Polski Związek Skata
Zabrze

VIII Turniej Grand Prix

VIII Turniej Grand Prix Okręgu

  • Organizator i data: S.C. RSM Ruda Śl./11.11.2017
  • Kierownictwo: Beruda Marek
  • Sekretariat: Papkala Janusz
  • Sędzia: Lier Marian

        RAZEM seria 1 seria 2
lp Nazwisko Imię klub kat. pkt w p pkt w p pkt w p
1 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom m 3435 32 2 1916 19 2 1519 13 0
2 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze m 3325 28 0 1717 14 0 1608 14 0
3 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s 3109 26 0 1459 11 0 1650 15 0
4 Smykała Gerard #N/D! #N/D! 2842 23 1 1650 13 0 1192 10 1
5 Bujoczek Andrzej #N/D! #N/D! 2810 21 2 925 9 2 1885 12 0
6 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2792 26 2 1581 13 0 1211 13 2
7 Gembus Jerzy #N/D! #N/D! 2625 24 3 1309 10 1 1316 14 2
8 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 2596 22 1 1310 11 0 1286 11 1
9 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 2591 25 4 1585 13 2 1006 12 2
10 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 2384 24 2 1148 10 0 1236 14 2
11 Pyka Adam POKÓJ Ruda Śl. m 2361 21 4 1254 11 1 1107 10 3
12 Nowak Edward LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2301 22 2 809 10 1 1492 12 1
13 Piwowarek Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 2294 20 1 1103 10 0 1191 10 1
14 Wyciślik Mirosław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 2287 24 6 1087 12 4 1200 12 2
15 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2268 23 3 1281 13 1 987 10 2
16 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. m 2165 26 4 860 11 2 1305 15 2
17 Krombach Piotr JORDAN Kończyce Zabrze s 2163 21 3 1220 10 0 943 11 3
18 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2147 21 3 584 7 3 1563 14 0
19 Wodarski Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 2145 19 2 1557 13 1 588 6 1
20 Michalski Roman KS ŁABĘDY Gliwice m 2100 17 2 1294 11 1 806 6 1
21 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 2083 22 4 1284 11 0 799 11 4
22 Pora Bogumił JORDAN Kończyce Zabrze m 2052 27 # 1021 12 5 1031 15 5
23 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 2014 18 5 413 6 5 1601 12 0
24 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1996 23 5 1356 13 1 640 10 4
25 Machowski Andrzej JORDAN Kończyce Zabrze m 1875 19 3 1464 12 0 411 7 3
26 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze m 1855 22 5 1286 14 3 569 8 2
27 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m 1825 25 8 1200 13 2 625 12 6
28 Skutnik Krzysztof SAKOP 4 ASY Bytom s 1816 18 7 840 8 2 976 10 5
29 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 1762 17 2 1028 10 1 734 7 1
30 Spyra Leonard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1718 20 4 856 12 2 862 8 2
31 Skóra Stanisław #N/D! #N/D! 1716 18 4 558 7 3 1158 11 1
32 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1712 14 3 809 7 2 903 7 1
33 Smaluch Jan POKÓJ Ruda Śl. s 1703 20 3 955 12 1 748 8 2
34 Stryj Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1683 18 5 1165 10 1 518 8 4
35 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1617 17 4 833 9 2 784 8 2
36 Święc Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1598 20 5 620 9 3 978 11 2
37 Markefka Piotr SAKOP 4 ASY Bytom s 1588 16 3 970 9 2 618 7 1
38 Kruczek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1551 18 4 869 11 1 682 7 3
39 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 1520 15 3 582 8 3 938 7 0
40 Nowak Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1500 15 3 569 6 3 931 9 0
41 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom m 1471 16 5 198 5 4 1273 11 1
42 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 1464 21 3 1128 15 3 336 6 0
43 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 1455 21 6 853 11 2 602 10 4
44 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 1425 17 8 1391 10 0 34 7 8
45 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1401 9 3 659 5 1 742 4 2
46 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 1338 14 1 118 6 1 1220 8 0
47 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 1321 17 4 497 9 3 824 8 1
48 Ciunel Symforian SAKOP 4 ASY Bytom s 1267 13 4 892 8 1 375 5 3
49 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. m 1179 13 3 314 4 2 865 9 1
50 Madoń Krzysztof Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1158 12 5 454 5 3 704 7 2
51 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 1129 14 5 92 4 4 1037 10 1
52 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom s 1125 8 2 506 4 1 619 4 1
53 Zieliński Alfred TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 1019 13 6 791 8 3 228 5 3
54 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom m 944 17 5 503 8 3 441 9 2
55 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 921 16 8 130 5 5 791 11 3
56 Wodarska Jolanta TUZY HALEMBA Ruda Śl. k-s 902 12 5 827 8 1 75 4 4
57 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 868 15 6 315 7 4 553 8 2
58 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 832 11 7 423 4 2 409 7 5
59 Moj Janusz TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 737 8 3 96 2 2 641 6 1
60 Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. m 0 0 0            
61 Lier Marian Skat Klub RSM Ruda Śl. s 0 0 0