Polski Związek Skata
Rybnik

II Turniej Grand Prix

II Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Przewodniczącego Solidarności Kop. Chwałowice

  • Organizator i data: DK Rybnik Chwałowice/05.02.2017
  • Kierownik turnieju: Gawełczyk Bronisław
  • Sekretariat: Paździor Tomasz
  • Sędzia: Młoczek Jan
Mce Nazwisko,  imię Klub / sekcja .Kat Punkty GP S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
        mce z gry razem  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p
1 Paździor Henryk WISUS Żory m 100 68 168 3375 30 3 1358 14 2 1124 10 1 893 6 0
2 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 95 66 161 3275 28 2 909 6 0 1107 11 1 1259 11 1
3 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ m 90 62 152 3084 28 1 682 7 1 1149 10 0 1253 11 0
4 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ m 88 61 149 3024 28 4 1110 12 2 960 8 1 954 8 1
5 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 86 59 145 2906 27 2 1302 11 0 778 7 0 826 9 2
6 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 84 57 141 2844 27 4 675 4 0 978 13 4 1191 10 0
7 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 82 57 139 2825 25 3 1036 8 0 877 10 2 912 7 1
8 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 80 55 135 2717 25 4 1266 11 0 556 5 1 895 9 3
9 Fizia Józef WALET Pawłowice s 78 55 133 2704 24 3 598 8 3 1140 9 0 966 7 0
10 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 76 55 131 2702 27 3 586 8 2 808 8 1 1308 11 0
11 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 74 53 127 2626 24 5 1224 10 1 338 5 2 1064 9 2
12 Krupa Czesław ASY Żory s 72 52 124 2584 24 1 804 8 0 1108 10 0 672 6 1
13 Pawlas Mariusz WISUS Żory m 70 52 122 2564 29 5 593 10 3 932 9 1 1039 10 1
14 Milanowski Jerzy ISKRA Rybnik s 68 52 120 2564 24 2 1105 11 0 695 6 1 764 7 1
15 Gałązka Eugeniusz PIAST Leszczyny s 66 52 118 2563 20 2 983 6 0 395 5 2 1185 9 0
16 Gawron Bogdan ASY Żory s 64 52 116 2558 30 7 939 10 1 1021 12 2 598 8 4
17 Szymała Tomasz WISUS Żory m 62 51 113 2543 25 2 896 9 1 594 6 0 1053 10 1
18 Stroiński Włodzimierz STRAŻAK Głożyny m 60 51 111 2537 28 4 1088 10 0 998 10 1 451 8 3
19 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 58 51 109 2514 33 8 292 9 6 1026 11 1 1196 13 1
20 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 56 51 107 2507 22 3 710 7 2 1128 8 0 669 7 1
21 Ryt Edward WISUS Żory s 54 50 104 2467 26 5 1004 11 2 670 8 2 793 7 1
22 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 52 50 102 2464 22 3 482 5 2 984 8 1 998 9 0
23 Buchalik Alfons WISUS Żory s 50 49 99 2422 25 6 740 9 3 768 8 2 914 8 1
24 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 48 48 96 2383 25 6 546 7 2 1046 9 1 791 9 3
25 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 46 47 93 2344 27 7 1055 9 0 305 6 4 984 12 3
26 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 44 47 91 2338 19 1 854 6 0 805 8 1 679 5 0
27 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 42 47 89 2316 29 9 -257 4 6 1386 12 1 1187 13 2
28 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany m 40 47 87 2302 20 2 873 7 0 644 8 2 785 5 0
29 Sobik Marian WISUS Żory m 38 46 84 2297 17 0 863 6 0 924 7 0 510 4 0
30 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 36 46 82 2288 25 5 1030 8 1 814 9 0 444 8 4
31 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 34 46 80 2280 22 4 856 8 1 499 7 2 925 7 1
32 Jaworek Henryk ISKRA Rybnik m 32 45 77 2245 18 4 1035 8 1 534 5 2 676 5 1
33 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 30 45 75 2223 23 4 308 5 2 1091 10 1 824 8 1
34 Podkowik Robert WISUS Żory s 28 45 73 2208 17 0 732 6 0 963 7 0 513 4 0
35 Płoszaj Mirosław DK Rybnik-Chwałowice m 26 45 71 2202 31 7 821 13 3 724 8 1 657 10 3
36 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 25 44 69 2193 22 5 1062 10 2 762 7 1 369 5 2
37 Grodoń Joachim ASY Żory m 24 44 68 2187 22 5 977 8 0 774 8 3 436 6 2
38 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 23 44 67 2158 21 2 664 9 2 878 8 0 616 4 0
39 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 22 43 65 2132 27 9 1006 10 2 763 9 2 363 8 5
40 Kuś Bolesław GÓRNIK Boguszowice s 21 43 64 2130 27 6 792 8 1 780 11 3 558 8 2
41 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 20 43 63 2130 23 3 460 5 0 917 9 0 753 9 3
42 Gojny Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 19 43 62 2103 16 1 290 2 1 805 7 0 1008 7 0
43 Grzegorzczyk Marian ASY Żory m 18 42 60 2097 19 3 751 6 1 792 9 2 554 4 0
44 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 17 42 59 2075 24 7 847 11 2 624 6 1 604 7 4
45 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 16 42 58 2073 18 3 382 5 2 624 5 1 1067 8 0
46 Maziarczyk Władysław STRAŻAK Głożyny m 15 42 57 2054 25 6 330 7 4 449 6 2 1275 12 0
47 Staniek Eugeniusz WISUS Żory m 14 41 55 2047 18 5 734 6 2 311 6 3 1002 6 0
48 Helis Adam WALET Pawłowice s 13 41 54 2042 23 6 494 8 4 618 8 2 930 7 0
49 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 12 40 52 1973 26 8 330 7 3 935 10 2 708 9 3
50 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 11 40 51 1971 20 4 459 4 1 873 9 1 639 7 2
51 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 10 39 49 1942 19 2 765 7 0 198 3 2 979 9 0
52 Zbrożek Mirosław DK Rybnik-Chwałowice m 9 39 48 1933 18 3 258 3 2 1014 8 0 661 7 1
53 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 8 39 47 1913 24 7 764 11 2 641 7 3 508 6 2
54 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 7 38 45 1895 20 5 598 5 1 553 7 2 744 8 2
55 Zacha Stefan POLONIA Niewiadom m 6 38 44 1868 15 3 886 5 0 750 7 1 232 3 2
56 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 5 37 42 1846 19 3 515 6 1 743 9 2 588 4 0
57 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 4 37 41 1831 16 2 569 4 0 356 6 2 906 6 0
58 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 3 37 40 1818 23 7 1205 10 0 178 4 3 435 9 4
59 Strzelecki Włodzimierz PIAST Leszczyny m 2 37 39 1817 18 4 472 5 2 657 8 2 688 5 0
60 Skupień Eugeniusz WISUS Żory m 1 37 38 1807 22 7 493 6 1 807 8 2 507 8 4
61 Skóra Józef DK Rybnik-Chwałowice s 0 36 36 1785 19 6 948 6 0 422 5 2 415 8 4
62 Śliż Bogusław ASY Żory s 0 36 36 1781 22 5 -43 5 4 633 6 1 1191 11 0
63 Walaszek Mirosław KS Cieszyn m 0 35 35 1734 25 5 828 9 1 441 10 3 465 6 1
64 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice s 0 35 35 1730 16 3 247 3 1 1120 9 0 363 4 2
65 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice m 0 35 35 1726 21 4 709 8 1 594 7 1 423 6 2
66 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie s 0 34 34 1691 24 7 510 9 3 723 9 2 458 6 2
67 Kosiec Zbigniew DK Rybnik-Chwałowice m 0 34 34 1660 24 8 247 4 3 1021 11 1 392 9 4
68 Kufel Józef WISUS Żory s 0 33 33 1644 17 2 26 1 1 825 6 0 793 10 1
69 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 0 33 33 1633 16 7 655 7 3 492 4 2 486 5 2
70 Piersiak Piotr WISUS Żory m 0 33 33 1627 18 3 777 6 0 486 7 2 364 5 1
71 Gorol Marek WISUS Żory m 0 32 32 1554 20 4 195 7 4 590 5 0 769 8 0
72 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik m 0 31 31 1508 23 10 1303 11 0 51 5 4 154 7 6
73 Baszczok Gerard BUK Rudy s 0 29 29 1449 19 6 221 5 3 252 6 3 976 8 0
74 Kopacz Wiesław ASY Żory m 0 28 28 1394 22 9 491 9 4 907 9 1 -4 4 4
75 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 0 28 28 1365 16 5 317 6 3 474 4 0 574 6 2
76 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 0 26 26 1279 17 5 574 5 1 699 8 1 6 4 3
77 Wojciechowski Zbigniew FORTECA Świerklany m 0 25 25 1248 18 7 483 6 2 295 5 2 470 7 3
78 Stec Grzegorz niezrzeszony   0 24 24 1179 20 12 660 7 3 468 7 4 51 6 5
79 Harazin Henryk WALET Pawłowice s 0 24 24 1171 13 5 697 7 2 337 3 1 137 3 2
80 Waszut Zygmunt ASY Żory s 0 24 24 1155 14 5 38 5 4 398 1 0 719 8 1
81 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 0 24 24 1153 19 8 446 7 3 484 6 2 223 6 3
82 Tchórz Henryk niezrzeszony   0 24 24 1153 13 3 626 8 1 425 3 0 102 2 2
83 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 0 22 22 1091 13 4 54 3 3 335 5 1 702 5 0
84 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 0 22 22 1075 14 6 252 2 1 60 4 4 763 8 1
85 Tetla Marian WISUS Żory m 0 20 20 966 18 9 731 9 2 504 6 2 -269 3 5
86 Grela Alfred WISUS Żory m 0 19 19 943 18 9 -450 1 4 887 9 1 506 8 4
87 Boczek Marian ASY Żory m 0 18 18 897 8 4 388 2 1 591 6 1 -82 0 2
88 Urbańczyk Ryszard DK Rybnik-Chwałowice s 0 14 14 663 11 7 784 7 0 -331 2 5 210 2 2
  Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice m 100 0 100 0