Polski Związek Skata
Rybnik

I Turniej Grand Prix

I Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Prezydenta Miasta Żory

  • Organizator i data: O/Rybnik/04.02.2018
  • Kierownik turnieju: Paździor Henryk
  • Sekretariat: Paździor Tomasz
  • Sędzia: Kąsek Andrzej
Mce Nazwisko,  imię Klub / sekcja .Kat Punkty GP     S U M A     1  Seria     2  Seria     3  Seria    
        mce z gry razem  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p
1 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 100 65 165 3212 32 2 1085 10 1 1219 13 1 908 9 0
2 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 95 63 158 3125 28 4 1258 12 1 795 8 2 1072 8 1
3 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 90 62 152 3083 32 3 924 9 2 1229 12 0 930 11 1
4 Zbrożek Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 88 61 149 3039 28 1 1332 11 0 826 9 1 881 8 0
5 Niemiec Stanisław ASY Żory s 86 61 147 3035 26 3 1019 8 0 964 11 2 1052 7 1
6 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 84 60 144 2992 26 1 703 7 0 1062 9 1 1227 10 0
7 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 82 60 142 2982 28 4 920 8 1 1030 10 2 1032 10 1
8 Stisz Marian MARCEL Radlin s 80 60 140 2952 28 3 1310 14 1 580 5 1 1062 9 1
9 Grzegorzczyk Marian ASY Żory m 78 59 137 2927 27 1 947 11 1 1004 8 0 976 8 0
10 Szymała Tomasz WISUS Żory m 76 59 135 2926 28 2 797 7 0 737 7 1 1392 14 1
11 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 74 59 133 2910 26 1 1065 11 1 739 6 0 1106 9 0
12 Fizia Józef WALET Pawłowice s 72 57 129 2831 31 5 804 13 3 1250 10 0 777 8 2
13 Duda Edward BUK Rudy m 70 55 125 2749 26 2 964 9 0 709 7 1 1076 10 1
14 Helis Paweł U WALKA Rybnik-Gotartowice s 68 55 123 2741 25 0 767 7 0 1070 10 0 904 8 0
15 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 66 54 120 2698 24 2 1367 12 0 859 7 0 472 5 2
16 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 64 54 118 2679 20 0 744 5 0 1134 10 0 801 5 0
17 Buchalik Alfons WISUS Żory s 62 53 115 2631 28 5 577 6 2 866 10 2 1188 12 1
18 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 60 52 112 2578 28 6 970 10 2 944 12 3 664 6 1
19 Płoszaj Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 58 52 110 2574 28 6 625 8 4 558 9 2 1391 11 0
20 Grela Alfred WISUS Żory m 56 52 108 2568 23 3 966 9 2 808 5 0 794 9 1
21 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 54 51 105 2514 30 5 672 8 2 856 12 3 986 10 0
22 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 52 51 103 2507 22 2 676 6 1 809 8 0 1022 8 1
23 Piersiak Piotr WISUS Żory m 50 50 100 2489 23 4 817 8 1 495 6 3 1177 9 0
24 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 48 49 97 2406 25 4 823 9 1 873 9 2 710 7 1
25 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 46 48 94 2400 25 3 1369 12 1 498 4 0 533 9 2
26 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 44 48 92 2375 28 5 954 10 2 963 10 0 458 8 3
27 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 42 48 90 2356 29 7 1226 10 0 690 9 4 440 10 3
28 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 40 47 87 2337 19 4 1206 9 0 266 3 3 865 7 1
29 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 38 47 85 2320 23 5 850 9 1 368 6 4 1102 8 0
30 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik m 36 47 83 2315 26 9 1386 11 1 657 11 4 272 4 4
31 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 34 47 81 2312 25 8 472 6 3 800 9 3 1040 10 2
32 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 32 47 79 2302 27 6 845 8 0 744 10 4 713 9 2
33 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 30 46 76 2297 18 1 902 7 0 648 6 1 747 5 0
34 Sylwender Bogumił POLONIA Niewiadom m 28 46 74 2296 20 1 827 7 0 705 5 0 764 8 1
35 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 26 46 72 2281 24 2 383 5 1 692 8 1 1206 11 0
36 Breitkopf Norbert PIAST Leszczyny m 25 46 71 2277 19 2 469 5 1 680 5 0 1128 9 1
37 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 24 46 70 2263 23 3 687 8 1 1052 8 0 524 7 2
38 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 23 46 69 2251 27 6 1182 12 1 672 9 3 397 6 2
39 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 22 45 67 2214 26 7 437 7 3 565 8 3 1212 11 1
40 Jureczko Marian JARDEX WDK Szczejkowice m 21 45 66 2211 22 2 986 11 1 724 6 0 501 5 1
41 Baszczok Gerard BUK Rudy s 20 44 64 2190 26 7 699 8 3 786 7 1 705 11 3
42 Helis Adam WALET Pawłowice s 19 44 63 2187 16 1 785 4 0 824 7 0 578 5 1
43 Dziewior Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 18 44 62 2180 21 4 824 11 3 443 4 1 913 6 0
44 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 17 44 61 2179 18 3 322 4 2 1033 7 0 824 7 1
45 Pawlas Mariusz WISUS Żory m 16 44 60 2176 22 3 721 8 1 1231 10 0 224 4 2
46 Kosteczka Jarosław JARDEX WDK Szczejkowice m 15 43 58 2139 25 8 262 7 5 1159 11 1 718 7 2
47 Tetla Marian WISUS Żory m 14 43 57 2113 23 5 536 7 2 350 6 3 1227 10 0
48 Sobik Roman DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 13 43 56 2104 17 2 508 2 0 834 7 0 762 8 2
49 Kuś Bolesław GÓRNIK Boguszowice s 12 42 54 2091 25 7 730 10 3 730 9 2 631 6 2
50 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie s 11 42 53 2085 20 2 406 4 1 928 8 0 751 8 1
51 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 10 42 52 2083 27 7 573 7 2 354 7 4 1156 13 1
52 Gawron Bogdan ASY Żory s 9 42 51 2069 27 8 811 10 2 717 8 3 541 9 3
53 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany m 8 42 50 2063 21 3 588 7 1 485 6 2 990 8 0
54 Adamaszek Józef WISUS Żory m 7 41 48 2044 21 3 993 9 0 437 5 2 614 7 1
55 Strupowski Grzegorz PIAST Leszczyny m 6 41 47 2040 16 3 501 3 0 760 6 1 779 7 2
56 Podkowik Robert WISUS Żory s 5 41 46 2037 20 3 579 6 2 651 5 0 807 9 1
57 Kopacz Wiesław ASY Żory m 4 41 45 2024 27 7 764 8 0 488 8 4 772 11 3
58 Młoczek Jan ISKRA Rybnik m 3 41 44 2013 24 5 734 8 2 528 8 2 751 8 1
59 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 2 41 43 2011 22 7 541 8 3 1094 7 0 376 7 4
60 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 1 41 42 2010 23 4 897 7 0 183 5 3 930 11 1
61 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 0 41 41 2008 18 4 832 7 1 806 7 1 370 4 2
62 Strzelecki Włodzimierz PIAST Leszczyny m 0 40 40 1986 13 0 1046 8 0 452 3 0 488 2 0
63 Cisek Edward HERKULES Rydułtowy s 0 40 40 1983 24 7 973 10 1 660 7 1 350 7 5
64 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 0 40 40 1980 20 3 671 8 1 426 3 0 883 9 2
65 Stroiński Włodzimierz STRAŻAK Głożyny s 0 40 40 1975 22 6 428 5 2 769 9 2 778 8 2
66 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 0 39 39 1945 18 4 735 9 3 470 4 0 740 5 1
67 Skupień Eugeniusz WISUS Żory s 0 39 39 1936 22 6 688 7 2 761 8 2 487 7 2
68 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 0 38 38 1889 18 4 846 7 1 340 4 2 703 7 1
69 Szweda Ryszard niezrzeszony   0 38 38 1874 16 4 784 5 0 616 6 1 474 5 3
70 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 0 38 38 1865 15 3 370 4 2 1051 7 0 444 4 1
71 Sobik Marian WISUS Żory m 0 36 36 1784 18 3 592 5 0 626 7 1 566 6 2
72 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 0 36 36 1775 16 1 682 6 0 858 8 1 235 2 0
73 Chlebisz Tomasz SILESIA Rybnik m 0 36 36 1766 21 6 400 7 3 692 8 2 674 6 1
74 Zacha Stefan POLONIA Niewiadom m 0 35 35 1743 19 4 434 6 2 734 8 1 575 5 1
75 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 0 35 35 1742 19 6 576 7 2 597 6 2 569 6 2
76 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 0 35 35 1727 24 7 616 8 1 907 11 3 204 5 3
77 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 0 34 34 1691 22 6 998 10 0 333 6 3 360 6 3
78 Kufel Józef WISUS Żory s 0 34 34 1683 18 5 790 5 0 176 4 3 717 9 2
79 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 0 34 34 1682 16 2 648 7 0 591 5 2 443 4 0
80 Recław Leszek WALET Pawłowice m 0 33 33 1635 16 2 366 5 1 675 7 1 594 4 0
81 Domagała Zbigniew U WALKA Rybnik-Gotartowice s 0 31 31 1544 13 2 418 2 0 658 6 1 468 5 1
82 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 0 31 31 1542 24 7 689 8 1 -78 6 4 931 10 2
83 Śliż Bogusław ASY Żory s 0 31 31 1538 27 # 76 8 7 966 9 0 496 10 4
84 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 0 31 31 1507 18 7 728 5 0 319 7 4 460 6 3
85 Waszut Zygmunt ASY Żory s 0 30 30 1490 18 7 596 8 3 598 4 0 296 6 4
86 Grodoń Joachim ASY Żory m 0 30 30 1488 17 4 215 3 2 507 8 2 766 6 0
87 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 0 30 30 1485 19 8 427 8 4 692 7 2 366 4 2
88 Standowicz Jan WISUS Żory s 0 30 30 1481 20 6 328 6 1 787 9 2 366 5 3
89 Wojciechowski Zbigniew FORTECA Świerklany s 0 29 29 1439 21 # -144 3 3 776 9 4 807 9 3
90 Plebaniak Janusz WISUS Żory m 0 29 29 1424 23 7 74 5 3 1256 12 1 94 6 3
91 Gawlik Marian JARDEX WDK Szczejkowice s 0 28 28 1378 14 4 727 8 1 325 3 1 326 3 2
92 Gorol Marek WISUS Żory m 0 28 28 1370 18 8 814 9 2 501 7 3 55 2 3
93 Staniek Eugeniusz WISUS Żory m 0 28 28 1367 13 3 8 1 2 566 4 1 793 8 0
94 Ryt Edward WISUS Żory s 0 27 27 1318 15 5 403 3 1 283 6 3 632 6 1
95 Benisz Adam U WALKA Rybnik-Gotartowice m 0 24 24 1179 16 5 169 4 2 606 5 0 404 7 3
96 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 0 23 23 1145 13 5 -48 2 2 1000 8 1 193 3 2
97 Skóra Józef DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 0 22 22 1096 15 8 556 7 2 345 5 4 195 3 2
98 Gidlecki Władysław niezrzeszony   0 22 22 1086 17 7 256 4 3 596 9 2 234 4 2
99 Gałązka Eugeniusz PIAST Leszczyny s 0 21 21 1011 16 6 935 9 2 -476 2 3 552 5 1
100 Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 20 20 959 12 5 34 1 2 456 4 1 469 7 2
101 Lukasczyk Józef WISUS Żory s 0 10 10 483 6 2 291 3 1 192 3 1 0 0 0
  Paździor Henryk WISUS Żory m 0 100 100   0