Polski Związek Skata
Zabrze

Drużynowy Puchar Okręgu Zabrze 2017

  • Organizator i data: MOK GUIDO Zabrze/11.02.2017
  • Kierownictwo: Janusz Papkala
  • Sekretariat: Jan Rusin
  • Sędzia: Bogdan Gierszendorf
m. DRUŻYNA Suma
1   LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 10839
2   LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice III 10037
3   SZOMBIERKI Bytom 9574
4   POKÓJ Ruda Śl. 9048
5   SAKOP 4 ASY Bytom 8896
6   MOK GUIDO Zabrze II 8834
7   JORDAN Kończyce Zabrze 8218
8   KS ŁABĘDY Gliwice IV 8184
9   KS ŁABĘDY Gliwice II 8046
10   LWSM Knurów 7926
11   MOK GUIDO Zabrze 7887
12   Skat Klub RSM Ruda Śl. 7733
13   LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice II 7665
14   LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice IV 7539
15   TUZY Halemba Ruda Śl. 7257
16   POKÓJ Ruda Śl. II 7210
17   Skat Klub RSM Ruda Śl. II 6691
18   KS ŁABĘDY Gliwice III 5791
19   KS ŁABĘDY Gliwice 5350
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria RAZEM
1 KS ŁABĘDY Gliwice
34 Strach Roland 628 154 542 1324
10 Kukuła Witold 889 389 121 1399
14 Jakimiec Tadeusz 355 719 284 1074
58 Lach Joachim 335 816 118 1269
  punkty 2207 2078 1065 5350
           
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria RAZEM
2 KS ŁABĘDY Gliwice II
18 Jaworski Krystian 1019 656 1137 2812
50 Konstanty Bolesław 837 387 156 1380
46 Hajduk Zdzisław 268 893 233 1394
42 Pawluk Waldemar 702 1099 659 2460
  punkty 2826 3035 2185 8046
           
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria RAZEM
3 KS ŁABĘDY Gliwice III
22 Kwaśniok Jan 384 574 638 1596
38 Glogowski Alojzy 687 375 659 1721
66 Boruta Kurt 748 434 390 1572
26 Janik Krystian 354 368 180 902
  punkty 2173 1751 1867 5791
           
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria RAZEM
4 KS ŁABĘDY Gliwice IV
62 Breguła Zygmunt 63 275 883 1221
6 Matiaszek Alojzy 793 486 512 1791
54 Kazimierczak Jan 704 1012 435 2151
30 Ochman Gotfryd 778 1260 983 3021
  punkty 2338 3033 2813 8184
           
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria RAZEM
5 LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice
13 Papkala Janusz 958 1079 1054 3091
1 Szczecina Michał 1066 1025 583 2674
17 Pilny Krzysztof 1223 443 533 2199
57 Pacholczyk Piotr 1156 1046 673 2875
  punkty 4403 3593 2843 10839
           
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria RAZEM
6 LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice II
45 Palica Piotr 468 169 458 1095
29 Wroblowski Stefan 1195 953 585 2733
37 Nowak Edward 453 828 641 1922
53 Pluta Jerzy 235 1173 507 1915
  punkty 2351 3123 2191 7665
           
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria RAZEM
7 LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice III
5 Żogała Tadeusz 709 1092 1039 2840
9 Pieczka Józef 1033 794 892 2719
33 Magner Piotr 1395 725 282 2402
21 Golik Paweł 1001 333 742 2076
  punkty 4138 2944 2955 10037
           
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria RAZEM
8 LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice IV
49 Górka Rajmund 823 772 396 1991
25 Polok Mieczysław 646 888 606 2140
61 Guzik Władysław 542 718 499 1759
41 Kopiec Alojzy 433 485 731 1649
  punkty 2444 2863 2232 7539
           
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria RAZEM
9 MOK GUIDO Zabrze
15 Abramek Zdzisław 642 737 795 2174
31 Mucha Andrzej 498 973 849 2320
39 Mrozek Roman 711 567 662 1940
19 Tabak Henryk 226 571 656 1453
  punkty 2077 2848 2962 7887
           
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria RAZEM
10 MOK GUIDO Zabrze II
23 Lehmann Zygmunt 642 467 643 1752
35 Gumienny Zdzisław 458 870 524 1852
27 Płatnerz Mirosław 1372 486 718 2576
11 Klima Piotr 758 1055 841 2654
  punkty 3230 2878 2726 8834
           
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria RAZEM
11 Skat Klub RSM Ruda Śl.
72 Bartoszek Roman 424 318 749 1491
60 Beruda Marek 662 807 937 2406
64 Jurczyk Andrzej 522 769 44 1335
56 Uszko Stanisław 1031 608 862 2501
  punkty 2639 2502 2592 7733
           
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria RAZEM
12 Skat Klub RSM Ruda Śl. II
48 Lier Marian 522 717 566 1805
52 Jakubczak Henryk 705 370 460 1535
68 Kruczek Henryk 358 564 386 1308
76 Wieczorek Henryk 502 684 857 2043
  punkty 2087 2335 2269 6691
           
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria RAZEM
13 POKÓJ Ruda Śl.
59 Maciaszek Leszek 758 466 792 2016
43 Maciaszek Wiesław 1208 506 756 2470
63 Skuczik Paweł 342 757 940 2039
55 Wąsik Marian 688 1039 796 2523
  punkty 2996 2768 3284 9048
           
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria RAZEM
14 POKÓJ Ruda Śl. II
71 Kozłowski Władysław 486 800 942 2228
47 Pyka Adam 574 1011 565 2150
51 Smaluch Jan 142 427 801 1370
67 Brańczyk Piotr 648 703 111 1462
  punkty 1850 2941 2419 7210
           
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria RAZEM
15 SAKOP 4 ASY Bytom
44 Szumski Zbigniew 248 302 1026 1576
32 Rogoziński Kazimierz 876 803 1006 2685
40 Wikarek Damian 803 654 801 2258
36 Sojczyński Zdzisław 810 793 774 2377
  punkty 2737 2552 3607 8896
           
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria RAZEM
16 JORDAN Kończyce Zabrze
75 Świtek Władysław 1281 883 978 3142
8 Krombach Piotr 971 629 947 2547
12 Bienia Marcin 671 168 973 1812
4 Machowski Andrzej 114 378 225 717
  punkty 3037 2058 3123 8218
           
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria RAZEM
17 SZOMBIERKI Bytom
7 Gryszczyk Józef 548 1013 810 2371
3 Kieroński Andrzej 774 719 908 2401
74 Henkel Stefan 884 600 613 2097
70 Parkitny Rafał 1183 707 815 2705
  punkty 3389 3039 3146 9574
           
drużyna   1 Seria 2 Seria 3 Seria RAZEM
18 LWSM Knurów
16 Brola Henryk 733 596 443 1772
28 Dudziński Adam 323 796 908 2027
20 Kopeć Janusz 375 1194 664 2233
24 Pakura Piotr 864 424 606 1894
  punkty 2295 3010 2621 7926
           
drużyna 1 Seria 2 Seria 3 Seria RAZEM
19 TUZY Halemba Ruda Śl.
65 Piwowarek Henryk 708 617 557 1882
2 Wodarski Henryk 289 914 472 1675
73 Moj Janusz 722 358 1039 2119
69 Świenc Stanisław 410 575 596 1581
  punkty 2129 2464 2664 7257