Polski Związek Skata
Zabrze

I Turniej Grand Prix

 I Turniej Grand Prix Okręgu Zabrze

  • Organizator i data: MOK GUIDO Zabrze/28.01.2017
  • Kierownictwo: Bogdan Gierszendorf
  • Sekretariat: Jan Rusin
  • Sędzia: Bogdan Gierszendorf

 

      RAZEM seria 1 seria 2 GPO
lp Nazwisko  Imię klub pkt w p pkt w p pkt w p
1 Drosz Rudolf MOK GUIDO Zabrze 3167 27 0 1729 15 0 1438 12 0 51
2 Machowski Andrzej JORDAN Kończyce Zabrze 2869 28 0 1420 15 0 1449 13 0 46
3 Pora Bogumił JORDAN Kończyce Zabrze 2767 32 6 1462 18 4 1305 14 2 43
4 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom 2749 32 5 1111 15 4 1638 17 1 41
5 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. 2730 23 1 1440 11 0 1290 12 1 39
6 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice 2638 20 1 1208 10 0 1430 10 1 36
7 Jeziorski Damian MOK GUIDO Zabrze 2631 24 1 1260 11 0 1371 13 1 34
8 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2595 22 1 1346 11 1 1249 11 0 31
9 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2579 25 3 1302 15 2 1277 10 1 29
10 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. 2554 27 5 1632 17 2 922 10 3 27
11 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2507 24 1 1156 9 0 1351 15 1 25
12 Płatnerz Mirosław MOK GUIDO Zabrze 2456 28 3 1059 9 0 1397 19 3 24
13 Dudziński Adam LWSM Knurów 2441 24 2 1174 11 0 1267 13 2 24
14 Warzecha Ryszard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2438 24 3 898 11 3 1540 13 0 24
15 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom 2427 24 2 1589 15 1 838 9 1 24
16 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2392 20 3 1148 11 1 1244 9 2 23
17 Matiaszek Alojzy KS ŁABĘDY Gliwice 2275 23 3 1512 15 1 763 8 2 22
18 Lier Marian Skat Klub RSM Ruda Śl. 2250 20 2 1128 10 1 1122 10 1 22
19 Glogowski Alojzy KS ŁABĘDY Gliwice 2228 11 2 880 98 1 1348 13 1 22
20 Krombach Piotr JORDAN Kończyce Zabrze 2205 27 4 964 13 2 1241 14 2 22
21 Spyra Leonard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2185 20 0 1021 10 0 1164 10 0 21
22 Żuk Helena MOK GUIDO Zabrze 2183 18 2 1097 9 1 1086 9 1 21
23 Pluta Jerzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2147 21 2 1037 10 0 1110 11 2 21
24 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. 2146 27 6 1119 14 3 1027 13 3 21
25 Kaźmierczak Jan KS ŁABĘDY Gliwice 2126 19 1 1570 13 0 556 6 1 21
26 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze 2093 23 4 803 11 3 1290 12 1 20
27 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2091 23 4 1059 11 2 1032 12 2 20
28 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2084 26 5 789 8 1 1295 18 4 20
29 Pyka Adam POKÓJ Ruda Śl. 2052 17 1 906 7 0 1146 10 1 20
30 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. 2031 22 4 847 10 3 1184 12 1 20
31 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 2027 19 4 816 10 3 1211 9 1 20
32 Marczak Stanisław POKÓJ Ruda Śl. 2026 19 1 1282 13 1 744 6 0 20
33 Szmajnta Witold KS ŁABĘDY Gliwice 2022 18 3 1240 11 1 782 7 2 20
34 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2012 25 6 1089 13 4 923 12 2 20
35 Hajduk Zdzisław KS ŁABĘDY Gliwice 1920 18 1 942 11 1 978 7 0 19
36 Ciunel Symforian SAKOP 4 ASY Bytom 1890 18 2 1109 10 0 781 8 2 18
37 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1886 22 4 974 13 3 912 9 1 18
38 Golik Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1847 19 4 740 8 1 1107 11 3 18
39 Niedziela Stanisław nn 1842 17 6 1092 10 3 750 7 3 18
40 Kruczek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 1809 17 1 1003 11 0 806 6 1 18
41 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom 1794 17 2 990 9 1 804 8 1 17
42 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze 1792 21 2 1027 12 1 765 9 1 17
43 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom 1782 20 6 496 8 4 1286 12 2 17
44 Markefka Piotr SAKOP 4 ASY Bytom 1767 14 1 616 4 0 1151 10 1 17
45 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom 1724 24 6 920 14 3 804 10 3 30
46 Krasiński Jan nn 1707 15 4 618 6 2 1089 9 2 30
47 Hallek Joachim KS ŁABĘDY Gliwice 1698 14 0 973 9 0 725 5 0 16
48 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. 1688 16 2 852 6 0 836 10 2 16
49 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom 1662 13 2 738 7 1 924 6 1 16
50 Fąfara Kazimierz LWSM Knurów 1620 18 4 704 6 2 916 12 2 16
51 Jaworski Krystian KS ŁABĘDY Gliwice 1615 18 6 889 10 3 726 8 3 16
52 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1608 23 8 593 10 4 1015 13 4 16
53 Michalski Roman KS ŁABĘDY Gliwice 1571 13 0 728 5 0 843 8 0 15
54 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. 1550 15 1 230 4 1 1320 11 0 15
55 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze 1505 19 6 855 8 1 650 11 5 15
56 Nowak Bernard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1479 16 5 350 6 4 1129 10 1 14
57 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze 1477 18 6 971 11 3 506 7 3 14
58 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze 1447 25 9 894 12 3 553 13 6 14
59 Breguła Zygmunt KS ŁABĘDY Gliwice 1442 21 6 1106 13 2 336 8 4 14
60 Bartoszek Roman Skat Klub RSM Ruda Śl. 1399 18 5 683 8 2 716 10 3 13
62 Grzywczak Piotr JORDAN Kończyce Zabrze 1379 18 5 592 7 2 787 11 3 13
61 Mazurek Henryk POKÓJ Ruda Śl. 1356 16 2 822 9 1 534 7 1 13
63 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. 1347 15 3 707 8 2 640 7 1 13
64 Adamczyk Jan POKÓJ Ruda Śl. 1302 16 4 674 11 3 628 5 1 13
65 Szlósarczyk Tomasz nn 1248 13 3 805 9 1 443 4 2 12
66 Sojczyński Zdzisław SAKOP 4 ASY Bytom 1241 16 4 392 4 2 849 12 2 12
67 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. 1238 17 6 854 11 3 384 6 3 12
68 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 1233 14 3 756 9 2 477 5 1 12
69 Skura Stanisław SAKOP 4 ASY Bytom 1230 18 5 728 10 2 502 8 3 12
70 Górka Rajmund LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1220 15 7 592 6 3 628 9 4 12
71 Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. 1203 16 8 529 7 4 674 9 4 12
72 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom 1190 15 7 237 5 5 953 10 2 11
73 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1150 13 2 630 8 1 520 5 1 11
74 Kopeć Janusz LWSM Knurów 1078 13 5 408 6 4 670 7 1 10
75 Brola Henryk LWSM Knurów 1075 16 7 581 7 3 494 9 4 10
76 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom 1067 12 5 870 8 2 197 4 3 10
77 Smaluch Jan POKÓJ Ruda Śl. 994 10 3 403 5 2 591 5 1 9
78 Janik Krystian KS ŁABĘDY Gliwice 950 15 6 166 7 4 784 8 2 9
79 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze 791 12 8 157 5 5 634 7 3 7
80 Kopiec Alojzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 711 7 3 310 4 2 401 3 1 7
81 Boruta Kurt KS ŁABĘDY Gliwice 520 8 4 334 4 2 186 4 2 5
82 Pogorzałek Piotr SZOMBIERKI Bytom 114 9 7 -31 5 3 145 4 4 1