Polski Związek Skata
Zabrze

VI Turniej Grand Prix

VI Turniej Grand Prix Okręgu Zabrze

  • Organizator i data: SAKOP 4 ASY Bytom/23.09.2017
  • Kierownictwo: Sikora Henryk
lp Nazwisko Imię klub   RAZEM   seria 1     seria 2     Pkt
kat. pkt w p pkt w p pkt w p GPO
1 Grzywczak Piotr JORDAN Kończyce Zabrze m 2877 32 3 1250 16 3 1627 16 0 48
2 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 2841 27 2 1380 14 1 1461 13 1 46
3 Pikos Antoni O- Katowice 0 2811 27 3 1553 15 1 1258 12 2 44
4 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 2479 25 1 1236 11 0 1243 14 1 38
5 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s 2476 18 0 979 6 0 1497 12 0 36
6 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom s 2446 24 4 1311 11 0 1135 13 4 34
7 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 2417 23 2 955 11 2 1462 12 0 32
8 Nowak Edward LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2366 20 1 1225 11 0 1141 9 1 29
9 Drosz Rudolf MOK GUIDO Zabrze s 2317 22 1 952 10 1 1365 12 0 27
10 Ślósarczyk Tomasz n/n 0 2315 24 1 1088 12 1 1227 12 0 25
11 Mlotek Marek O- Katowice 0 2297 27 5 1011 12 2 1286 15 3 22
12 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 2288 21 3 1420 11 0 868 10 3 22
13 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2249 24 5 958 11 3 1291 13 2 22
14 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2183 20 1 1033 9 0 1150 11 1 21
15 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 2125 22 1 1075 12 1 1050 10 0 21
16 Lier Marian Skat Klub RSM Ruda Śl. s 2072 22 3 1126 12 1 946 10 2 20
17 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2025 18 3 1124 10 2 901 8 1 20
18 Skutnik Krzysztof SAKOP 4 ASY Bytom s 2016 27 7 460 10 5 1556 17 2 20
19 Machowski Andrzej JORDAN Kończyce Zabrze m 2012 24 4 939 12 2 1073 12 2 20
20 Kruczek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1960 15 1 977 9 1 983 6 0 19
21 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 1933 16 2 784 6 1 1149 10 1 19
22 Pora Bogumił JORDAN Kończyce Zabrze m 1930 21 8 1201 11 3 729 10 5 19
23 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze m 1852 22 5 879 11 3 973 11 2 18
24 Marczak Stanisław POKÓJ Ruda Śl. s 1847 16 0 983 9 0 864 7 0 18
25 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze m 1842 27 7 392 12 5 1450 15 2 18
26 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 1824 26 7 1237 13 2 587 13 5 18
27 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice s 1824 18 2 834 8 1 990 10 1 18
28 Pyka Adam POKÓJ Ruda Śl. m 1805 21 5 929 10 2 876 11 3 18
29 Michalski Roman KS ŁABĘDY Gliwice m 1782 16 2 1304 11 0 478 5 2 17
30 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze m 1755 19 0 1044 8 0 711 11 0 17
31 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1751 18 4 1056 9 1 695 9 3 17
32 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1710 18 3 431 6 2 1279 12 1 17
33 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom m 1686 20 6 808 11 4 878 9 2 16
34 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1674 15 2 842 8 1 832 7 1 16
35 Pluta Jerzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1620 16 3 690 6 2 930 10 1 16
36 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze m 1594 20 7 502 8 4 1092 12 3 15
37 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1591 14 2 772 7 1 819 7 1 15
38 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom m 1588 18 5 881 9 2 707 9 3 15
39 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 1542 16 3 923 10 1 619 6 2 15
40 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1527 16 4 754 7 1 773 9 3 15
41 Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1409 11 1 1227 9 0 182 2 1 14
42 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 1390 15 3 1043 9 1 347 6 2 13
43 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 1389 19 5 723 12 4 666 7 1 13
44 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1335 18 6 886 10 3 449 8 3 13
45 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1318 18 6 723 9 3 595 9 3 13
46 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. m 1282 15 6 671 7 2 611 8 4 12
47 Fraczyk Henryk POKÓJ Ruda Śl. m 1244 12 2 858 8 1 386 4 1 12
48 Markefka Piotr SAKOP 4 ASY Bytom s 1188 15 5 396 8 4 792 7 1 11
49 Smaluch Jan POKÓJ Ruda Śl. s 1180 13 3 492 5 2 688 8 1 11
50 Szmajnta Witold KS ŁABĘDY Gliwice m 1037 13 3 719 8 1 318 5 2 10
51 Ciunel Symforian SAKOP 4 ASY Bytom s 968 9 1 325 3 0 643 6 1 9
52 Wieczorek Henryk KS ŁABĘDY Gliwice s 529 11 6 118 7 4 411 4 2 5
53 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom m                   30