Polski Związek Skata
Zabrze

VII GPO Zabrze 2020

 7-2020 GPO Zabrze,  
  INSTALATOR  4 ASY Bytom              
  sędzia: Papkala J. kierownik: Sikora H.      
  11.10.2020           GP
        RAZEM seria 1 seria 2 za z gry razem
lp Nazwisko Imię klub kat. pkt pkt pkt miejsce
1 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom m 3000 1869 1131 20 30 50
2 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 2880 1818 1062 18 28 46
3 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2718 1368 1350 16 27 43
4 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2536 1384 1152 14 25 39
5 Kiciński Jerzy #N/D! ### 2493 1537 956 12 24 36
6 Święc Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 2461 1631 830 10 24 34
7 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2434 573 1861 8 24 32
8 Orel Dariusz o. Katowice 0 2419 853 1566 6 24 30
9 Barczyk Roman o. Katowice 0 2286 861 1425 4 22 26
10 Kędzia Stanisław o. Opole 0 2280 1104 1176 2 22 24
11 Machowski Andrzej JORDAN Kończyce Zabrze m 2262 1171 1091   22 22
12 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m 2262 969 1293   22 22
13 Rogoziński Kazimierz INSTALATOR 4 ASY Bytom s 2254 1080 1174   22 22
14 Sojczyński Zdzisław INSTALATOR 4 ASY Bytom m 2248 1178 1070   22 22
15 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 2231 978 1253   22 22
16 Krawczyk Ryszard o. Opole 0 2198 1061 1137   21 21
17 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2194 998 1196   21 21
18 Marczak Stanisław POKÓJ Ruda Śl. s 2157 955 1202   21 21
19 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 2142 1211 931   21 21
20 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2100 1114 986   21 21
21 Piwowarek Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 2033 1371 662   20 20
22 Pyka Adam POKÓJ Ruda Śl. m 2026 804 1222   20 20
23 Morawiec Bronisław o. Opole 0 1857 1258 599   18 18
24 Kowalczyk Józef INSTALATOR 4 ASY Bytom s 1827 656 1171   18 18
25 Hutka Kurt INSTALATOR 4 ASY Bytom m 1741 763 978   17 17
26 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 1732 798 934   17 17
27 Musik Franciszek o. Katowice 0 1725 751 974   17 17
28 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom m 1710 463 1247   17 17
29 Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1706 1086 620   17 17
30 Skura Stanisław INSTALATOR 4 ASY Bytom 0 1604 1233 371   16 16
31 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom m 1577 528 1049   15 15
32 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1574 933 641   15 15
33 Bortel Henryk o.Katowice 0 1481 664 817   14 14
34 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. 0 1465 847 618   14 14
35 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom m 1465 519 946   14 14
36 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 1403 734 669   14 14
37 Maron Teofil SZOMBIERKI Bytom m 1350 954 396   13 13
38 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 1332 612 720   13 13
39 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze m 1286 389 897   12 12
40 Gawiński Piotr  INSTALATOR 4 ASY Bytom m 1247 572 675   12 12
41 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1206 874 332   12 12
42 Respondek Rajmund o. Opole 0 1198 764 434   11 11
43 Kraszewski Andrzej o. Katowice 0 1124 570 554   11 11
44 Smykała Gerard INSTALATOR 4 ASY Bytom 0 827 266 561   8 8
45 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 744 384 360   7 7
46 Wodarski Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 744 478 266   7 7
47 Szindler Henryk o. Śl-Pd 0 418 -260 678   4 4
48 Kokot Eugeniusz INSTALATOR 4 ASY Bytom 0 160 -24 184   1 1