Polski Związek Skata
Zabrze

I GPO Zabrze 2020

                                  I Turniej Grand Prix Okręgu

  • Organizator i data: RSM Ruda Śląska
  • Kierownictwo: Beruda Marek
  • Sekretariat: Papkala Janusz
  • Sędzia: Papkala Janusz

 

        RAZEM seria 1 seria 2 za z gry razem
lp Nazwisko Imię klub kat. pkt w pkt w pkt w miejsce
1 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. m 2679 30 938 11 1741 19 20 26 46
2 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom m 2616 23 1027 10 1589 13 18 26 44
3 Kukuła Bogdan Ferdynand Bogucice m 2583 27 1086 13 1497 14 16 25 41
4 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 2575 27 1251 11 1324 16 14 25 39
5 Stryj Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s 2430 26 1073 12 1357 14 12 24 36
6 Kokot Eugeniusz SAKOP 4 ASY Bytom m 2400 18 1272 10 1128 8 10 24 34
7 Wyciślik Mirosław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 2368 29 1445 16 923 13 8 23 31
8 Płatnerz Mirosław MOK GUIDO Zabrze s 2350 20 1540 15 810 5 6 23 29
9 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. s 2288 21 1308 11 980 10 4 22 26
10 Kopiec Alojzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2264 18 1183 9 1081 9 2 22 24
11 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 2256 22 1170 11 1086 11   22 22
12 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 2242 16 962 9 1280 7   22 22
13 Adamczyk Jan POKÓJ Ruda Śl. s 2216 20 874 10 1342 10   22 22
14 Polok Mieczysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2179 19 1473 13 706 6   21 21
15 Marczak Stanisław POKÓJ Ruda Śl. s 2169 25 807 9 1362 16   21 21
16 Wodarska Jolanta TUZY HALEMBA Ruda Śl. k-s 2103 19 1149 10 954 9   21 21
17 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 2082 20 741 7 1341 13   20 20
18 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 2055 27 1029 11 1026 16   20 20
19 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 2030 22 1346 14 684 8   20 20
20 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m 2028 24 645 9 1383 15   20 20
21 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom m 2019 23 1170 13 849 10   20 20
22 Grzywczak Piotr niezrzeszony m 2013 21 991 11 1022 10   20 20
23 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1963 20 1028 11 935 9   19 19
24 Rupacz Jerzy KS ŁABĘDY Gliwice s 1953 17 1055 9 898 8   19 19
25 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1905 19 1079 10 826 9   19 19
26 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 1850 17 754 7 1096 10   18 18
27 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze m 1839 18 845 8 994 10   18 18
28 Pluta Jerzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1827 20 759 7 1068 13   18 18
29 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze m 1826 17 783 8 1043 9   18 18
30 Pogorzałek Piotr SZOMBIERKI Bytom m 1816 22 1284 13 532 9   18 18
31 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1810 20 621 9 1189 11   18 18
32 Piwowarek Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1808 17 1105 9 703 8   18 18
33 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. m 1786 17 549 5 1237 12   17 17
34 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 1756 19 1005 10 751 9   17 17
35 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1736 23 1183 13 553 10   17 17
36 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1689 15 846 6 843 9   16 16
37 Romatowski Jan niezrzeszony #N/D! 1654 18 661 8 993 10   16 16
38 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1634 24 495 9 1139 15   16 16
39 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1630 17 881 8 749 9   16 16
40 Madoń Krzysztof Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1615 14 919 7 696 7   16 16
41 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 1559 20 1297 13 262 7   15 15
42 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 1510 17 389 5 1121 12   15 15
43 Nowak Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1485 18 684 11 801 7   14 14
44 Markefka Piotr SAKOP 4 ASY Bytom s 1465 17 626 8 839 9   14 14
45 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s 1464 12 1020 9 444 3   14 14
46 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1401 14 742 8 659 6   14 14
47 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 1383 16 1383 16 0 0   13 13
48 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1373 20 977 12 396 8   13 13
49 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 1354 17 736 10 618 7   13 13
50 Wodarski Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 1339 13 653 8 686 5   13 13
51 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1312 16 1227 11 85 5   13 13
52 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom s 1229 11 409 4 820 7   12 12
53 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 1209 14 1209 14 0 0   12 12
54 Pyka Adam POKÓJ Ruda Śl. m 1179 17 612 6 567 11   11 11
55 Woźnica Florian TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1173 14 735 8 438 6   11 11
56 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 472 7 418 7 54 0   4 4