Polski Związek Skata
Zabrze

VI Turniej Grand Prix

VI Turniej Grand Prix Okręgu

  • Organizator i data: KS ŁABĘDY Gliwice/20.10.2018
  • Kierownictwo: Michalski Roman
  • Sekretariat: Jaworski Krystian
  • Sędzia: Papkala Janusz
lp Nazwisko Imię klub kat. RAZEM   seria 1     seria 2    
pkt w p pkt w p pkt w p
1 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom m 2850 25 0 1153 9 0 1697 16 0
2 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 2765 30 2 1598 18 1 1167 12 1
3 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. m 2718 24 2 1609 15 1 1109 9 1
4 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2688 25 3 1120 12 3 1568 13 0
5 Skutnik Krzysztof SAKOP 4 ASY Bytom s 2655 22 2 1118 9 1 1537 13 1
6 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice s 2621 23 1 1236 11 1 1385 12 0
7 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 2572 30 3 1368 15 1 1204 15 2
8 Lach Joachim KS ŁABĘDY Gliwice s 2504 26 5 951 11 3 1553 15 2
9 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice m 2473 27 8 834 12 6 1639 15 2
10 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 2358 21 1 1126 10 1 1232 11 0
11 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 2356 23 3 1335 12 1 1021 11 2
12 Dybowski Leonard O- Opole ## 2352 22 3 1171 9 0 1181 13 3
13 Zacher Jacek LWSM Knurów m 2312 25 2 545 8 2 1767 17 0
14 Szmajnta Witold KS ŁABĘDY Gliwice m 2304 22 2 1148 11 0 1156 11 2
15 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 2249 22 4 1561 14 0 688 8 4
16 Zyguła Krzysztof KS ŁABĘDY Gliwice m 2044 18 3 1014 7 0 1030 11 3
17 Adamczyk Jan POKÓJ Ruda Śl. s 2037 19 2 960 8 0 1077 11 2
18 Pydzik Ryszard nn ## 2009 18 1 875 8 1 1134 10 0
19 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 2008 21 1 961 9 0 1047 12 1
20 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze m 1998 21 3 1157 11 1 841 10 2
21 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry ## 1994 23 4 1125 12 1 869 11 3
22 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom m 1977 5 1 440 5 1 1537    
23 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice s 1970 22 4 1263 13 1 707 9 3
24 Kopiec Alojzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1964 15 0 1105 8 0 859 7 0
25 Breguła Zygmunt KS ŁABĘDY Gliwice s 1922 21 3 824 10 2 1098 11 1
26 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1845 22 5 1164 16 4 681 6 1
27 Matiaszek Alojzy KS ŁABĘDY Gliwice s 1838 14 0 690 4 0 1148 10 0
28 Fleischer Grzegorz O- Opole ## 1812 21 4 1007 8 0 805 13 4
29 Pora Bogumił JORDAN Kończyce Zabrze m 1773 20 4 1088 12 1 685 8 3
30 Pawluk Waldemar KS ŁABĘDY Gliwice m 1764 20 3 775 10 2 989 10 1
31 Jakimiec Tadeusz KS ŁABĘDY Gliwice s 1727 20 5 894 12 4 833 8 1
32 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1726 20 6 1107 13 3 619 7 3
33 Górka Rajmund LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1690 19 5 1341 13 2 349 6 3
34 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s 1677 14 2 883 8 1 794 6 1
35 Adamski Jan nn ## 1612 11 1 1011 6 1 601 5 0
36 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1602 19 5 854 9 2 748 10 3
37 Lier Marian Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1599 12 0 768 5 0 831 7 0
38 Brych Czesław nn ## 1528 14 3 758 6 0 770 8 3
39 Markefka Piotr SAKOP 4 ASY Bytom s 1515 18 5 672 10 4 843 8 1
40 Pijanka Andrzej O- Opole 0 1414 23 10 463 13 8 951 10 2
41 Płatnerz Mirosław MOK GUIDO Zabrze s 1408 19 5 905 10 1 503 9 4
42 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1388 18 6 929 10 1 459 8 5
43 Glogowski Alojzy KS ŁABĘDY Gliwice s 1365 15 4 798 11 4 567 4 0
44 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 1363 14 4 444 6 2 919 8 2
45 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 1362 21 7 847 11 2 515 10 5
46 Smykała Gerard SAKOP 4 ASY Bytom 0 1306 19 7 832 11 3 474 8 4
47 Szarf Józef nn ## 1305 15 5 523 7 2 782 8 3
48 Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1078 10 5 618 7 4 460 3 1
49 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom s 1067 11 3 745 6 1 322 5 2
50 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 323 9 7 418 4 2 -95 5 5