Polski Związek Skata
Rybnik

III Turniej Grand Prix

III Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar z Okazji XXXV Lecia Skata w Żorach

  • Organizator i data: O/Rybnik/15.04.2018
  • Kierownik turnieju: Niemiec Stanisław
  • Sekretariat: Paździor Tomasz
  • Sędzia: Kąsek Andrzej

Mce Nazwisko,  imię Klub / sekcja .Kat Punkty GP S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
mce z gry razem  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p
1 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 100 69 169 3418 29 1 1023 11 1 1236 10 0 1159 8 0
2 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 95 63 158 3104 23 1 864 7 0 776 4 0 1464 12 1
3 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 90 60 150 2967 30 5 643 8 3 1087 11 1 1237 11 1
4 Pawlas Mariusz WISUS Żory m 88 59 147 2909 27 2 806 9 1 1086 10 1 1017 8 0
5 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 86 58 144 2877 24 0 947 7 0 1025 9 0 905 8 0
6 Kosiec Zbigniew DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 84 57 141 2831 21 0 1209 8 0 733 6 0 889 7 0
7 Szymała Tomasz WISUS Żory m 82 57 139 2819 21 1 1033 8 0 872 7 1 914 6 0
8 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 80 56 136 2796 31 5 732 9 2 1158 11 1 906 11 2
9 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 78 56 134 2753 25 3 1103 8 1 734 10 1 916 7 1
10 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 76 55 131 2741 23 2 616 7 2 1040 9 0 1085 7 0
11 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 74 52 126 2600 25 3 692 8 2 899 7 0 1009 10 1
12 Faruga Jan TS Pszczyna m 72 52 124 2588 29 5 970 9 1 342 6 4 1276 14 0
13 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 70 52 122 2569 22 2 971 7 0 1076 8 0 522 7 2
14 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 68 50 118 2465 22 3 570 5 2 967 8 0 928 9 1
15 Fizia Józef WALET Pawłowice s 66 49 115 2406 25 5 984 10 0 778 9 3 644 6 2
16 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 64 48 112 2391 21 0 1071 9 0 618 6 0 702 6 0
17 Lukasczyk Józef WISUS Żory s 62 48 110 2390 19 2 776 7 1 763 5 1 851 7 0
18 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 60 48 108 2372 16 0 604 5 0 982 5 0 786 6 0
19 Grzegorzczyk Marian ASY Żory m 58 47 105 2316 19 2 260 3 2 1067 8 0 989 8 0
20 Sobik Marian WISUS Żory m 56 47 103 2309 18 0 819 6 0 586 4 0 904 8 0
21 Kopacz Wiesław ASY Żory m 54 46 100 2291 28 7 892 9 1 968 11 3 431 8 3
22 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 52 46 98 2272 27 5 614 8 3 606 8 2 1052 11 0
23 Helis Adam WALET Pawłowice s 50 46 96 2258 22 5 894 7 0 552 6 2 812 9 3
24 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 48 46 94 2257 21 1 1064 10 0 784 8 1 409 3 0
25 Ryt Edward WISUS Żory s 46 46 92 2252 21 4 948 8 0 1018 9 0 286 4 4
26 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 44 45 89 2222 23 4 843 8 1 195 5 3 1184 10 0
27 Młoczek Jan ISKRA Rybnik m 42 45 87 2218 24 5 212 6 4 1260 12 0 746 6 1
28 Gawron Bogdan ASY Żory s 40 44 84 2200 30 9 825 10 2 1129 12 1 246 8 6
29 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 38 44 82 2192 25 5 88 5 4 1005 10 0 1099 10 1
30 Tetla Marian WISUS Żory m 36 44 80 2188 24 6 1028 9 1 788 8 1 372 7 4
31 Dziewior Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 34 44 78 2187 26 4 961 10 1 692 8 1 534 8 2
32 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 32 44 76 2182 23 5 773 8 1 1053 10 2 356 5 2
33 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 30 44 74 2156 23 4 1024 8 1 546 8 1 586 7 2
34 Niewiadomski Roman Skat Klub Woszczyce m 28 44 72 2155 23 4 471 5 1 508 6 2 1176 12 1
35 Adamaszek Józef WISUS Żory m 26 44 70 2154 20 4 598 4 1 1072 9 1 484 7 2
36 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 25 43 68 2149 27 7 226 6 3 1226 11 0 697 10 4
37 Kafka Piotr FORTECA Świerklany m 24 43 67 2126 21 3 768 7 2 890 9 0 468 5 1
38 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 23 43 66 2123 27 5 512 9 1 582 10 4 1029 8 0
39 Zacha Stefan POLONIA Niewiadom m 22 43 65 2123 19 4 760 7 1 691 6 0 672 6 3
40 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 21 43 64 2109 25 7 674 8 2 600 7 3 835 10 2
41 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 20 43 63 2104 23 5 962 9 1 -143 2 3 1285 12 1
42 Waszut Zygmunt ASY Żory s 19 43 62 2103 22 5 644 8 2 632 5 2 827 9 1
43 Gorol Marek WISUS Żory m 18 42 60 2085 20 2 554 6 1 744 8 1 787 6 0
44 Cisek Edward HERKULES Rydułtowy s 17 42 59 2080 25 8 444 7 2 1042 9 1 594 9 5
45 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 16 42 58 2070 25 6 865 8 1 685 10 3 520 7 2
46 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany m 15 42 57 2069 26 6 596 7 2 1074 13 2 399 6 2
47 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 14 41 55 2050 21 5 357 5 2 780 7 1 913 9 2
48 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 13 41 54 2034 25 7 614 9 3 282 5 2 1138 11 2
49 Grela Alfred WISUS Żory m 12 41 53 2031 25 7 698 7 2 606 9 3 727 9 2
50 Stisz Marian MARCEL Radlin s 11 41 52 2030 21 6 610 7 3 701 8 2 719 6 1
51 Zbrożek Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 10 41 51 2027 18 1 732 7 0 642 6 1 653 5 0
52 Poczynek Józef TS Pszczyna s 9 41 50 2015 19 2 488 6 2 768 6 0 759 7 0
53 Sylwender Bogumił POLONIA Niewiadom m 8 41 49 2013 19 3 640 6 2 786 8 0 587 5 1
54 Krupa Czesław ASY Żory s 7 40 47 1998 20 5 313 4 2 731 7 1 954 9 2
55 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik m 6 40 46 1991 25 9 372 8 5 1086 10 1 533 7 3
56 Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 5 40 45 1982 22 4 808 9 1 480 6 2 694 7 1
57 Bogusławski Stanisław ASY Żory m 4 39 43 1950 22 6 582 7 1 971 8 1 397 7 4
58 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 3 39 42 1924 15 3 483 6 2 664 5 1 777 4 0
59 Machoczek Tadeusz WISUS Żory s 2 38 40 1888 20 3 773 8 1 414 5 1 701 7 1
60 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 1 38 39 1869 22 4 677 10 2 931 8 0 261 4 2
61 Podkowik Robert WISUS Żory s 0 38 38 1852 12 2 647 6 1 822 4 0 383 2 1
62 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 0 37 37 1816 23 5 976 9 0 1088 10 1 -248 4 4
63 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 0 37 37 1807 21 4 628 7 2 691 8 1 488 6 1
64 Skupień Eugeniusz WISUS Żory s 0 36 36 1778 21 8 806 9 2 605 6 3 367 6 3
65 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 0 35 35 1732 16 4 1000 9 1 533 4 1 199 3 2
66 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 0 34 34 1678 26 11 412 9 4 838 12 5 428 5 2
67 Breitkopf Norbert PIAST Leszczyny m 0 34 34 1656 16 3 978 8 1 288 4 1 390 4 1
68 Duda Edward BUK Rudy m 0 33 33 1635 17 7 778 6 1 147 5 5 710 6 1
69 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 0 33 33 1617 24 7 182 8 5 598 7 2 837 9 0
70 Kosteczka Jarosław JARDEX WDK Szczejkowice m 0 33 33 1609 26 8 1130 10 0 539 9 3 -60 7 5
71 Woronecki Stefan WISUS Żory s 0 32 32 1583 23 7 294 6 4 75 5 3 1214 12 0
72 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 0 31 31 1533 13 4 596 4 0 232 3 2 705 6 2
73 Płoszaj Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 30 30 1490 25 9 743 10 2 549 7 3 198 8 4
74 Skóra Józef DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 0 30 30 1451 15 3 223 3 2 578 5 0 650 7 1
75 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 0 29 29 1442 22 8 481 7 2 345 7 4 616 8 2
76 Wojciechowski Zbigniew FORTECA Świerklany s 0 29 29 1437 21 6 625 8 3 40 3 2 772 10 1
77 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie s 0 29 29 1435 21 7 -154 3 5 555 7 1 1034 11 1
78 Piersiak Piotr WISUS Żory m 0 28 28 1388 16 4 335 4 2 268 3 1 785 9 1
79 Plebaniak Janusz WISUS Żory m 0 28 28 1355 19 8 342 5 2 627 9 4 386 5 2
80 Śliż Bogusław ASY Żory s 0 27 27 1349 25 11 664 9 3 79 8 7 606 8 1
81 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 0 25 25 1246 13 5 852 8 0 246 3 2 148 2 3
82 Staniek Eugeniusz WISUS Żory m 0 25 25 1207 13 4 775 7 0 246 4 2 186 2 2
83 Harazin Henryk WALET Pawłowice s 0 23 23 1133 10 2 378 3 1 436 2 0 319 5 1
84 Kuś Bolesław GÓRNIK Boguszowice s 0 23 23 1126 11 3 541 4 0 467 4 1 118 3 2
85 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 0 22 22 1094 14 5 678 5 1 367 5 2 49 4 2
86 Baszczok Gerard BUK Rudy s 0 21 21 1016 12 4 373 6 2 437 4 1 206 2 1
87 Paździor Henryk WISUS Żory m 0 20 20 974 22 11 595 4 0 534 11 3 -155 7 8
88 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 0 14 14 687 12 5 -144 3 4 668 7 0 163 2 1
89 Górka Zdzisław WISUS Żory s 0 11 11 529 12 5 603 8 1 -195 2 3 121 2 1
  Niemiec Stanisław ASY Żory s 100 0 100   0