Polski Związek Skata
Rybnik

VI Turniej Grand Prix

VI Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Posła Marka Krząkały

  • Organizator i data: O/Rybnik/03.09.2017
  • Kierownik turnieju: Kałuża Stanisław
  • Sekretariat: Paździor Tomasz
  • Sędzia: Młoczek Jan
Mce Nazwisko,  imię Klub / sekcja .Kat Punkty GP S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
mce z gry razem  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p
1 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 100 65 165 3242 36 4 1086 14 1 866 10 3 1290 12 0
2 Gawron Bogdan ASY Żory s 95 62 157 3073 30 2 771 8 1 1003 8 0 1299 14 1
3 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 90 62 152 3072 30 5 1290 12 1 1128 12 4 654 6 0
4 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 88 61 149 3025 28 1 935 9 1 823 7 0 1267 12 0
5 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 86 60 146 2999 31 3 655 9 3 1329 13 0 1015 9 0
6 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 84 59 143 2932 32 2 943 11 1 1113 11 0 876 10 1
7 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 82 57 139 2842 23 0 894 8 0 1136 10 0 812 5 0
8 Duda Edward BUK Rudy m 80 57 137 2831 29 3 882 8 1 1112 10 0 837 11 2
9 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 78 56 134 2797 23 2 957 7 0 586 7 2 1254 9 0
10 Wojciechowski Zbigniew FORTECA Świerklany m 76 56 132 2760 27 0 1209 12 0 973 10 0 578 5 0
11 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 74 55 129 2719 28 2 974 9 0 677 9 2 1068 10 0
12 Walaszek Mirosław KS Cieszyn m 72 55 127 2713 27 4 1084 11 1 1092 9 1 537 7 2
13 Buchalik Alfons WISUS Żory s 70 54 124 2660 24 1 593 6 0 1026 11 1 1041 7 0
14 Helis Adam WALET Pawłowice s 68 52 120 2594 21 0 1016 8 0 983 8 0 595 5 0
15 Strzelecki Włodzimierz PIAST Leszczyny m 66 52 118 2587 23 5 895 8 1 1353 11 0 339 4 4
16 Tetla Marian WISUS Żory m 64 51 115 2506 23 2 718 8 1 832 8 1 956 7 0
17 Grzegorzczyk Marian ASY Żory m 62 50 112 2499 26 5 530 7 3 1104 10 1 865 9 1
18 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 60 50 110 2499 22 3 406 5 2 1234 11 0 859 6 1
19 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 58 50 108 2464 27 6 931 10 2 559 8 3 974 9 1
20 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 56 49 105 2445 27 3 675 7 1 640 8 2 1130 12 0
21 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 54 49 103 2435 21 2 1179 9 0 596 4 0 660 8 2
22 Grela Alfred WISUS Żory m 52 49 101 2429 27 7 1020 9 1 511 6 3 898 12 3
23 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 50 48 98 2400 26 5 954 8 1 729 9 2 717 9 2
24 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 48 48 96 2395 21 2 731 8 1 864 8 1 800 5 0
25 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 46 48 94 2381 21 5 1046 10 2 536 4 2 799 7 1
26 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 44 48 92 2356 21 4 960 7 0 1020 8 1 376 6 3
27 Pawlas Mariusz WISUS Żory m 42 47 89 2350 25 3 991 9 0 618 7 2 741 9 1
28 Kuś Bolesław GÓRNIK Boguszowice s 40 47 87 2328 27 5 506 6 2 899 9 1 923 12 2
29 Niemiec Stanisław ASY Żory s 38 46 84 2300 23 6 1062 8 1 709 9 3 529 6 2
30 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie s 36 46 82 2281 25 3 1011 11 0 536 9 2 734 5 1
31 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 34 46 80 2280 28 8 465 8 4 1194 11 1 621 9 3
32 Piersiak Piotr WISUS Żory m 32 45 77 2240 17 3 735 7 1 1017 7 0 488 3 2
33 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 30 45 75 2234 23 5 653 8 3 651 8 2 930 7 0
34 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 28 45 73 2220 22 3 742 5 0 701 7 1 777 10 2
35 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 26 44 70 2200 21 5 607 5 2 659 9 3 934 7 0
36 Szymała Tomasz WISUS Żory m 25 44 69 2179 22 5 1226 10 0 609 6 2 344 6 3
37 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 24 44 68 2173 26 6 1020 10 1 519 8 3 634 8 2
38 Bogusławski Stanisław ASY Żory m 23 43 66 2144 23 5 201 6 4 1326 12 0 617 5 1
39 Fizia Józef WALET Pawłowice s 22 43 65 2124 25 7 576 7 2 1098 10 1 450 8 4
40 Chlebisz Tomasz niezrzeszony   21 42 63 2100 20 3 728 9 3 536 4 0 836 7 0
41 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 20 42 62 2099 23 4 718 5 0 840 10 2 541 8 2
42 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 19 42 61 2086 19 3 464 5 1 928 8 1 694 6 1
43 Dziewior Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 18 41 59 2012 23 4 802 10 1 580 8 3 630 5 0
44 Płoszaj Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 17 41 58 2003 25 5 998 12 1 629 9 2 376 4 2
45 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 16 40 56 1989 20 2 270 5 2 926 8 0 793 7 0
46 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 15 40 55 1968 18 2 812 9 1 870 6 0 286 3 1
47 Paździor Henryk WISUS Żory m 14 40 54 1967 25 8 719 9 3 739 7 1 509 9 4
48 Zacha Stefan POLONIA Niewiadom m 13 39 52 1937 16 1 847 8 0 430 3 0 660 5 1
49 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 12 39 51 1932 22 6 760 6 0 344 6 4 828 10 2
50 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 11 38 49 1882 20 5 588 6 0 521 6 2 773 8 3
51 Gawlik Marian JARDEX WDK Szczejkowice s 10 38 48 1860 17 2 642 6 0 307 4 2 911 7 0
52 Tchórz Henryk niezrzeszony   9 38 47 1857 21 6 229 5 3 972 8 0 656 8 3
53 Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 8 37 45 1814 15 2 322 4 1 535 5 0 957 6 1
54 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 7 36 43 1791 24 4 744 8 1 624 8 0 423 8 3
55 Bluszcz Ryszard JARDEX WDK Szczejkowice s 6 35 41 1738 16 4 810 7 1 200 4 2 728 5 1
56 Sobik Marian WISUS Żory m 5 35 40 1717 16 2 627 6 0 404 4 2 686 6 0
57 Machoczek Tadeusz WISUS Żory s 4 34 38 1651 16 4 506 6 2 442 3 1 703 7 1
58 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany m 3 32 35 1593 22 10 994 11 2 369 5 3 230 6 5
59 Ryt Edward WISUS Żory s 2 32 34 1569 17 3 219 4 2 554 7 1 796 6 0
60 Baszczok Gerard BUK Rudy s 1 32 33 1562 15 3 58 3 2 802 6 0 702 6 1
61 Śliż Bogusław ASY Żory s 0 31 31 1520 19 4 288 4 1 301 5 3 931 10 0
62 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie m 0 30 30 1482 22 10 898 9 2 214 6 4 370 7 4
63 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 0 30 30 1459 22 7 120 5 2 458 7 3 881 10 2
64 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 0 30 30 1458 14 3 364 4 1 285 3 1 809 7 1
65 Skupień Eugeniusz WISUS Żory m 0 29 29 1443 21 7 661 7 2 498 7 2 284 7 3
66 Jaworek Henryk ISKRA Rybnik m 0 29 29 1439 15 5 707 7 1 206 4 3 526 4 1
67 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 0 27 27 1321 16 6 488 7 3 436 4 1 397 5 2
68 Harazin Henryk WALET Pawłowice s 0 27 27 1306 12 2 122 2 1 659 7 0 525 3 1
69 Gorol Marek WISUS Żory m 0 26 26 1253 14 4 298 5 2 534 5 1 421 4 1
70 Gałązka Eugeniusz PIAST Leszczyny s 0 24 24 1199 14 6 138 3 2 643 7 3 418 4 1
71 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 0 24 24 1193 17 6 370 6 3 611 6 0 212 5 3
72 Suliga Piotr niezrzeszony   0 23 23 1130 12 3 748 6 0 184 4 2 198 2 1
73 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 0 18 18 869 23 13 111 7 5 730 7 1 28 9 7
74 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 0 17 17 818 18 11 262 4 2 -76 4 6 632 10 3
75 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 0 13 13 650 10 5 264 3 1 288 4 2 98 3 2
  Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 100 0 100   0