Polski Związek Skata
Zabrze

VIII GPO Zabrze

VIII Turniej Grand Prix Okręgu

  • Organizator i data: SAKOP 4 ASY Bytom
  • Kierownictwo: Sikora Henryk
  • Sekretariat: Rusin Jan
  • Sędzia: Papkala Janusz

lp Nazwisko Imię klub kat. pkt w pkt w pkt w miejsce    
1 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 3342 31 1644 16 1698 15 20 33 53
2 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2898 28 2041 17 857 11 18 28 46
3 Skura Stanisław SAKOP 4 ASY Bytom s 2683 25 1593 14 1090 11 16 26 42
4 Matusik Grzegorz nn 0 2676 24 1493 13 1183 11 14 26 40
5 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze m 2545 24 966 11 1579 13 12 25 37
6 Pikos Antoni n/n 0 2525 23 860 10 1665 13 10 25 35
7 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom m 2491 27 1218 14 1273 13 8 24 32
8 Wodarska Jolanta TUZY HALEMBA Ruda Śl. k-s 2414 22 1336 12 1078 10 6 24 30
9 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom m 2405 21 1199 10 1206 11 4 24 28
10 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s 2397 22 641 5 1756 17 2 23 25
11 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 2356 19 914 9 1442 10   23 23
12 Woźnica Florian TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 2315 24 1383 12 932 12   23 23
13 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 2297 21 1055 9 1242 12   22 22
14 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom s 2292 19 1341 10 951 9   22 22
15 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2277 22 1730 15 547 7   22 22
16 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. s 2193 21 1343 13 850 8   21 21
17 Skutnik Krzysztof SAKOP 4 ASY Bytom s 2188 21 1100 11 1088 10   21 21
18 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2157 26 768 10 1389 16   21 21
19 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 2088 21 936 10 1152 11   20 20
20 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze m 2071 26 1032 13 1039 13   20 20
21 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 2071 20 796 9 1275 11   20 20
22 Kopiec Alojzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2046 15 932 5 1114 10   20 20
23 Piwowarek Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1968 18 1151 11 817 7   19 19
24 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1960 21 814 9 1146 12   19 19
25 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 1888 19 1098 12 790 7   18 18
26 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 1858 19 530 7 1328 12   18 18
27 Kruczek Henryk n/n 0 1799 18 900 8 899 10   17 17
28 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1782 17 941 9 841 8   17 17
29 Święc Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1755 14 993 7 762 7   17 17
30 Pogorzałek Piotr SZOMBIERKI Bytom m 1735 21 498 8 1237 13   17 17
31 Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1666 17 998 9 668 8   16 16
32 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1593 23 407 9 1186 14   15 15
33 Wodarski Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 1537 16 645 6 892 10   15 15
34 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 1421 16 913 7 508 9   14 14
35 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze m 1417 17 578 6 839 11   14 14
36 Rupacz Jerzy KS ŁABĘDY Gliwice s 1271 13 605 5 666 8   12 12
37 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 1255 12 633 7 622 5   12 12
38 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom s 1240 14 779 7 461 7   12 12
39 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1078 12 722 8 356 4   10 10
40 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1060 14 216 6 844 8   10 10
41 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 1021 11 863 9 158 2   10 10
42 Sojczyński Zdzisław SAKOP 4 ASY Bytom m 929 15 139 7 790 8   9 9
43 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom m 907 14 215 8 692 6   9 9