Polski Związek Skata
Rybnik

II Turniej Grand Prix

II Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Przewodniczącego Solidarności

  • Organizator i data: O/Rybnik/18.03.2018
  • Kierownik turnieju: Gawełczyk Bronisław
  • Sekretariat: Paździor Tomasz
  • Sędzia: Kąsek Andrzej
Mce Nazwisko,  imię Klub / sekcja .Kat   S U M A     1  Seria     2  Seria     3  Seria    
        razem  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p
1 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 170 3470 29 4 935 9 3 1370 12 0 1165 8 1
2 Śliż Bogusław ASY Żory s 161 3276 31 2 1422 14 1 739 7 0 1115 10 1
3 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 152 3087 28 4 898 9 2 985 9 1 1204 10 1
4 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 150 3073 29 2 1262 9 1 761 11 1 1050 9 0
5 Dziewior Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ m 145 2948 26 0 748 8 0 1169 9 0 1031 9 0
6 Niemiec Stanisław ASY Żory s 142 2881 27 2 1091 10 0 758 8 1 1032 9 1
7 Płoszaj Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ m 137 2723 27 2 1172 12 2 763 8 0 788 7 0
8 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 134 2664 30 5 890 11 1 1545 14 0 229 5 4
9 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 132 2651 30 4 1114 12 1 1022 10 0 515 8 3
10 Krupa Czesław ASY Żory s 129 2647 28 6 227 8 5 1267 9 0 1153 11 1
11 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 126 2558 30 6 895 12 2 803 9 2 860 9 2
12 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 123 2549 22 2 370 5 2 1149 9 0 1030 8 0
13 Danel Szymon DK Rybnik-Chwałowice NSZZ m 121 2546 25 6 630 6 1 1023 10 3 893 9 2
14 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany m 119 2536 23 1 1029 11 1 837 8 0 670 4 0
15 Fizia Józef WALET Pawłowice s 117 2533 31 9 636 12 6 582 6 1 1315 13 2
16 Zacha Stefan POLONIA Niewiadom m 115 2512 25 2 1109 10 1 790 8 0 613 7 1
17 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik m 112 2500 22 4 920 8 1 818 7 2 762 7 1
18 Panfil Tomasz JARDEX WDK Szczejkowice m 110 2493 24 4 900 9 2 494 6 2 1099 9 0
19 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 108 2488 22 3 673 6 1 1041 9 0 774 7 2
20 Buchalik Alfons WISUS Żory s 106 2475 26 4 664 8 2 731 9 2 1080 9 0
21 Szymała Tomasz WISUS Żory m 104 2465 22 2 946 7 0 1100 10 0 419 5 2
22 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 101 2427 21 2 1101 10 1 630 7 1 696 4 0
23 Skóra Józef DK Rybnik-Chwałowice NSZZ s 98 2397 24 4 913 10 2 702 7 1 782 7 1
24 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 96 2370 30 6 788 11 3 868 10 1 714 9 2
25 Maziarczyk Władysław STRAŻAK Głożyny s 94 2367 25 7 570 6 2 1025 9 1 772 10 4
26 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 92 2359 24 3 1019 9 0 490 5 1 850 10 2
27 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 89 2322 22 6 568 5 2 1149 10 1 605 7 3
28 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 87 2312 20 2 574 4 0 1088 9 0 650 7 2
29 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 85 2310 23 4 824 6 1 584 8 2 902 9 1
30 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie s 83 2302 23 5 881 9 1 530 7 3 891 7 1
31 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 81 2301 21 3 394 4 2 1147 10 0 760 7 1
32 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 78 2275 25 6 498 6 1 558 9 4 1219 10 1
33 Buchalik Roman DK Rybnik-Chwałowice NSZZ s 76 2275 13 0 608 4 0 679 5 0 988 4 0
34 Grela Alfred WISUS Żory m 73 2248 26 5 1237 12 1 824 9 0 187 5 4
35 Adamaszek Józef WISUS Żory m 71 2244 20 1 633 5 0 640 6 1 971 9 0
36 Staniek Eugeniusz WISUS Żory m 70 2231 19 1 946 9 0 672 5 0 613 5 1
37 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 69 2201 18 1 500 5 1 881 7 0 820 6 0
38 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 67 2184 24 4 1092 11 0 456 7 2 636 6 2
39 Gawron Bogdan ASY Żory s 66 2181 27 7 1006 12 3 1156 12 1 19 3 3
40 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 65 2174 22 5 666 7 2 753 7 2 755 8 1
41 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 64 2158 24 5 1099 9 0 721 7 1 338 8 4
42 Piersiak Piotr WISUS Żory m 62 2143 21 2 892 9 0 614 5 1 637 7 1
43 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ m 61 2112 18 2 395 4 2 881 8 0 836 6 0
44 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 59 2100 19 2 874 7 0 558 6 1 668 6 1
45 Wojciechowski Zbigniew FORTECA Świerklany s 58 2092 20 4 1062 8 1 578 8 2 452 4 1
46 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 57 2056 25 6 1172 10 1 550 8 1 334 7 4
47 Paździor Henryk WISUS Żory m 56 2051 23 4 746 7 1 698 8 1 607 8 2
48 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 54 2049 21 5 1010 8 0 333 6 2 706 7 3
49 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 53 2004 20 2 750 7 0 839 9 0 415 4 2
50 Grzegorzczyk Marian ASY Żory m 51 1991 20 4 981 11 1 718 6 1 292 3 2
51 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 50 1956 17 2 480 6 2 704 4 0 772 7 0
52 Duda Edward BUK Rudy m 48 1925 25 7 472 5 0 633 9 3 820 11 4
53 Gojny Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 47 1923 20 2 760 7 1 389 6 0 774 7 1
54 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 46 1922 22 5 467 7 2 475 7 3 980 8 0
55 Gorol Marek WISUS Żory m 45 1919 21 6 159 4 3 686 8 2 1074 9 1
56 Kopacz Wiesław ASY Żory m 43 1875 25 7 971 10 1 104 8 5 800 7 1
57 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 42 1867 26 7 872 8 0 760 9 2 235 9 5
58 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ m 41 1855 25 6 628 10 3 224 6 3 1003 9 0
59 Kosiec Zbigniew DK Rybnik-Chwałowice NSZZ m 40 1851 15 3 641 5 0 738 7 2 472 3 1
60 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 38 1844 19 4 944 9 0 123 4 3 777 6 1
61 Młoczek Jan ISKRA Rybnik m 37 1812 23 7 662 10 3 308 5 3 842 8 1
62 Podkowik Robert WISUS Żory s 36 1785 14 1 732 5 0 285 3 1 768 6 0
63 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 36 1778 18 4 531 5 2 737 9 1 510 4 1
64 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ m 36 1775 24 7 720 5 1 659 10 3 396 9 3
65 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 36 1768 17 1 536 5 0 667 6 0 565 6 1
66 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 36 1766 22 5 614 6 1 770 10 2 382 6 2
67 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 36 1762 22 5 177 5 2 1040 9 1 545 8 2
68 Kosteczka Jarosław JARDEX WDK Szczejkowice m 35 1731 24 6 663 9 2 162 5 3 906 10 1
69 Sobik Roman DK Rybnik-Chwałowice NSZZ s 35 1716 16 3 442 3 1 548 4 1 726 9 1
70 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 35 1708 21 5 583 5 1 355 5 1 770 11 3
71 Ryt Edward WISUS Żory s 35 1704 20 7 502 5 2 526 7 2 676 8 3
72 Sylwender Bogumił POLONIA Niewiadom m 34 1679 17 5 766 7 1 394 3 1 519 7 3
73 Zbrożek Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ m 34 1674 15 2 415 5 1 706 5 0 553 5 1
74 Breitkopf Norbert PIAST Leszczyny m 34 1653 17 3 403 4 1 514 7 2 736 6 0
75 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ s 33 1648 18 3 881 10 0 551 4 0 216 4 3
76 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ m 32 1575 21 8 564 7 2 748 7 0 263 7 6
77 Skupień Eugeniusz WISUS Żory s 31 1521 21 10 -2 3 4 1238 10 1 285 8 5
78 Lurka Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ m 31 1515 18 6 406 4 1 511 10 4 598 4 1
79 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 31 1511 23 13 156 4 5 420 7 3 935 12 5
80 Tchórz Henryk niezrzeszony   30 1500 18 5 706 9 2 498 6 2 296 3 1
81 Grodoń Joachim ASY Żory m 29 1440 16 6 615 6 1 565 6 2 260 4 3
82 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 28 1397 15 4 152 4 3 752 6 1 493 5 0
83 Helis Adam WALET Pawłowice s 28 1382 14 3 238 2 0 687 8 2 457 4 1
84 Baszczok Gerard BUK Rudy s 24 1171 15 5 284 4 1 390 5 2 497 6 2
85 Sobik Marian WISUS Żory m 23 1135 9 3 451 2 0 609 5 1 75 2 2
86 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 21 1035 20 9 334 4 1 -90 4 4 791 12 4
87 Trzósło Wiesław WISUS Żory m 20 968 17 7 488 6 2 489 7 2 -9 4 3
88 Domagała Zbigniew U WALKA Rybnik-Gotartowice s 18 870 7 4 144 2 2 458 4 1 268 1 1
89 Chlebisz Tomasz SILESIA Rybnik m 17 825 13 7 270 6 2 281 4 3 274 3 2
90 Plebaniak Janusz WISUS Żory m 16 791 14 9 126 4 4 -15 6 5 680 4 0
  Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ m 100