Polski Związek Skata
Rybnik

Indywidualne Mistrzostwa Okręgu 2017

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA OKRĘGU

  • Organizator i data: WISUS Żory/08.01.2018
  • Kierownik turnieju: Lorenz Ryszard
  • Sekretariat: Paździor Tomasz
Mce Nazwisko,  imię Klub S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
      Z gry w p     Z gry w p     Z gry w p     Z gry w p
1 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 2901 28 3 850 11 2 881 8 1 1170 9 0
2 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny 2853 21 1 1181 8 0 726 5 0 946 8 1
3 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory 2721 23 2 832 7 1 782 7 1 1107 9 0
4 Grela Alfred WISUS Żory 2696 28 6 1091 9 1 694 10 4 911 9 1
5 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany 2658 22 1 897 6 0 774 7 1 987 9 0
6 Paździor Henryk WISUS Żory 2582 22 5 885 8 1 956 7 2 741 7 2
7 Szymała Tomasz WISUS Żory 2531 25 2 749 8 0 1060 10 2 722 7 0
8 Płoszaj Mirosław DK Rybnik-Chwałowice 2494 26 4 847 8 1 753 10 2 894 8 1
9 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie 2458 26 4 408 7 3 747 8 1 1303 11 0
10 Pawlas Mariusz WISUS Żory 2441 24 7 901 10 3 954 8 2 586 6 2
11 Grzegorzczyk Marian ASY Żory 2422 25 4 231 4 2 991 8 0 1200 13 2
12 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 2381 26 6 1191 12 1 164 3 3 1026 11 2
13 Skupień Eugeniusz WISUS Żory 2322 26 8 756 9 2 856 9 3 710 8 3
14 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny 2226 20 2 688 7 0 718 5 1 820 8 1
15 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 2182 22 3 834 10 2 792 7 0 556 5 1
16 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 2135 24 6 602 9 3 724 7 1 809 8 2
17 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 2084 17 1 746 5 0 488 5 1 850 7 0
18 Gawron Bogdan ASY Żory 2067 22 6 733 8 1 1166 10 1 168 4 4
19 Wojciechowski Zbigniew FORTECA Świerklany 2055 20 2 458 4 1 664 8 1 933 8 0
20 Buchalik Alfons WISUS Żory 2041 21 4 814 8 1 580 5 1 647 8 2
21 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 2001 25 8 659 8 2 502 8 4 840 9 2
22 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice 1962 23 8 254 6 5 895 8 2 813 9 1
23 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice 1961 20 4 753 7 1 531 6 1 677 7 2
24 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 1957 22 6 206 5 5 1040 11 0 711 6 1
25 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice 1900 20 5 876 9 1 752 6 1 272 5 3
26 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie 1799 20 6 379 6 3 810 8 2 610 6 1
27 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 1785 20 6 169 6 5 638 6 0 978 8 1
28 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie 1754 16 5 435 4 2 1113 9 1 206 3 2
29 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie 1748 20 6 564 4 1 1035 11 1 149 5 4
30 Kopacz Wiesław ASY Żory 1713 16 4 454 4 1 516 4 1 743 8 2
31 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 1647 15 4 765 8 1 584 4 1 298 3 2
32 Niemiec Stanisław ASY Żory 1637 17 5 655 7 1 687 7 2 295 3 2
33 Gajda Monika FORTECA Świerklany 1635 21 10 804 9 3 573 8 4 258 4 3
34 Kąsek Andrzej JARDEX  Szczejkowice 1549 23 8 891 8 0 412 8 4 246 7 4
35 Helis Adam WALET Pawłowice 1397 14 3 355 3 1 528 5 1 514 6 1
36 Śliż Bogusław ASY Żory 1337 22 9 222 6 4 586 9 2 529 7 3
37 Jaworek Henryk ISKRA Rybnik 1330 11 3 450 3 1 806 6 0 74 2 2
38 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory 1251 15 6 453 5 2 714 7 1 84 3 3
39 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice 1229 18 7 282 8 4 479 7 3 468 3 0
40 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice 902 14 9 422 4 2 86 5 4 394 5 3