Polski Związek Skata
Zabrze

III Turniej Grand Prix 2019

III Turniej Grand Prix Okręgu

  • Organizator i data: MOK GUIDO Zabrze/26.01.2019
  • Kierownictwo: Gierszendorf Bogdan
  • Sekretariat: Rusin Jan
  • Sędzia: Lier Marian

lp Nazwisko Imię klub kat. RAZEM seria 1 seria 2 Pkt GPO
pkt w pkt w pkt w m-ce pkt Suma
1 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2903 29 1368 15 1535 14 20 29 49
2 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom m 2894 28 1248 13 1646 15 18 28 46
3 Harupa Marek n/n 0 2764 27 1241 13 1523 14 16 27 43
4 Szmajnta Witold KS ŁABĘDY Gliwice m 2710 24 923 9 1787 15 14 27 41
5 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2677 28 1207 13 1470 15 12 26 38
6 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2673 22 1579 14 1094 8 10 26 36
7 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m 2660 25 1517 16 1143 9 8 26 34
8 Płatnerz Mirosław MOK GUIDO Zabrze s 2608 22 1596 13 1012 9 6 26 32
9 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 2560 22 932 7 1628 15 4 25 29
10 Kukuła Bogdan n/n 0 2559 21 862 8 1697 13 2 25 27
11 Skrzypczyk Henryk n/n 0 2538 28 1278 16 1260 12   25 25
12 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 2467 27 961 11 1506 16   24 24
13 Madoń Krzysztof Skat Klub RSM Ruda Śl. m 2405 23 1076 11 1329 12   24 24
14 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze m 2355 22 1133 11 1222 11   23 23
15 Tabath Damian n/n 0 2296 25 1349 13 947 12   22 22
16 Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. m 2263 23 1086 13 1177 10   22 22
17 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom s 2257 18 1007 9 1250 9   22 22
18 Pluta Jerzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2229 22 928 10 1301 12   22 22
19 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 2200 24 1169 14 1031 10   22 22
20 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. m 2196 20 1414 11 782 9   21 21
21 Wodarski Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 2127 20 643 7 1484 13   21 21
22 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 2097 21 1295 12 802 9   20 20
23 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s 2057 15 946 7 1111 8   20 20
24 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2046 20 1099 10 947 10   20 20
25 Woźnica Florian TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1927 20 1180 13 747 7   19 19
26 Śmigel Janusz Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1923 23 941 11 982 12   19 19
27 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1866 18 956 7 910 11   18 18
28 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 1866 18 550 7 1316 11   18 18
29 Węglicki Zygmunt nn 0 1862 19 885 9 977 10   18 18
30 Grzywczak Piotr nn 0 1860 18 1030 9 830 9   18 18
31 Pora Bogumił JORDAN Kończyce Zabrze m 1850 27 1007 12 843 15   18 18
32 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 1849 22 958 11 891 11   18 18
33 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom m 1828 23 934 10 894 13   18 18
34 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1806 25 835 12 971 13   18 18
35 Golik Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1804 16 769 8 1035 8   18 18
36 Rupacz Jerzy KS ŁABĘDY Gliwice 0 1800 16 866 8 934 8   18 18
37 Adamczyk Jan POKÓJ Ruda Śl. s 1788 16 977 7 811 9   17 17
38 Paszek Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. 0 1748 16 900 8 848 8   17 17
39 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1739 18 1067 11 672 7   17 17
40 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1713 17 1105 8 608 9   17 17
41 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1694 21 1059 12 635 9   16 16
42 Kopiec Alojzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1694 15 1038 10 656 5   16 16
43 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 1676 14 608 5 1068 9   16 16
44 Piwowarek Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1666 15 493 3 1173 12   16 16
45 Skura Stanisław SAKOP 4 ASY Bytom 0 1663 15 537 5 1126 10   16 16
46 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 1631 20 190 7 1441 13   16 16
47 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 1620 16 1164 11 456 5   16 16
48 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. 0 1590 17 723 9 867 8   15 15
49 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 1549 19 888 12 661 7   15 15
50 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1510 19 492 8 1018 11   15 15
51 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom m 1482 23 672 13 810 10   14 14
52 Polok Mieczysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1480 13 873 8 607 5   14 14
53 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1460 14 1298 10 162 4   14 14
54 Markefka Piotr SAKOP 4 ASY Bytom s 1426 12 772 7 654 5   14 14
55 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 1358 18 494 8 864 10   13 13
56 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1344 16 742 6 602 10   13 13
57 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice s 1343 17 332 7 1011 10   13 13
58 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 1328 17 754 7 574 10   13 13
59 Hallek Joachim KS ŁABĘDY Gliwice m 1299 13 602 7 697 6   12 12
60 Dygadłowicz Maciej n/n 0 1215 24 1249 18 -34 6   12 12
61 Slósarczyk Tomasz nn 0 1202 15 394 9 808 6   12 12
62 Święc Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1154 12 640 7 514 5   11 11
63 Pogorzałek Piotr SZOMBIERKI Bytom m 1153 17 657 9 496 8   11 11
64 Nowak Edward LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1117 12 871 8 246 4   11 11
65 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1080 18 1030 11 50 7   10 10
66 Nowak Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s 985 12 356 6 629 6   9 9
67 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 898 12 738 7 160 5   8 8
68 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 863 13 493 6 370 7   8 8
69 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze m 0 0           30 30