Polski Związek Skata
Zabrze

IV GPO Zabrze 2020

  IV Turniej Grand Prix Okręgu 

12 Turniej im. Jana Berudy

Organizator i data: RSM Ruda Śl.  07.03.2020

Kierownictwo: Beruda Marek

Sekretariat: Rusin Jan

Sędzia: Papkala Janusz

 

p nr stały Nazwisko Imię klub kat. pkt w pkt w pkt w miejsce    
1 4 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 2919 31 1598 15 1321 16 20 29 49
2 42 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2775 27 1374 14 1401 13 18 27 45
3 46 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2708 24 1537 13 1171 11 16 27 43
4 23 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 2490 22 1062 11 1428 11 14 24 38
5 32 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 2445 20 1425 12 1020 8 12 24 36
6 30 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2392 20 1140 9 1252 11 10 23 33
7 10 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2373 23 1020 9 1353 14 8 23 31
8 44 Świenc Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 2349 22 1505 11 844 11 6 23 29
9 16 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 2339 25 900 12 1439 13 4 23 27
10 22 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2285 19 1189 10 1096 9 2 22 24
11 36 Pogorzałek Piotr SZOMBIERKI Bytom m 2259 23 1191 12 1068 11   22 22
12 39 Kruczek Henryk POKÓJ Ruda Śl. s 2248 21 1176 10 1072 11   22 22
13 56 Wodarska Jolanta TUZY HALEMBA Ruda Śl. k-s 2235 20 1486 13 749 7   22 22
14 48 Woźnica Florian TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 2174 23 1254 11 920 12   21 21
15 27 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. m 2170 23 1147 10 1023 13   21 21
16 15 Pyka Adam POKÓJ Ruda Śl. m 2137 18 1007 7 1130 11   21 21
17 47 Rupacz Jerzy KS ŁABĘDY Gliwice s 2136 20 1144 11 992 9   21 21
18 49 Markefka Piotr INSTALATOR 4 ASY Bytom s 2124 20 1077 10 1047 10   21 21
19 24 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s 2116 20 1594 15 522 5   21 21
20 58 Duda Edward #N/D! #### 2102 22 1172 11 930 11   21 21
21 60 Wodarski Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 2100 17 994 11 1106 6   21 21
22 54 Grzywczak Piotr xn/n m 2071 25 751 11 1320 14   20 20
23 2 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2055 24 715 8 1340 16   20 20
24 34 Górka Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1987 19 931 9 1056 10   19 19
25 33 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom s 1948 19 756 7 1192 12   19 19
26 55 Machowski Andrzej JORDAN Kończyce Zabrze m 1902 18 837 8 1065 10   19 19
27 17 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1833 16 813 7 1020 9   18 18
28 13 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1822 17 929 9 893 8   18 18
29 18 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1799 19 1426 12 373 7   17 17
30 38 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1795 21 1449 11 346 10   17 17
31 8 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze m 1794 19 1130 12 664 7   17 17
32 14 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1790 22 710 8 1080 14   17 17
33 52 Piwowarek Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1788 18 1174 11 614 7   17 17
34 53 Maron Teofil INSTALATOR 4 ASY Bytom m 1734 19 664 7 1070 12   17 17
35 21 Madoń Krzysztof Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1717 18 523 5 1194 13   17 17
36 28 Kwapuliński Andrzej SZOMBIERKI Bytom 0 1711 17 790 8 921 9   17 17
37 59 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 1691 15 780 8 911 7   16 16
38 31 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m 1667 18 501 8 1166 10   16 16
39 12 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze m 1552 14 758 7 794 7   15 15
40 7 Adamczyk Jan POKÓJ Ruda Śl. s 1534 17 1312 13 222 4   15 15
41 19 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 1483 17 736 9 747 8   14 14
42 11 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 1476 19 546 10 930 9   14 14
43 29 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1463 19 911 9 552 10   14 14
44 41 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom m 1453 20 545 7 908 13   14 14
45 51 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 1446 14 695 8 751 6   14 14
46 25 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1408 19 888 10 520 9   14 14
47 40 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 1403 15 378 5 1025 10   14 14
48 35 Skrzypiec Jan POKÓJ Ruda Śl. m 1371 14 846 10 525 4   13 13
49 6 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1291 16 651 8 640 8   12 12
50 37 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom m 1173 21 287 9 886 12   11 11
51 26 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1147 13 745 7 402 6   11 11
52 5 Nowak Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1136 13 686 7 450 6   11 11
53 9 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1030 20 927 12 103 8   10 10
54 43 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 999 17 146 8 853 9   9 9
55 50 Gembus Jerzy #N/D! #### 943 17 659 8 284 9   9 9
56 45 Sojczyński Zdzisław INSTALATOR 4 ASY Bytom m 859 13 394 7 465 6   8 8
57 3 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 784 10 422 4 362 6   7 7
58 1 Stryj Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s 618 13 405 8 213 5   6 6
73   Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. m   0           30 30
74   Rusin Jan MOK GUIDO Zabrze s   0           30 30