Polski Związek Skata
Rybnik

Drużynowy Puchar Okręgu 2018

Drużynowy Puchar Okręgu - Eliminacje DPP

  • Organizator i data: Zarząd Okręgu Rybnik/11.02.2018
  • Kierownik turnieju: Kałuża Stanisław
  • Sekretariat: Paździor Tomasz
  • Sędzia: Niemiec Stanisław, Henryk Paździor, Kąsek Andrzej
Msce Drużyna / Nr St.  -  Nazwisko, imię Suma W P 1 ser. 1 w. 1  p. 2 Seria 2 w. 2 p. 3 Seria 3 w. 3 p.
1 ASY Żory  I 11672 108 10 4076 39 5 3841 36 3 3755 33 2
  Niemiec Stanisław 3084 30 2 1022 11 1 923 9 0 1139 10 1
  Śliż Bogusław 2171 22 5 934 8 1 654 9 3 583 5 1
  Kopacz Wiesław 3046 23 0 1045 8 0 1104 8 0 897 7 0
  Gawron Bogdan 3371 33 3 1075 12 3 1160 10 0 1136 11 0
2 WISUS Żory  I 10936 107 14 4075 39 3 2820 27 4 4041 41 7
  Szymała Tomasz 2892 27 3 1164 10 1 605 7 1 1123 10 1
  Kwaśniak Jerzy 2729 30 4 1176 11 0 592 6 1 961 13 3
  Standowicz Jan 2467 22 3 749 7 0 878 7 1 840 8 2
  Paździor Henryk 2848 28 4 986 11 2 745 7 1 1117 10 1
3 LKS FORTECA Świerklany  I 10591 111 17 4481 41 2 2415 35 10 3695 35 5
  Gembalczyk Stanisław 2938 27 1 1297 12 0 844 7 0 797 8 1
  Polok Franciszek 2675 32 8 1388 13 1 380 10 4 907 9 3
  Gajda Piotr 2445 25 2 934 8 0 532 6 1 979 11 1
  Gajda Bolesław 2533 27 6 862 8 1 659 12 5 1012 7 0
4 SILESIA Rybnik  I 9963 100 11 3512 34 2 2787 31 5 3664 35 4
  Śmieja Roman 2243 22 3 586 6 1 740 9 2 917 7 0
  Rezner Adam 2469 23 2 765 7 0 776 7 0 928 9 2
  Bartosik Wojciech 2998 30 4 1455 15 1 316 4 2 1227 11 1
  Paulus Ewald 2253 25 2 706 6 0 955 11 1 592 8 1
5 KS GÓRNIK Boguszowice 9344 97 15 2887 28 2 3375 37 7 3082 32 6
  Sobik Klaudiusz 2751 27 2 1137 11 0 811 8 1 803 8 1
  Lech Stanisław 1686 14 2 339 2 0 874 7 0 473 5 2
  Skrobol Marian 2649 28 4 1023 9 0 872 11 3 754 8 1
  Kuś Bolesław 2258 28 7 388 6 2 818 11 3 1052 11 2
6 WISUS Żory  II 9045 99 21 2932 33 6 3065 35 9 3048 31 6
  Piersiak Piotr 2695 29 4 712 7 1 976 12 2 1007 10 1
  Gorol Marek 2571 24 4 850 8 1 1065 9 1 656 7 2
  Woronecki Stefan 1979 22 6 879 11 2 300 4 3 800 7 1
  Skupień Eugeniusz 1800 24 7 491 7 2 724 10 3 585 7 2
7 PIAST Leszczyny I 8886 88 15 2738 27 6 2597 27 7 3551 34 2
  Czuga Benedykt 2330 23 4 783 7 1 888 9 2 659 7 1
  Adamczyk Rajmund 1438 16 5 481 6 2 420 4 2 537 6 1
  Czuga Przemysław 2681 25 3 412 6 3 1047 8 0 1222 11 0
  Bojdoł Iwona 2437 24 3 1062 8 0 242 6 3 1133 10 0
8 PIAST Leszczyny II 8793 84 11 2626 27 4 3139 31 2 3028 26 5
  Gałązka Eugeniusz 2450 21 1 846 9 1 655 5 0 949 7 0
  Breitkopf Norbert 1358 13 5 558 5 1 656 5 0 144 3 4
  Niemiec Zenon 2817 27 2 789 7 0 1165 12 1 863 8 1
  Kurpanik Leszek 2168 23 3 433 6 2 663 9 1 1072 8 0
9 BUK Rudy 8626 81 9 2943 30 3 3312 29 2 2371 22 4
  Roter Eugeniusz 1480 11 3 470 4 1 750 5 0 260 2 2
  Marusiak Marian 1730 18 3 775 7 0 392 4 1 563 7 2
  Duda Edward 2449 25 2 724 8 1 932 10 1 793 7 0
  Baszczok Gerard 2967 27 1 974 11 1 1238 10 0 755 6 0
10 JARDEX WDK Szczejkowice I 8503 81 10 2931 29 3 2495 24 4 3077 28 3
  Gawlik Marian 1854 15 2 169 3 2 859 7 0 826 5 0
  Zawisło Kazimierz 1527 16 3 717 7 0 412 4 1 398 5 2
  Malcher Andrzej 2564 24 2 1150 9 0 595 6 1 819 9 1
  Młynek Andrzej 2558 26 3 895 10 1 629 7 2 1034 9 0
11 WISUS Żory  III 8481 78 11 2635 23 3 2552 27 6 3294 28 2
  Lorenz Ryszard 1745 15 3 382 4 2 445 4 1 918 7 0
  Grela Alfred 2473 24 4 1111 9 1 663 9 3 699 6 0
  Kufel Józef 2227 23 2 538 6 0 590 7 2 1099 10 0
  Świerkot Eugeniusz 2036 16 2 604 4 0 854 7 0 578 5 2
12 ISKRA Rybnik II 8245 83 9 2636 30 3 2552 30 6 3057 23 0
  Tokar Kazimierz 1327 13 4 39 3 3 624 6 1 664 4 0
  Mleczko Tadeusz 2060 24 3 1146 12 0 233 6 3 681 6 0
  Lebek Henryk 2141 22 2 605 6 0 628 9 2 908 7 0
  Grzyb Józef 2717 24 0 846 9 0 1067 9 0 804 6 0
13 JUBILAT Jastrzębie 8243 91 17 2987 31 4 3117 32 4 2139 28 9
  Kiełbasa Wiesław 2499 23 2 847 9 1 904 7 0 748 7 1
  Ciastowicz Wojciech 1017 15 9 372 4 2 447 6 3 198 5 4
  Glac Józef 2785 31 3 836 9 1 1333 15 0 616 7 2
  Czapla Henryk 1942 22 3 932 9 0 433 4 1 577 9 2
14 U WALKA Rybnik-Gotartowice 7796 73 10 2418 26 5 3209 26 1 2169 21 4
  Domagała Zbigniew 1490 13 2 401 4 1 774 6 0 315 3 1
  Helis Paweł 1972 20 3 644 9 2 944 7 0 384 4 1
  Benisz Adam 2327 19 3 448 4 2 778 6 1 1101 9 0
  Winkler Wacław 2007 21 2 925 9 0 713 7 0 369 5 2
15 JARDEX WDK Szczejkowice II 7747 89 14 3369 31 2 2451 29 4 1927 29 8
  Jureczko Marian 1579 16 3 633 6 1 518 4 0 428 6 2
  Kąsek Andrzej 1341 27 8 983 9 0 258 10 4 100 8 4
  Lip Bogusław 2267 22 1 625 7 1 694 6 0 948 9 0
  Panfil Tomasz 2560 24 2 1128 9 0 981 9 0 451 6 2
16 DK Rybnik-Chwałowice NSZZ  II 7572 81 16 2103 26 7 2904 28 4 2565 27 5
  Danel Szymon 2271 22 2 507 6 1 922 8 1 842 8 0
  Buchalik Roman 1299 15 4 335 5 2 445 6 1 519 4 1
  Płoszaj Mirosław 1917 21 5 360 6 3 830 7 0 727 8 2
  Pykosz Mariusz 2085 23 5 901 9 1 707 7 2 477 7 2
17 DK Rybnik-Chwałowice NSZZ  I 7272 94 30 3051 34 7 1759 29 12 2462 31 11
  Urbańczyk Ryszard 2241 26 4 564 8 1 459 7 2 1218 11 1
  Dziewior Andrzej 2052 21 4 944 9 1 374 4 1 734 8 2
  Kral Adam 1518 25 11 821 9 2 397 10 6 300 6 3
  Skóra Józef 1461 22 11 722 8 3 529 8 3 210 6 5
18 DK Rybnik-Chwałowice NSZZ  III 7014 85 19 3095 32 3 2057 22 5 1862 31 11
  Pawlus Stanisław 1155 19 4 1001 12 1 106 2 2 48 5 1
  Szojer Ryszard 1878 21 6 344 4 1 820 8 1 714 9 4
  Sobik Roman 1280 18 5 630 7 1 -51 1 2 701 10 2
  Gawełczyk Bronisław 2701 27 4 1120 9 0 1182 11 0 399 7 4
19 SILESIA Rybnik  II 6936 71 16 2653 28 6 1780 18 4 2503 25 6
  Michalski Teodor 1577 18 5 641 8 3 473 4 0 463 6 2
  Kisiel Hubert 1228 11 3 330 4 1 360 3 1 538 4 1
  Grygoruk Włodzimierz 2786 24 0 976 8 0 902 8 0 908 8 0
  Chlebisz Tomasz 1345 18 8 706 8 2 45 3 3 594 7 3
20 ASY Żory  II 6723 75 17 1373 21 7 2954 27 3 2396 27 7
  Grzegorzczyk Marian 1636 21 7 223 5 3 877 8 1 536 8 3
  Krupa Czesław 1558 21 5 750 8 1 214 4 2 594 9 2
  Waszut Zygmunt 1954 21 5 14 4 3 1242 10 0 698 7 2
  Boczek Marian 1575 12 0 386 4 0 621 5 0 568 3 0
21 LKS FORTECA Świerklany  II 6721 68 14 1694 20 4 2929 23 3 2098 25 7
  Łękawski Wiesław 1266 16 5 121 3 2 397 4 1 748 9 2
  Górecki Krzysztof 2392 24 4 651 8 1 1230 9 1 511 7 2
  Kopertowski Franciszek 1140 13 3 302 4 1 586 5 0 252 4 2
  Oślizlok Roman 1923 15 2 620 5 0 716 5 1 587 5 1
22 WALET Pawłowice II 6654 78 24 1827 22 7 2147 31 10 2680 25 7
  Fizia Józef 2541 28 5 732 9 2 606 10 3 1203 9 0
  Helis Adam 1099 16 6 536 5 1 302 5 2 261 6 3
  Lubski Krzysztof 1961 21 6 749 7 1 688 8 2 524 6 3
  Szymaniec Tomasz 1053 13 7 -190 1 3 551 8 3 692 4 1
23 ISKRA Rybnik I 5909 76 23 1978 29 9 1804 23 8 2127 24 6
  Pudło Krzysztof 997 19 10 441 9 4 -16 4 4 572 6 2
  Kotyński Tadeusz 2000 22 3 467 6 2 740 8 1 793 8 0
  Ferdyn Mieczysław 1718 17 2 469 6 1 324 3 1 925 8 0
  Jaworek Henryk 1194 18 8 601 8 2 756 8 2 -163 2 4
24 WALET Pawłowice I 4783 71 33 1291 17 7 2435 31 10 1057 23 16
  Ogierman Stanisław 1303 18 6 146 2 1 879 10 2 278 6 3
  Misiak Andrzej 1767 24 10 641 7 2 552 9 4 574 8 4
  Walaszek Mirosław 1455 21 9 564 7 2 680 8 2 211 6 5
  Recław Leszek 258 8 8 -60 1 2 324 4 2 -6 3 4