Polski Związek Skata
Rybnik

VIII Turniej Grand Prix

VIII Turniej Grand Prix Okręgu - Turniej Barbórkowy

  • Organizator i data: O/Rybnik/03.12.2017
  • Kierownik turnieju: Kąsek Andrzej
  • Sekretariat: Paździor Tomasz
  • Sędzia: Młoczek Jan
Mce Nazwisko,  imię Klub / sekcja .Kat   S U M A     1  Seria     2  Seria     3  Seria    
        razem  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p
1 Kosteczka Jarosław niezrzeszony   173 3628 34 2 1546 13 0 1127 12 0 955 9 2
2 Cisek Edward HERKULES Rydułtowy s 157 3067 29 3 1075 10 1 772 9 2 1220 10 0
3 Pawlas Mariusz WISUS Żory m 152 3055 29 3 914 8 0 572 8 3 1569 13 0
4 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 147 2907 29 3 982 9 0 1155 10 0 770 10 3
5 Stisz Marian MARCEL Radlin s 144 2896 29 3 879 9 1 1373 13 1 644 7 1
6 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 142 2868 29 2 590 9 2 1188 10 0 1090 10 0
7 Duda Edward BUK Rudy m 139 2806 27 3 1461 13 0 619 7 1 726 7 2
8 Grzegorzczyk Marian ASY Żory m 137 2804 24 2 873 5 0 982 11 2 949 8 0
9 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 134 2752 33 6 994 12 2 1205 14 2 553 7 2
10 Helis Adam WALET Pawłowice s 131 2730 24 3 1027 8 0 221 4 2 1482 12 1
11 Buchalik Alfons WISUS Żory s 128 2659 22 2 651 6 0 1094 8 1 914 8 1
12 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 125 2631 21 0 861 6 0 1228 11 0 542 4 0
13 Helis Paweł U WALKA Rybnik-Gotartowice s 122 2591 21 1 669 6 1 1108 9 0 814 6 0
14 Walaszek Mirosław KS Cieszyn m 120 2565 25 6 1338 11 2 767 10 3 460 4 1
15 Bogusławski Stanisław ASY Żory m 118 2561 30 6 544 8 2 1197 13 2 820 9 2
16 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 116 2559 23 2 1032 10 0 543 3 1 984 10 1
17 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 113 2538 22 3 1156 12 1 648 5 1 734 5 1
18 Adamczyk Rajmund PIAST Leszczyny m 111 2533 24 2 644 7 2 1060 9 0 829 8 0
19 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 109 2508 21 3 932 7 0 929 9 2 647 5 1
20 Grela Alfred WISUS Żory m 106 2476 25 2 779 8 0 440 5 1 1257 12 1
21 Strzelecki Włodzimierz PIAST Leszczyny m 104 2452 20 2 858 8 1 743 4 0 851 8 1
22 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 101 2448 28 6 654 8 2 645 7 3 1149 13 1
23 Skupień Eugeniusz WISUS Żory m 99 2435 19 0 1066 8 0 472 4 0 897 7 0
24 Jaworek Henryk ISKRA Rybnik m 97 2427 20 1 1006 6 0 489 4 0 932 10 1
25 Strupowski Grzegorz niezrzeszony   95 2419 22 4 1044 8 0 921 7 1 454 7 3
26 Zawisło Kazimierz JARDEX WDK Szczejkowice m 93 2411 23 2 574 5 1 1165 10 0 672 8 1
27 Wojciechowski Zbigniew FORTECA Świerklany m 91 2408 28 5 1061 11 0 573 8 3 774 9 2
28 Stroiński Włodzimierz STRAŻAK Głożyny m 89 2403 23 5 385 5 2 976 10 2 1042 8 1
29 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 86 2400 25 5 976 9 1 306 6 3 1118 10 1
30 Tchórz Henryk niezrzeszony   84 2392 25 3 1268 12 1 988 11 1 136 2 1
31 Zacha Stefan POLONIA Niewiadom m 82 2377 20 2 535 5 0 706 6 2 1136 9 0
32 Chlebisz Tomasz niezrzeszony   79 2320 23 4 953 8 1 552 7 2 815 8 1
33 Ogierman Karol niezrzeszony   77 2302 24 3 334 4 2 779 9 1 1189 11 0
34 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 74 2295 24 3 917 9 0 620 7 2 758 8 1
35 Śliż Bogusław ASY Żory s 72 2279 25 5 1151 11 1 803 9 2 325 5 2
36 Ryt Edward WISUS Żory s 71 2273 25 4 935 7 0 564 8 3 774 10 1
37 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 69 2208 24 8 782 8 2 774 9 4 652 7 2
38 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 67 2182 22 2 785 8 1 750 7 1 647 7 0
39 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 66 2168 24 4 661 6 2 1008 12 1 499 6 1
40 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 64 2150 27 6 624 8 1 869 10 3 657 9 2
41 Szymała Tomasz WISUS Żory m 63 2145 19 2 992 9 1 508 4 0 645 6 1
42 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 62 2137 20 4 357 6 3 780 6 0 1000 8 1
43 Bluszcz Ryszard JARDEX WDK Szczejkowice s 61 2137 19 4 760 7 1 1149 10 1 228 2 2
44 Grodoń Joachim ASY Żory m 60 2134 21 1 674 5 0 846 8 0 614 8 1
45 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 59 2132 24 3 612 8 1 748 8 1 772 8 1
46 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 58 2129 21 3 843 9 1 530 7 2 756 5 0
47 Gałązka Eugeniusz PIAST Leszczyny s 57 2110 22 4 753 7 1 724 6 1 633 9 2
48 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie s 55 2091 23 7 671 9 2 509 6 2 911 8 3
49 Standowicz Jan WISUS Żory s 54 2091 22 2 524 8 2 831 7 0 736 7 0
50 Kopacz Wiesław ASY Żory m 53 2079 20 3 894 9 1 450 3 0 735 8 2
51 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 51 2042 17 2 922 7 0 742 6 0 378 4 2
52 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 50 2042 17 1 580 5 0 886 6 0 576 6 1
53 Sobik Marian WISUS Żory m 49 2025 21 3 411 5 1 512 6 2 1102 10 0
54 Kufel Józef WISUS Żory s 48 2016 27 8 871 9 2 496 10 4 649 8 2
55 Harazin Henryk WALET Pawłowice s 46 1963 16 1 606 6 1 734 5 0 623 5 0
56 Gorol Marek WISUS Żory m 45 1962 23 6 1140 12 1 381 6 3 441 5 2
57 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 43 1949 18 2 419 3 0 814 9 2 716 6 0
58 Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 42 1948 25 5 464 7 2 998 10 2 486 8 1
59 Pawliczek Ryszard niezrzeszony   41 1931 16 1 673 4 0 498 4 0 760 8 1
60 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 40 1922 18 2 788 7 1 617 5 0 517 6 1
61 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 38 1900 25 9 625 9 3 916 9 2 359 7 4
62 Krupa Czesław ASY Żory s 38 1892 23 7 300 6 3 661 7 2 931 10 2
63 Adamski Stanisław niezrzeszony   38 1891 23 7 697 7 2 622 8 2 572 8 3
64 Gawron Bogdan ASY Żory s 38 1860 25 7 866 11 2 636 7 1 358 7 4
65 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 38 1852 25 11 -43 8 8 820 7 2 1075 10 1
66 Breitkopf Norbert niezrzeszony   37 1831 16 1 557 4 0 617 5 0 657 7 1
67 Kotyński Tadeusz ISKRA Rybnik s 37 1827 23 5 958 10 1 391 6 3 478 7 1
68 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 37 1807 19 4 819 7 0 652 8 2 336 4 2
69 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 37 1806 23 7 606 6 1 1005 9 1 195 8 5
70 Niemiec Stanisław ASY Żory s 36 1776 18 6 538 7 3 737 6 1 501 5 2
71 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 36 1760 16 1 622 5 0 708 6 0 430 5 1
72 Ziaja Grzegorz JARDEX WDK Szczejkowice m 36 1751 19 6 691 5 1 578 9 3 482 5 2
73 Baszczok Gerard BUK Rudy s 35 1750 20 7 490 7 3 611 5 1 649 8 3
74 Kuś Bolesław GÓRNIK Boguszowice s 35 1727 16 4 605 5 1 636 5 1 486 6 2
75 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 34 1672 16 4 690 4 1 598 6 1 384 6 2
76 Piersiak Piotr WISUS Żory m 33 1618 15 4 574 4 0 527 6 3 517 5 1
77 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 31 1548 14 2 276 5 2 422 2 0 850 7 0
78 Dzieżok Andrzej niezrzeszony   31 1515 15 3 418 5 1 614 6 1 483 4 1
79 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 30 1474 21 8 1147 10 0 499 8 3 -172 3 5
80 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 30 1472 16 5 808 8 1 30 2 3 634 6 1
81 Trybuś Mateusz FORTECA Świerklany j 30 1458 18 6 428 7 3 652 6 1 378 5 2
82 Owsiak Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 29 1430 16 5 631 7 2 358 5 2 441 4 1
83 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 29 1422 15 4 323 5 2 627 7 1 472 3 1
84 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik m 29 1420 19 6 829 7 0 612 6 1 -21 6 5
85 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 28 1397 20 8 468 8 4 463 7 3 466 5 1
86 Płoszaj Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 28 1364 21 7 531 8 1 265 7 4 568 6 2
87 Gawlik Marian JARDEX WDK Szczejkowice s 27 1307 27 13 101 7 5 735 11 3 471 9 5
88 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 26 1298 19 7 607 7 1 268 6 3 423 6 3
89 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 25 1209 21 9 29 6 4 570 7 2 610 8 3
90 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 23 1115 14 6 -32 1 2 456 7 3 691 6 1
91 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 23 1113 13 3 168 3 2 120 0 0 825 10 1
92 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 22 1078 22 11 185 6 4 991 11 2 -98 5 5
93 Stec Grzegorz niezrzeszony   22 1053 15 7 486 6 3 318 3 1 249 6 3
94 Paździor Henryk WISUS Żory m 20 978 19 9 556 8 2 138 4 4 284 7 3
  Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 100   0 0