Polski Związek Skata
Zabrze

XIV Puchar Starosty Gliwickiego

XIV Turniej O Puchar Starosty Gliwickiego

  • Organizator i data: Zarząd Okręgu Zabrze/04.11.2017
  • Kierownictwo: Ficoń Winfryd
  • Sekretariat: Żogała M.
  • Sędzia: Żogała Tadeusz
  Wyniki Indywidualne   RAZEM seria 1 seria 2
lp Nazwisko  Imię klub RAZEM w p pkt w p pkt w p
1 GRZYWCZAK PIOTR Zabrze 3307 26 1 1504 12 1 1803 14 0
2 KLIMA PIOTR Zabrze 3246 29 3 1658 16 1 1588 13 2
3 NOGA KRZYSZTOF Łaziska Górne 2847 26 3 1554 13 1 1293 13 2
4 SIKORA HENRYK Bytom 2844 28 3 1682 19 3 1162 9 0
5 PILNY KRZYSZTOF Gierałtowice 2709 26 5 1718 14 2 991 12 3
6 KOLONKO GRZEGORZ Łaziska Górne 2705 28 2 1282 14 2 1423 14 0
7 GIERSZENDORF BOGDAN Zabrze 2646 23 1 1610 14 0 1036 9 1
8 KAŻMIERCZAK JAN Pyskowice 2606 19 0 1462 10 0 1144 9 0
9 MYRCZIK JÓZEF Bytom 2600 26 4 1553 14 1 1047 12 3
10 KANDZIORA MAREK Rudziniec 2534 24 1 1293 12 1 1241 12 0
11 PŁATNERZ MIROSŁAW Gliwice 2474 22 1 1254 12 1 1220 10 0
12 JURCZYK ANDRZEJ Ruda Śląska 2427 30 6 1339 15 3 1088 15 3
13 MAGNER PIOTR Ruda Śląska 2406 24 2 1545 14 0 861 10 2
14 JEŻOWSKI ZBIGNIEW Rudziniec 2350 25 3 1216 14 1 1134 11 2
15 WARZECHA RYSZARD Gierałtowice 2325 26 4 938 11 3 1387 15 1
16 SZCZECINA MICHAŁ Pilchowice 2300 26 5 921 13 4 1379 13 1
17 WALUS DOMINIK Gierałtowice 2293 23 3 1041 10 1 1252 13 2
18 PILNY MARCIN Gierałtowice 2289 20 1 1241 14 1 1048 6 0
19 WCISŁO EDWARD Bytom 2208 21 3 1317 11 0 891 10 3
20 USZKO STANISŁAW Ruda Śląska 2197 23 3 1214 12 0 983 11 3
21 ABRAMEK ZDZISŁAW Zabrze 2190 19 3 835 8 2 1355 11 1
22 BORUTA KURT Rudziniec 2148 20 4 966 11 3 1182 9 1
23 MICHALSKI ROMAN Gliwice 2102 16 0 1128 7 0 974 9 0
24 BERUDA MAREK Ruda Śląska 2073 20 4 1056 11 3 1017 9 1
25 FABIAN GINTER Pilchowice 2034 18 2 753 6 0 1281 12 2
26 NIEWIADOMSKI JERZY Knurów 2033 20 2 1129 11 1 904 9 1
27 KWAŚNIOK JAN Toszek 2032 18 3 1094 9 1 938 9 2
28 JANIK ZBIGNIEW Rudziniec 2014 14 2 938 7 1 1076 7 1
29 KOKOT ZBIGNIEW Chorzów 2003 20 5 1066 11 4 937 9 1
30 POLOCZEK ANDRZEJ Ruda Śląska 1972 17 0 863 8 0 1109 9 0
31 SZCZESZAK JAN Knurów 1948 13 0 970 7 0 978 6 0
32 GUZIK WŁADYSŁAW Ruda Śląska 1945 15 1 748 7 1 1197 8 0
33 TOMANEK ALFRED Rudziniec 1929 17 4 1051 9 2 878 8 2
34 OCHMAN GOTFRYD Gliwice 1896 20 2 556 8 2 1340 12 0
35 TERMIN JOACHIM Rudziniec 1890 19 3 879 11 2 1011 8 1
36 WALOSZEK IRENEUSZ Gliwice 1868 21 4 853 11 3 1015 10 1
37 ZACHER JACEK Knurów 1853 22 3 1045 10 0 808 12 3
38 PIECZKA JÓZEF Zabrze 1793 19 5 674 8 2 1119 11 3
39 POPIEL SEBASTIAN Gierałtowice 1791 23 6 794 11 2 997 12 4
40 KRZOSA STEFAN Rudziniec 1785 18 2 527 7 2 1258 11 0
41 FOIT MICHAŁ Gliwice 1774 19 4 832 10 3 942 9 1
42 GÓRKA RAJMUND Rudy Raciborskie 1729 25 9 742 11 5 987 14 4
43 POLOK MIECZYSŁAW Gierałtowice 1709 15 2 833 7 0 876 8 2
44 MAKSELON JOACHIM Gierałtowice 1705 16 3 1022 9 1 683 7 2
45 WROBLOWSKI STEFAN Gliwice 1705 18 6 1235 11 1 470 7 5
46 MORGALLA WILIBALD Pilchowice 1678 18 6 657 10 3 1021 8 3
47 KASZUBA PIOTR Gliwice 1663 16 4 753 9 3 910 7 1
48 SZUMSKI ZGIGNIEW Bytom 1659 20 6 1273 13 1 386 7 5
49 LITWIN BOGDAN Knurów 1659 13 3 850 7 1 809 6 2
50 GÓRECKI EDWARD Pilchowice 1652 15 3 689 5 1 963 10 2
51 SZLÓSARCZYK TOMASZ Zabrze 1636 15 3 777 7 1 859 8 2
52 NOWAK EDWARD Gliwice 1631 18 5 1318 11 0 313 7 5
53 KAMCZYK TADEUSZ Knurów 1631 15 3 1209 9 0 422 6 3
54 TABAK HENRYK Zabrze 1630 16 2 774 8 2 856 8 0
55 DUDZIŃSKI ADAM Knurów 1623 20 6 706 7 2 917 13 4
56 BIENIA MARCIN Zabrze 1622 20 4 809 10 2 813 10 2
57 FAMULA ALFONS Gierałtowice 1609 16 4 1411 12 0 198 4 4
58 FĄFARA KAZIMIERZ Pilchowice 1561 21 5 949 11 2 612 10 3
59 ORECHWO ANDRZEJ Gliwice 1509 19 8 448 8 5 1061 11 3
60 ADAMSKI JAN Gliwice 1495 18 4 898 12 2 597 6 2
61 MEHLICH DARIUSZ Gierałtowice 1387 16 5 345 6 4 1042 10 1
62 PORA BOGUMIŁ Zabrze 1376 23 12 790 10 5 586 13 7
63 GLOGOWSKI ALOJZY Toszek 1329 13 3 559 7 2 770 6 1
64 PISULA ROMAN Rudziniec 1281 13 5 610 8 3 671 5 2
65 GAJDZIK PIOTR Bytom 1273 17 5 1063 11 1 210 6 4
66 HANSLIK HERBERT Sośnicowice 1260 13 6 952 9 2 308 4 4
67 WOLLEK NORBERT Rudziniec 1256 14 4 555 5 2 701 9 2
68 PLUTA JERZY Gliwice 1239 15 3 508 5 1 731 10 2
69 KUKUŁA WITOLD Sośnicowice 1195 20 7 626 10 4 569 10 3
70 SKUTNIK KRZYSZTOF Bytom 1194 22 6 943 14 3 251 8 3
71 SZMAJNTA WITOLD Pyskowice 1167 11 4 451 5 2 716 6 2
72 WILCZEK RAJMUND Gliwice 1121 20 8 811 9 3 310 11 5
73 ZYGUŁA KRZYSZTOF Toszek 1120 15 5 751 8 2 369 7 3
74 NOCOŃ EUGENIUSZ Berlin 1103 11 4 965 9 1 138 2 3
75 MEHLICH MATEUSZ Gierałtowice 1088 19 6 1098 11 1 -10 8 5
76 PALICA PIOTR Gliwice 1086 16 6 545 6 3 541 10 3
77 KANDZIORA ROBERT Rudziniec 1022 13 7 516 6 2 506 7 5
78 JAWOREK JÓZEF Wielowieś 1012 12 2 530 5 1 482 7 1
79 KOPEĆ JANUSZ Pilchowice 1006 15 7 900 9 2 106 6 5
80 LIER MARIAN Ruda Śląska 1003 18 7 635 9 3 368 9 4
81 SZEFCZYK STEFAN Sośnicowice 993 11 3 330 5 3 663 6 0
82 BREGUŁA ZYGMUNT Pyskowice 986 14 7 481 6 2 505 8 5
83 ZWIOREK BERNARD Toszek 934 11 6 46 3 3 888 8 3
84 WIKAREK DAMIAN Bytom 822 14 7 540 7 2 282 7 5
85 MATIASZEK ALOJZY Pyskowice 675 13 5 80 6 3 595 7 2
86 KOPIEC ALOJZY Gierałtowice 631 10 7 541 6 2 90 4 5
87 JEGLORZ EUGENIUSZ Rudziniec 572 10 5 -61 4 4 633 6 1
88 SPYRA LEONARD Gierałtowice 515 9 3 515 9 3 0 0 0
m. DRUŻYNA WYNIK
1 Gierałtowice 9616
2 Rudziniec 9046
3 Pilchowice 7664
4 Knurów 7493
5 Pyskowice 5434
6 Toszek 5415
7 Sośnicowice 3448
8 Wielowieś 1012