Polski Związek Skata
Zabrze

VII Turniej Grand Prix

VII Turniej Grand Prix Okręgu - XI Turniej im. Wernera Wilczka

  • Organizator i data: KS ŁABĘDY Gliwice/30.09.2017
  • Kierownictwo: Michalski Roman
  • Sekretariat: Rusin Jan
  • Sędzia: Jaworski Krystian
lp Nazwisko Imię klub kat. RAZEM seria 1 seria 2 razem
pkt w p pkt w p pkt w p GP
1 Skutnik Krzysztof SAKOP 4 ASY Bytom s 2987 30 3 1255 13 2 1732 17 1 49
2 Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. m 2590 23 0 1345 12 0 1245 11 0 43
3 Pikos Antoni O- Katowice 0 2583 23 1 1348 13 0 1235 10 1 41
4 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice s 2559 29 5 1219 15 4 1340 14 1 39
5 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 2547 22 3 1257 12 3 1290 10 0 37
6 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2442 25 2 1204 13 1 1238 12 1 34
7 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 2378 22 0 1018 10 0 1360 12 0 31
8 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2309 25 3 1688 16 1 621 9 2 29
9 Drosz Rudolf MOK GUIDO Zabrze s 2264 22 0 527 4 0 1737 18 0 26
10 Płatnerz Mirosław MOK GUIDO Zabrze s 2248 25 3 1446 14 0 802 11 3 24
11 Lach Joachim KS ŁABĘDY Gliwice s 2232 21 1 1244 11 0 988 10 1 22
12 Matiaszek Alojzy KS ŁABĘDY Gliwice s 2231 19 0 1106 9 0 1125 10 0 22
13 Kaszuba Piotr O- Opole 0 2176 21 2 1266 13 1 910 8 1 21
14 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 2172 23 3 1097 11 1 1075 12 2 21
15 Tuczykont Bernard KS ŁABĘDY Gliwice m 2155 21 3 834 10 2 1321 11 1 21
16 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 2152 22 5 1055 10 1 1097 12 4 21
17 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2149 17 1 1429 11 0 720 6 1 21
18 Brych Czesław n/n 0 2147 15 1 1178 8 0 969 7 1 21
19 Hajduk Zdzisław KS ŁABĘDY Gliwice s 2143 16 1 1087 9 1 1056 7 0 21
20 Nowak Edward LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2098 20 5 1154 11 2 944 9 3 20
21 Rybka Edward O- Opole 0 2036 24 5 814 13 4 1222 11 1 20
22 Samol Krzysztof O- Opole 0 2036 22 3 982 13 3 1054 9 0 20
23 Kruczek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 2010 27 7 807 10 2 1203 17 5 20
24 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze m 1958 23 5 1210 14 2 748 9 3 19
25 Bryła Ryszard KS ŁABĘDY Gliwice s 1934 23 5 798 10 3 1136 13 2 19
26 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom m 1925 23 8 1297 14 4 628 9 4 19
27 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1923 24 7 449 8 5 1474 16 2 19
28 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1913 21 4 845 8 1 1068 13 3 19
29 Breguła Zygmunt KS ŁABĘDY Gliwice s 1876 20 3 924 12 3 952 8 0 18
30 Dubiel Zbigniew O- Opole 0 1817 20 6 411 8 4 1406 12 2 18
31 Lier Marian Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1815 17 0 817 6 0 998 11 0 18
32 Świtała Franciszek O- Opole 0 1788 20 3 1030 12 2 758 8 1 17
33 Lasota Edward O- Opole 0 1736 19 4 742 9 2 994 10 2 17
34 Hallek Joachim KS ŁABĘDY Gliwice m 1697 21 3 957 10 0 740 11 3 16
35 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s 1670 17 3 976 9 1 694 8 2 16
36 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 1619 19 4 829 8 1 790 11 3 16
37 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 1607 19 5 511 9 3 1096 10 2 16
38 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom m 1554 15 4 996 9 1 558 6 3 15
39 Glogowski Alojzy KS ŁABĘDY Gliwice s 1467 18 5 719 8 2 748 10 3 14
40 Ochman Gotfryd KS ŁABĘDY Gliwice s 1457 16 3 1244 12 1 213 4 2 14
41 Adamski Jan  nn 0 1432 18 3 827 9 1 605 9 2 14
42 Kazimierczak Jan KS ŁABĘDY Gliwice m 1425 13 1 657 7 1 768 6 0 14
43 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze m 1390 15 4 717 6 1 673 9 3 13
44 Markefka Piotr SAKOP 4 ASY Bytom s 1254 14 3 551 7 1 703 7 2 12
45 Tuczykont Joachim n/n 0 1234 10 2 674 5 1 560 5 1 12
46 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze m 1176 16 7 286 6 4 890 10 3 11
47 Szewczyk Franciszek O- Opole 0 933 11 3 569 6 2 364 5 1 9
48 Wilczek Rajmund KS ŁABĘDY Gliwice m 835 16 8 963 12 3 -128 4 5 8
49 Jaworski Krystian KS ŁABĘDY Gliwice m                   30
50 Michalski Roman KS ŁABĘDY Gliwice m                   30