 6 530 4 860 9
43 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 58 1984 22 574 8 847 8 563 6
44 Buchalik Alfons ASY WISUS Żory s 57 1973 23 686 6 1071 11 216 6
45 Król Piotr RKS Rybnik 20 m 56 1973 20 402 5 741 7 830 8
46 Mleczko Tadeusz ISKRA Rybnik s 55 1973 20 506 6 755 6 712 8
47 Koperwas Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 54 1955 21 927 7 276 5 752 9
48 Gorol Marek ASY WISUS Żory m 52 1948 18 494 7 733 7 721 4
49 Pawlas Mariusz ASY WISUS Żory m 51 1905 24 682 10 975 8 248 6
50 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 50 1905 19 897 8 339 6 669 5
51 Grodoń Joachim ASY WISUS Żory m 48 1892 21 1332 14 297 3 263 4
52 Domagała Zbigniew U WALKA Rybnik-Gotartowice s 47 1890 16 742 7 292 2 856 7
53 Zacha Stefan RKS Rybnik 20 m 45 1840 13 746 5 602 5 492 3
54 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 44 1828 18 704 6 592 7 532 5
55 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 43 1825 19 565 6 579 6 681 7
56 Grzegorzczyk Marian ASY WISUS Żory m 42 1813 18 370 4 848 7 595 7
57 Hajduk Janusz BUK Rudy m 40 1770 13 819 6 524 4 427 3
58 Tetla Marian ASY WISUS Żory m 39 1766 24 834 8 415 6 517 10
59 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 37 1738 15 334 2 639 5 765 8
60 Stec Grzegorz JARDEX WDK Szczejkowice m 36 1720 20 986 9 422 4 312 7
61 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 34 1678 14 994 7 8 2 676 5
62 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 34 1672 22 204 6 438 6 1030 10
63 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 33 1628 17 517 7 603 6 508 4
64 Lubszczyk Piotr RKS Rybnik 20 m 32 1596 21 444 5 142 6 1010 10
65 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 32 1581 22 280 6 682 9 619 7
66 Paździor Henryk ASY WISUS Żory m 31 1506 26 632 8 916 11 -42 7
67 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 30 1493 20 461 7 395 6 637 7
68 Adamczyk Rajmund PIAST Leszczyny m 30 1482 16 180 3 553 5 749 8
69 Helis Adam WALET Pawłowice s 30 1458 13 472 5 719 5 267 3
70 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 30 1455 18 416 5 270 3 769 10
71 Fizia Józef WALET Pawłowice s 29 1413 21 1194 9 -292 5 511 7
72 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 29 1413 14 699 6 202 3 512 5
73 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 28 1393 13 179 2 680 6 534 5
74 Płoszaj Mirosław ISKRA Rybnik m 28 1371 19 629 6 828 10 -86 3
75 Staniek Eugeniusz ASY WISUS Żory m 27 1324 19 478 8 379 7 467 4
76 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 26 1263 17 676 7 382 5 205 5
77 Szulik Martin PIAST Leszczyny m 25 1225 22 344 6 367 6 514 10
78 Cisek Edward HERKULES Rydułtowy s 25 1207 21 296 6 663 10 248 5
79 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 25 1203 21 571 6 860 9 -228 6
80 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 24 1190 14 447 4 352 4 391 6
81 Sylwender Bogumił RKS Rybnik 20 s 24 1184 13 -32 3 438 4 778 6
82 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory s 24 1172 21 -46 6 789 9 429 6
83 Niemiec Stanisław ASY WISUS Żory s 22 1062 14 714 6 -54 4 402 4
84 Tchórz Henryk niezrzeszony   15 705 12 -13 4 664 7 54 1