Polski Związek Skata
Zabrze

Puchar Oberży Czarny Koń

IV Plenerowy Turniej o Puchar Oberży Czarny Koń

  • Organizator i data: LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice/16.07.2017
  • Kierownik turnieju: Tadeusz Żogała
  • Sekretariat: Damian Papkala
  • Sędzia: Janusz Papkala

 

        RAZEM seria 1 seria 2
lp Nazwisko Imię klub kat. pkt w p pkt w p pkt w p
1 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 2202 21 1 1076 10 0 1126 11 1
2 Miarka Ludwik SK Wyry m 2113 20 1 1064 10 1 1049 10 0
3 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2111 19 1 1223 11 1 888 8 0
4 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2103 24 5 778 12 4 1325 12 1
5 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m 2064 24 3 1007 11 0 1057 13 3
6 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom m 2064 16 1 1028 10 1 1036 6 0
7 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 1975 21 1 913 12 1 1062 9 0
8 Niewiadomski Roman Skat Klub Woszczyce m 1972 17 0 957 8 0 1015 9 0
9 Obirek Zbigniew FILAR Orzesze m 1954 21 3 978 10 2 976 11 1
10 Madoń Krzysztof Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1950 11 1 962 6 0 988 5 1
11 Szymała Tomasz WISUS Żory m 1942 15 0 952 6 0 990 9 0
12 Marczak Stanisław POKÓJ Ruda Śl. s 1924 20 1 648 7 1 1276 13 0
13 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle m 1909 19 4 899 8 1 1010 11 3
14 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 1909 14 0 1014 9 0 895 5 0
15 Aleksander Zbigniew MDK BOLKO Łaziska G. s 1907 13 1 1152 8 1 755 5 0
16 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 1901 17 0 1079 10 0 822 7 0
17 Popławski Krzysztof LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1886 13 0 798 5 0 1088 8 0
18 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1883 18 2 790 10 2 1093 8 0
19 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze m 1878 18 3 1026 9 0 852 9 3
20 Gałązka Eugeniusz PIAST Leszczyny s 1878 16 1 726 5 0 1152 11 1
21 Jaworski Krystian KS ŁABĘDY Gliwice m 1860 16 0 1184 11 0 676 5 0
22 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 1791 14 0 1176 9 0 615 5 0
23 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. s 1784 18 2 949 9 1 835 9 1
24 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 1780 18 2 910 7 0 870 11 2
25 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1744 17 1 854 9 1 890 8 0
26 Woźnica Florian TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1744 14 1 764 6 0 980 8 1
27 Sodzawiczny Zbigniew 4 KORONY MDK Szopienice m 1712 12 0 1259 10 0 453 2 0
28 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. m 1710 19 3 1017 9 1 693 10 2
29 Kosiec Zbigniew DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ s 1702 17 2 914 11 2 788 6 0
30 Głowa Mirosław MDK Zawodzie m 1692 14 2 856 8 2 836 6 0
31 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze m 1672 17 2 895 8 0 777 9 2
32 Zacher Jacek LWSM Knurów m 1662 15 0 706 6 0 956 9 0
33 Szymura Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle m 1657 15 4 1168 9 1 489 6 3
34 Świec Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1615 16 4 736 5 1 879 11 3
35 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1588 15 0 594 6 0 994 9 0
36 Sodzawiczny Dariusz 4 KORONY MDK Szopienice m 1575 16 3 930 9 2 645 7 1
37 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1560 15 3 656 6 2 904 9 1
38 Ciunel Symforian SAKOP 4 ASY Bytom s 1549 11 1 445 2 0 1104 9 1
39 Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1548 12 1 758 5 0 790 7 1
40 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom m 1537 18 5 774 9 3 763 9 2
41 Koziorz Grzegorz OSP Lędziny m 1529 18 3 336 7 3 1193 11 0
42 Pilny Krzysztof LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1527 18 6 829 11 3 698 7 3
43 Molenda Jacek KS CHSM Chorzów m 1527 13 0 686 6 0 841 7 0
44 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy m 1526 20 4 561 9 2 965 11 2
45 Beberok Józef CEZAB Piasek s 1498 13 0 612 6 0 886 7 0
46 Gazda Joachim #N/D! #N/D! 1469 14 2 600 5 1 869 9 1
47 Moj Janusz TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1436 11 2 910 7 0 526 4 2
48 Ciwis Teodor SK Wyry s 1397 16 6 152 4 4 1245 12 2
49 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom m 1381 16 3 835 8 1 546 8 2
50 Machowski Andrzej JORDAN Kończyce Zabrze m 1380 17 5 1196 14 2 184 3 3
51 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 1357 14 2 974 10 1 383 4 1
52 Michalski Roman KS ŁABĘDY Gliwice m 1333 15 2 811 10 1 522 5 1
53 Piwowarek Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1324 14 3 617 6 1 707 8 2
54 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom m 1317 15 4 66 4 3 1251 11 1
55 Wyciślik Mirosław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1301 15 5 891 11 3 410 4 2
56 Zieliński Alfred TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 1285 12 2 611 4 0 674 8 2
57 Sojczyński Zdzisław SAKOP 4 ASY Bytom m 1272 12 2 843 7 1 429 5 1
58 Kopiec Alojzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1267 11 2 868 6 0 399 5 2
59 Dąbrowski Mateusz MDK BOLKO Łaziska G. m 1249 15 6 442 6 2 807 9 4
60 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1238 13 4 718 8 2 520 5 2
61 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 1210 13 3 622 7 2 588 6 1
62 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 1206 10 2 302 3 2 904 7 0
63 Kozyra Janusz TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1186 12 3 788 7 1 398 5 2
64 Mielcarek Karol UNIA Bieruń m 1174 12 3 594 5 1 580 7 2
65 Janosz Emanuel SOKÓŁ Wola s 1121 9 2 160 1 1 961 8 1
66 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 1114 17 8 272 7 5 842 10 3
67 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia s 1113 14 4 397 7 3 716 7 1
68 Nocoń Eugeniusz #N/D! #N/D! 1107 7 2 397 3 1 710 4 1
69 Lazar Ryszard MIFAMA MIKOŁÓW m 1031 11 3 373 6 3 658 5 0
70 Szołtysek Ireneusz #N/D! #N/D! 1025 10 3 359 4 2 666 6 1
71 Spyra Leonard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1018 14 5 864 7 1 154 7 4
72 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice s 988 14 4 732 7 1 256 7 3
73 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 988 13 5 671 8 2 317 5 3
74 Sitko Leonardo SOKÓŁ Wola m 923 19 9 571 7 2 352 12 7
75 Koim Jan #N/D! #N/D! 887 18 8 2 6 5 885 12 3
76 Tkocz Brunon MIFAMA Mikołów s 860 8 4 527 4 0 333 4 4
77 Poloczek Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 858 8 4 310 5 3 548 3 1
78 Tyc Kazimierz #N/D! #N/D! 844 10 3 712 7 1 132 3 2
79 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 836 7 1 546 4 0 290 3 1
80 Pora Bogumił JORDAN Kończyce Zabrze m 828 21 12 378 9 5 450 12 7
81 Broda Remigiusz #N/D! #N/D! 784 8 4 210 3 2 574 5 2
82 Kukuła Bogdan FERDYNAND MDK Bogucice m 763 17 7 201 8 5 562 9 2
83 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 752 11 7 782 8 3 -30 3 4
84 Litwin Bogdan LWSM Knurów s 743 10 4 612 6 1 131 4 3
85 Noga Leszek SAKOP 4 ASY Bytom m 714 13 8 210 7 4 504 6 4
86 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. m 705 13 7 235 7 4 470 6 3
87 Płaszczyk Kazimierz MDK Zawodzie s 704 7 3 140 3 3 564 4 0
88 Segeth Lidia UNIA Bieruń s-k 660 11 5 213 5 3 447 6 2
89 Rusin Jan MOK GUIDO Zabrze s 650 8 4 70 4 4 580 4 0
90 Bartniczek Marek FILAR Orzesze s 630 12 4 684 8 1 -54 4 3
91 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 628 11 5 544 5 2 84 6 3
92 Pyka Adam POKÓJ Ruda Śl. m 622 10 5 338 5 2 284 5 3
93 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 454 7 5 472 5 0 -18 2 5
94 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. s 302 18 11 518 11 5 -216 7 6
95 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 136 10 8 548 8 3 -412 2 5