Polski Związek Skata
Rybnik

VII Turniej Grand Prix

VII Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Wójta Gminy Świerklany

  • Organizator i data: O/Rybnik/11.11.2017
  • Kierownik turnieju: Kafka Piotr
  • Sekretariat: Paździor Tomasz
  • Sędzia: Młoczek Jan
Mce Nazwisko, imię Klub / Sekcja .Kat Punkty GP Suma 1  Seria 2  Seria 3  Seria
mce z gry razem z gry w p z gry w p z gry w p z gry w p
1 Grela Alfred WISUS Żory m 100 61 161 3041 28 3 712 8 1 1143 11 1 1186 9 1
2 Michalski Dawid KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów m 95 61 156 3038 24 2 950 8 1 571 5 1 1517 11 0
3 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 90 59 149 2901 30 4 1344 12 1 748 8 1 809 10 2
4 Stroiński Włodzimierz STRAŻAK Głożyny m 88 58 146 2899 31 5 803 10 3 1205 10 0 891 11 2
5 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 86 58 144 2880 25 3 1200 9 0 1024 9 1 656 7 2
6 Adamski Stanisław niezrzeszony   84 58 142 2871 28 5 1489 11 0 1084 11 1 298 6 4
7 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. m 82 58 140 2871 25 2 642 7 2 1178 10 0 1051 8 0
8 Krupa Czesław ASY Żory s 80 58 138 2851 28 2 1004 8 0 1139 11 1 708 9 1
9 Szymała Tomasz WISUS Żory m 78 58 136 2851 23 1 1082 7 0 910 8 0 859 8 1
10 Broda Wojciech niezrzeszony   76 56 132 2778 24 6 467 7 3 1250 10 2 1061 7 1
11 Danel Szymon DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 74 56 130 2768 24 3 478 5 2 862 6 0 1428 13 1
12 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 72 56 128 2754 24 1 902 8 0 727 7 1 1125 9 0
13 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 70 55 125 2745 25 1 1189 12 0 978 9 0 578 4 1
14 Woronecki Stefan WISUS Żory s 68 55 123 2709 26 4 1078 9 1 714 9 1 917 8 2
15 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 66 54 120 2698 27 4 1092 11 2 903 9 1 703 7 1
16 Grobelny Ireneusz WOK Gołkowice m 64 54 118 2691 25 3 1018 11 1 769 6 0 904 8 2
17 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 62 54 116 2680 22 2 879 8 1 888 8 1 913 6 0
18 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 60 53 113 2648 23 0 889 7 0 896 8 0 863 8 0
19 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 58 53 111 2642 31 4 823 9 1 1339 14 1 480 8 2
20 Kuś Bolesław GÓRNIK Boguszowice s 56 53 109 2642 24 3 722 6 2 873 9 1 1047 9 0
21 Nieroda Julian HERKULES Rydułtowy s 54 53 107 2638 26 4 720 8 2 886 8 2 1032 10 0
22 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 52 53 105 2626 20 1 804 5 0 708 7 1 1114 8 0
23 Skupień Eugeniusz WISUS Żory m 50 53 103 2607 31 6 982 11 2 1006 12 2 619 8 2
24 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 48 51 99 2546 20 1 922 7 1 719 6 0 905 7 0
25 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 46 51 97 2545 27 6 1127 11 2 976 9 1 442 7 3
26 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 44 51 95 2532 25 3 704 7 1 754 9 2 1074 9 0
27 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 42 51 93 2511 24 2 880 9 1 952 10 0 679 5 1
28 Ryt Edward WISUS Żory s 40 51 91 2511 22 1 490 6 1 1075 8 0 946 8 0
29 Wojciechowski Zbigniew FORTECA Świerklany m 38 50 88 2494 25 5 815 8 2 1235 12 1 444 5 2
30 Gałązka Eugeniusz PIAST Leszczyny s 36 50 86 2490 22 3 782 6 1 894 9 1 814 7 1
31 Duda Edward BUK Rudy m 34 49 83 2439 24 2 747 7 1 944 10 0 748 7 1
32 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 32 49 81 2413 23 3 1107 9 0 547 6 2 759 8 1
33 Standowicz Jan WISUS Żory s 30 49 79 2413 22 2 801 7 0 332 4 2 1280 11 0
34 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 28 49 77 2406 20 2 946 8 1 1018 8 0 442 4 1
35 Niemiec Stanisław ASY Żory s 26 47 73 2338 23 3 445 6 2 1099 10 1 794 7 0
36 Benisz Adam U WALKA Rybnik-Gotartowice m 25 47 72 2336 20 0 982 8 0 877 8 0 477 4 0
37 Mazur Michał WISUS Żory m 24 47 71 2336 17 4 449 5 3 1231 7 0 656 5 1
38 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie s 23 47 70 2302 23 3 695 7 1 876 9 1 731 7 1
39 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 22 46 68 2296 21 4 883 6 0 822 9 2 591 6 2
40 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 21 46 67 2286 25 7 1190 11 1 1330 10 0 -234 4 6
41 Boczek Marian ASY Żory m 20 46 66 2280 21 3 1016 8 0 399 5 2 865 8 1
42 Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 19 46 65 2279 23 3 897 9 1 463 6 1 919 8 1
43 Adamek Bolesław niezrzeszony   18 46 64 2278 19 3 673 6 1 523 4 2 1082 9 0
44 Polnik Jerzy GOKiR Mszana m 17 46 63 2276 19 1 704 6 0 1046 8 0 526 5 1
45 Gebauer Stanisław GÓRNIK Boguszowice m 16 46 62 2273 19 1 860 8 0 488 4 0 925 7 1
46 Kuczera Franciszek WISUS Żory m 15 46 61 2260 21 5 976 8 0 528 5 3 756 8 2
47 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 14 45 59 2214 26 5 1077 12 2 602 7 1 535 7 2
48 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski m 13 45 58 2207 24 4 722 9 2 656 6 0 829 9 2
49 Pawela Andrzej WOKiR Połomia m 12 45 57 2207 20 4 843 8 2 663 7 1 701 5 1
50 Łogasz Roman ASY Żory m 11 45 56 2201 26 6 80 5 3 1075 10 1 1046 11 2
51 Jasiński Stanisław WALET Pawłowice m 10 44 54 2192 18 0 538 3 0 715 7 0 939 8 0
52 Śliż Bogusław ASY Żory s 9 44 53 2188 23 4 629 7 2 888 10 2 671 6 0
53 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 8 44 52 2174 20 2 524 6 2 683 6 0 967 8 0
54 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 7 44 51 2171 26 6 451 8 4 708 7 1 1012 11 1
55 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 6 44 50 2169 25 6 716 7 1 611 9 3 842 9 2
56 Zacha Stefan POLONIA Niewiadom m 5 44 49 2153 21 3 591 7 2 652 6 1 910 8 0
57 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 4 43 47 2127 17 1 601 6 1 1031 7 0 495 4 0
58 Kosteczka Jarosław niezrzeszony   3 43 46 2113 26 6 1016 11 2 691 9 2 406 6 2
59 Płoszaj Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 2 42 44 2097 23 6 567 6 2 668 6 1 862 11 3
60 Czechowicz Piotr niezrzeszony   1 42 43 2078 22 3 1167 11 0 319 3 1 592 8 2
61 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 0 42 42 2074 26 8 915 10 2 907 10 2 252 6 4
62 Tchórz Henryk niezrzeszony   0 42 42 2062 17 3 1028 7 1 607 6 1 427 4 1
63 Buchalik Alfons WISUS Żory s 0 42 42 2061 23 3 367 6 1 902 10 2 792 7 0
64 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 0 41 41 2046 27 5 1086 10 0 990 11 0 -30 6 5
65 Urbańczyk Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 0 41 41 2035 20 4 402 7 4 773 6 0 860 7 0
66 Gawron Bogdan ASY Żory s 0 41 41 2025 22 5 1209 9 0 744 9 2 72 4 3
67 Skrobol Marian GÓRNIK Boguszowice s 0 41 41 2025 17 3 826 5 0 818 7 0 381 5 3
68 Pawlas Mariusz WISUS Żory m 0 41 41 2018 21 6 344 6 3 1037 7 0 637 8 3
69 Parma Andrzej GOKiR Mszana m 0 41 41 2017 19 4 536 5 1 528 8 3 953 6 0
70 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 0 40 40 1970 16 0 456 3 0 599 4 0 915 9 0
71 Płaczek Henryk niezrzeszony n 0 40 40 1966 24 4 662 8 2 742 10 1 562 6 1
72 Orawski Alfred WOKiR Połomia s 0 39 39 1948 16 1 464 3 0 641 7 1 843 6 0
73 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 0 39 39 1935 20 4 450 6 3 548 5 1 937 9 0
74 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 0 39 39 1926 25 6 659 9 3 667 8 2 600 8 1
75 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 0 39 39 1909 21 6 404 4 2 501 8 3 1004 9 1
76 Fizia Józef WALET Pawłowice s 0 38 38 1900 26 7 657 9 3 489 9 3 754 8 1
77 Gorol Marek WISUS Żory m 0 38 38 1890 19 4 600 7 3 465 3 0 825 9 1
78 Helis Adam WALET Pawłowice s 0 38 38 1887 20 5 640 6 1 401 7 3 846 7 1
79 Szweda Ryszard niezrzeszony   0 38 38 1875 17 1 367 3 1 756 8 0 752 6 0
80 Ratajczak Michał GKS DĄB Gaszowice m 0 37 37 1845 19 4 562 5 1 584 7 2 699 7 1
81 Paździor Henryk WISUS Żory m 0 37 37 1822 24 7 805 9 2 582 6 2 435 9 3
82 Boryś Dariusz WISUS Żory m 0 37 37 1820 23 7 364 7 3 1003 10 1 453 6 3
83 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany m 0 37 37 1820 18 3 436 6 2 358 2 0 1026 10 1
84 Sobik Marian WISUS Żory m 0 36 36 1798 15 1 714 5 0 579 5 0 505 5 1
85 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 0 36 36 1790 19 6 588 6 2 560 6 2 642 7 2
86 Stec Grzegorz niezrzeszony   0 36 36 1782 21 5 938 9 0 755 7 0 89 5 5
87 Kopacz Wiesław ASY Żory m 0 36 36 1773 26 9 193 7 5 600 10 3 980 9 1
88 Harazin Henryk WALET Pawłowice s 0 35 35 1734 17 3 667 5 0 857 9 1 210 3 2
89 Broża Rudolf LKS Górki Śl. m 0 35 35 1719 17 4 371 5 2 628 7 1 720 5 1
90 Breitkopf Norbert niezrzeszony   0 35 35 1709 15 1 556 6 0 260 2 1 893 7 0
91 Bogusławski Stanisław ASY Żory m 0 34 34 1697 24 7 504 7 2 762 8 1 431 9 4
92 Helis Paweł U WALKA Rybnik-Gotartowice s 0 34 34 1671 14 4 593 4 0 698 4 2 380 6 2
93 Mlotek Marek Bombajka Chorzów 0 34 34 1658 21 6 444 8 3 853 8 1 361 5 2
94 Gidlecki Władysław niezrzeszony   0 33 33 1622 29 11 118 9 6 716 8 1 788 12 4
95 Tabath Damian WISUS Żory s 0 33 33 1618 18 5 588 6 1 298 5 3 732 7 1
96 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 0 33 33 1617 19 7 1015 9 1 303 6 3 299 4 3
97 Maziarczyk Władysław STRAŻAK Głożyny m 0 32 32 1585 21 10 442 5 3 1111 11 2 32 5 5
98 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 0 32 32 1570 22 8 472 8 4 491 7 2 607 7 2
99 Piersiak Piotr WISUS Żory m 0 32 32 1566 15 4 351 3 1 455 5 1 760 7 2
100 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 0 32 32 1556 20 6 575 6 1 326 6 3 655 8 2
101 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 0 31 31 1531 15 4 157 2 2 666 7 0 708 6 2
102 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 0 31 31 1506 24 8 545 9 3 854 8 0 107 7 5
103 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 0 30 30 1498 22 8 288 4 1 18 5 6 1192 13 1
104 Sylwender Bogumił POLONIA Niewiadom m 0 30 30 1496 19 5 584 4 0 248 7 3 664 8 2
105 Cegiełka Józef HERKULES Rydułtowy m 0 30 30 1486 23 8 557 8 1 878 10 2 51 5 5
106 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 0 30 30 1477 25 9 196 5 3 423 8 4 858 12 2
107 Cisek Edward HERKULES Rydułtowy s 0 29 29 1407 30 16 1139 13 3 -536 6 10 804 11 3
108 Baszczok Gerard BUK Rudy s 0 29 29 1404 20 8 560 8 3 570 8 2 274 4 3
109 Sieroń Alfred U WALKA Rybnik-Gotartowice m 0 27 27 1322 15 3 596 4 0 714 8 0 12 3 3
110 Żak Józef Krojc Krzyżanowice s 0 27 27 1321 14 9 511 5 2 -82 3 5 892 6 2
111 Grzegorzczyk Marian ASY Żory m 0 26 26 1290 16 8 186 3 4 488 6 1 616 7 3
112 Tetla Marian WISUS Żory m 0 26 26 1265 22 8 544 7 2 475 9 3 246 6 3
113 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 0 26 26 1264 17 5 767 7 0 317 4 3 180 6 2
114 Grabarczyk Henryk WOKiR Połomia s 0 26 26 1254 12 4 332 4 3 600 6 0 322 2 1
115 Chlebisz Tomasz niezrzeszony   0 25 25 1232 17 6 474 5 0 444 7 4 314 5 2
116 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 0 24 24 1200 25 13 875 12 3 -58 5 5 383 8 5
117 Hojka Jerzy FORTECA Świerklany m 0 24 24 1193 12 5 474 5 2 411 5 1 308 2 2
118 Stajer Walenty U WALKA Rybnik-Gotartowice s 0 24 24 1171 14 5 405 5 2 460 4 0 306 5 3
119 Plebaniak Janusz WISUS Żory m 0 23 23 1135 14 5 647 6 1 396 5 3 92 3 1
120 Ogierman Karol niezrzeszony   0 22 22 1074 14 7 206 5 4 511 5 1 357 4 2
121 Kamiński Jarosław SILESIA Rybnik m 0 21 21 1048 20 9 261 7 4 -52 3 4 839 10 1
122 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik m 0 18 18 869 13 8 82 4 5 567 6 1 220 3 2
123 Kosiec Zbigniew DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 17 17 815 17 11 269 5 3 421 6 3 125 6 5
  Kafka Piotr FORTECA Świerklany m 100 0 100 0 0 0