Polski Związek Skata
Rybnik

Drużynowy Puchar Okręgu 2017

Drużynowy Puchar Okręgu - Eliminacje DPP

  • Organizator i data: Zarząd Okręgu Rybnik/12.02.2017
  • Kierownik turnieju: Kafka Piotr
  • Sekretariat: Paździor Tomasz
  • Sędzia: Kałuża Stanisław, Henryk Paździor, Zbigniew Kosiec
Msce zes Drużyna / Nr St.  -  Nazwisko, imię Suma W P 1 ser. 1 w. 1  p. 2 Seria 2 w. 2 p. 3 Seria 3 w. 3 p.
1 18 ISKRA Rybnik II 10488 101 11 3282 30 3 3348 33 5 3858 38 3
  181 Pszczoliński Andrzej 2430 23 3 454 6 2 616 6 0 1360 11 1
  182 Rudziński Piotr 2658 24 1 712 6 0 1105 11 1 841 7 0
  183 Ferdyn Mieczysław 3158 31 4 1048 8 1 938 10 3 1172 13 0
  184 Pudło Krzysztof 2242 23 3 1068 10 0 689 6 1 485 7 2
  185                          
2 10 PIAST Leszczyny  I 10210 97 11 4136 37 3 2592 32 7 3482 28 1
  101 Adamczyk Rajmund 2432 24 6 889 6 1 481 10 5 1062 8 0
  102 Czuga Przemysław 2696 24 2 921 8 1 567 6 1 1208 10 0
  103 Bojdoł Iwona 3130 30 0 1440 14 0 1100 12 0 590 4 0
  104 Czuga Benedykt 1952 19 3 886 9 1 444 4 1 622 6 1
  105                          
3 7 ISKRA Rybnik I 9926 98 11 3553 35 4 3047 36 5 3326 27 2
  71 Kotyński Tadeusz 2286 20 2 995 10 2 505 5 0 786 5 0
  72 Tokar Kazimierz 2745 24 0 998 10 0 1039 9 0 708 5 0
  73 Milanowski Jerzy 2716 30 5 925 9 1 886 11 2 905 10 2
  74 Grzyb Józef 2179 24 4 635 6 1 617 11 3 927 7 0
  75                          
4 23 BUK Rudy I 9672 82 8 2809 26 6 2800 23 1 4063 33 1
  231 Słomka Erwin 2611 23 4 1215 12 3 835 6 0 561 5 1
  232 Buchalik Roman 2533 17 0 856 5 0 550 3 0 1127 9 0
  233 Mleczko Tadeusz 2065 19 3 294 5 3 771 7 0 1000 7 0
  234 Lebek Henryk 2463 23 1 444 4 0 644 7 1 1375 12 0
  235                          
5 11 KS GÓRNIK Boguszowice 9437 91 13 3411 34 5 3286 30 3 2740 27 5
  111 Załęcki Jerzy 1786 20 5 674 7 2 962 9 0 150 4 3
  112 Skrobol Marian 2551 22 1 867 8 0 816 6 0 868 8 1
  113 Sobik Klaudiusz 3311 30 2 824 9 1 1249 10 1 1238 11 0
  114 Kuś Bolesław 1789 19 5 1046 10 2 259 5 2 484 4 1
  115                          
6 16 JARDEX WDK Szczejkowice II 9026 82 6 3306 27 0 3011 29 3 2709 26 3
  161 Owsiak Andrzej 2224 19 1 876 6 0 762 7 0 586 6 1
  162 Młynek Andrzej 1903 19 1 616 7 0 564 7 1 723 5 0
  163 Zawisło Kazimierz 2226 21 3 847 6 0 545 6 2 834 9 1
  164 Bluszcz Ryszard 2673 23 1 967 8 0 1140 9 0 566 6 1
  165                          
7 2 SILESIA Rybnik 8906 91 18 2793 31 6 3481 36 6 2632 24 6
  21 Śmieja Roman 2086 23 5 871 8 0 734 9 2 481 6 3
  22 Rezner Adam 2340 17 1 509 5 1 956 7 0 875 5 0
  23 Bartosik Wojciech 1662 23 7 827 9 1 575 9 3 260 5 3
  24 Paulus Ewald 2818 28 5 586 9 4 1216 11 1 1016 8 0
  25                          
8 13 PIAST Leszczyny II 8783 79 11 3431 28 1 2608 27 5 2744 24 5
  131 Strzelecki Włodzimierz 2023 19 3 823 8 0 522 6 2 678 5 1
  132 Niemiec Zenon 2562 23 3 1304 10 0 614 5 0 644 8 3
  133 Kałuża Zbigniew 1548 15 3 328 3 1 968 10 1 252 2 1
  134 Gałązka Eugeniusz 2650 22 2 976 7 0 504 6 2 1170 9 0
  135                          
9 1 ASY Żory  I 8723 88 17 3021 29 5 3243 32 4 2459 27 8
  11 Śliż Bogusław 1922 23 7 692 9 2 1010 8 0 220 6 5
  12 Fleiszor Dariusz 1535 14 3 786 5 0 517 7 2 232 2 1
  13 Łogasz Roman 2959 27 1 769 7 1 985 9 0 1205 11 0
  14 Gawron Bogdan 2307 24 6 774 8 2 731 8 2 802 8 2
  15                          
10 21 ASY Żory  II 8614 85 11 2814 26 1 2968 28 3 2832 31 7
  211 Krupa Czesław 2082 22 5 1038 9 1 325 4 2 719 9 2
  212 Boczek Marian 1999 19 1 291 2 0 798 7 0 910 10 1
  213 Grzegorzczyk Marian 1783 19 4 642 6 0 685 7 1 456 6 3
  214 Grodoń Joachim 2750 25 1 843 9 0 1160 10 0 747 6 1
  215                          
11 20 WISUS Żory  III 8412 83 13 2795 30 4 2616 26 5 3001 27 4
  201 Świerkot Eugeniusz 2430 25 5 937 9 0 694 9 3 799 7 2
  202 Podkowik Robert 1899 16 0 671 7 0 632 4 0 596 5 0
  203 Lorenz Ryszard 717 10 3 413 7 3 104 1 0 200 2 0
  204 Kufel Józef 1526 14 2 30 0 0 631 6 1 865 8 1
  205 Grela Alfred 1840 18 3 744 7 1 555 6 1 541 5 1
12 14 LKS FORTECA Świerklany  II 8396 93 19 2249 30 9 2707 31 5 3440 32 5
  141 Łękawski Wiesław 1911 21 4 618 10 3 390 4 1 903 7 0
  142 Oślizlok Roman 1871 18 3 518 5 0 575 6 1 778 7 2
  143 Górecki Krzysztof 2360 29 8 411 9 5 708 9 2 1241 11 1
  144 Gajda Monika 2254 25 4 702 6 1 1034 12 1 518 7 2
  145                          
13 4 WISUS Żory  I 8395 89 17 2146 26 7 3291 35 5 2958 28 5
  41 Buchalik Alfons 1684 21 5 155 5 3 903 10 1 626 6 1
  42 Kwaśniak Jerzy 1361 19 8 430 4 2 213 6 4 718 9 2
  43 Tetla Marian 2318 22 3 435 4 1 983 9 0 900 9 2
  44 Paździor Henryk 3032 27 1 1126 13 1 1192 10 0 714 4 0
  45 Szymała Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 3 LKS FORTECA Świerklany  I 8225 92 19 2400 30 8 2133 30 8 3692 32 3
  31 Polok Franciszek 1847 23 6 964 9 1 385 8 4 498 6 1
  32 Gajda Bolesław 1826 25 8 185 6 4 564 9 2 1077 10 2
  33 Gembalczyk Stanisław 2204 19 2 717 9 2 524 4 0 963 6 0
  34 Gajda Piotr 2348 25 3 534 6 1 660 9 2 1154 10 0
  35                          
15 5 JUBILAT Jastrzębie 8208 87 15 2836 32 5 3047 29 4 2325 26 6
  51 Glac Józef 1685 22 8 705 8 2 626 8 3 354 6 3
  52 Ciastowicz Wojciech 2472 22 1 820 6 0 1001 9 0 651 7 1
  53 Warło Henryk 2021 22 3 619 9 2 761 7 0 641 6 1
  54 Czapla Henryk 2030 21 3 692 9 1 659 5 1 679 7 1
  55                          
16 9 DK Rybnik-Chwałowice NSZZ  I 7931 97 24 3049 31 4 2148 28 8 2734 38 12
  91 Wawoczny Mirosław 2687 28 3 1062 10 0 654 8 2 971 10 1
  92 Kral Adam 1633 24 7 306 7 3 549 9 3 778 8 1
  93 Kosiec Zbigniew 2149 26 7 1121 9 0 531 6 2 497 11 5
  94 Skóra Józef 1462 19 7 560 5 1 414 5 1 488 9 5
  95                          
17 8 WISUS Żory  II 7155 74 13 2006 24 7 3122 26 3 2027 24 3
  81 Skupień Eugeniusz 2234 20 1 581 6 0 918 8 1 735 6 0
  82 Sobik Jan 2168 24 3 502 7 2 1153 9 0 513 8 1
  83 Gorol Marek 1152 16 7 410 6 4 240 4 2 502 6 1
  84 Staniek Eugeniusz 1601 14 2 513 5 1 811 5 0 277 4 1
  85                          
18 15 DK Rybnik-Chwałowice NSZZ  II 7072 92 30 2014 30 15 2294 30 7 2764 32 8
  151 Bojanowski Radosław 2390 24 3 842 10 2 694 7 1 854 7 0
  152 Pykosz Mariusz 861 18 11 400 8 5 -58 4 4 519 6 2
  153 Danel Szymon 1175 18 7 -232 2 5 702 8 1 705 8 1
  154 Płoszaj Mirosław 2646 32 9 1004 10 3 956 11 1 686 11 5
  155                          
19 6 JARDEX WDK Szczejkowice I 6985 81 18 2457 29 3 2379 25 6 2149 27 9
  61 Jureczko Marian 2002 19 2 584 6 0 310 3 1 1108 10 1
  62 Malcher Andrzej 1898 20 3 656 9 1 525 5 1 717 6 1
  63 Panfil Tomasz 1070 22 10 719 9 1 627 10 4 -276 3 5
  64 Kąsek Andrzej 2015 20 3 498 5 1 917 7 0 600 8 2
  65                          
20 17 BUK Rudy II 6981 74 19 2618 24 6 2024 22 8 2339 28 5
  171 Baszczok Gerard 904 17 7 331 5 2 168 6 3 405 6 2
  172 Roter Eugeniusz 1959 22 7 694 7 2 676 6 3 589 9 2
  173 Hanusek Arnold 2046 17 2 842 7 1 484 4 1 720 6 0
  174 Marusiak Marian 2072 18 3 751 5 1 696 6 1 625 7 1
  175                          
21 12 WALET Pawłowice 6692 86 27 2382 30 9 2509 26 6 1801 30 12
  121 Kiełkowski Marek 666 19 12 266 7 4 447 6 3 -47 6 5
  122 Helis Adam 1271 15 4 47 3 3 480 4 1 744 8 0
  123 Szymaniec Tomasz 2451 23 2 983 9 0 746 6 0 722 8 2
  124 Fizia Józef 2304 29 9 1086 11 2 836 10 2 382 8 5
  125                          
22 22 WISUS Żory  IV 6560 71 18 1745 19 5 3031 26 2 1784 26 11
  221 Machoczek Tadeusz 2009 22 2 660 7 1 655 8 1 694 7 0
  222 Piersiak Piotr 1779 18 3 533 5 0 450 3 0 796 10 3
  223 Woronecki Stefan 1520 21 8 -128 3 4 1164 10 0 484 8 4
  224 Sobik Marian 1252 10 5 680 4 0 762 5 1 -190 1 4
  225                          
23 19 DK Rybnik-Chwałowice NSZZ  III 6150 70 18 3267 26 1 1883 20 6 1000 24 11
  191 Pawlus Stanisław 1752 16 2 836 6 0 732 6 1 184 4 1
  192 Szojer Ryszard 1190 17 7 885 6 0 -113 2 3 418 9 4
  193 Gawełczyk Bronisław 1123 16 6 755 7 0 394 3 1 -26 6 5
  194 Sobik Roman 2085 21 3 791 7 1 870 9 1 424 5 1
  195                          
24 24 U WALKA Rybnik-Gotartowice 5733 64 21 2011 21 4 1751 21 8 1971 22 9
  241 Benisz Adam 1223 22 10 499 7 2 199 6 4 525 9 4
  242 Helis Paweł 1494 13 3 568 5 1 137 3 2 789 5 0
  243 Sieroń Alfred 1608 15 3 427 4 0 608 6 1 573 5 2
  244 Stajer Walenty 1408 14 5 517 5 1 807 6 1 84 3 3