Polski Związek Skata
Zabrze

IX Turniej Grand Prix

IX Turniej Grand Prix Okręgu

  • Organizator i data: LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice/11.11.2017
  • Kierownictwo: Żogała Tadeusz
  • Sekretariat: Żogała M.
  • Sędzia: Żogała Tadeusz

lp Nazwisko Imię klub kat. RAZEM seria 1 seria 2 GPO
pkt pkt pkt razem
1 PAPKALA JANUSZ LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 3108 1574 1534 51
2 TUCZYKONT BERNARD KS ŁABĘDY Gliwice m 2914 1483 1431 47
3 PILNY KRZYSZTOF LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2814 1099 1715 44
4 SZCZECINA MICHAŁ LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2650 1490 1160 40
5 POLOCZEK ANDRZEJ LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2632 1099 1533 38
6 PIECZKA JÓZEF LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2623 1216 1407 36
7 WROBLOWSKI STEFAN LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2588 1279 1309 33
8 CZERNIKARZ ANDRZEJ SAKOP 4 ASY Bytom m 2581 1670 911 31
9 GAJDZIK PIOTR JORDAN Kończyce Zabrze m 2433 1312 1121 28
10 BREGUŁA ZYGMUNT KS ŁABĘDY Gliwice s 2421 917 1504 26
11 GIERSZENDORF BOGDAN MOK GUIDO Zabrze m 2398 818 1580 23
12 MAGNER PIOTR LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2310 1169 1141 23
13 PILNY MARCIN LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2278 1278 1000 22
14 KUKUŁA WITOLD KS ŁABĘDY Gliwice m 2259 955 1304 22
15 WCISŁO EDWARD SZOMBIERKI Bytom s 2217 850 1367 22
16 MYRCZIK JÓZEF SZOMBIERKI Bytom s 2194 1209 985 21
17 SMYKAŁA GERARD n/n ### 2155 1110 1045 21
18 TABAK HENRYK MOK GUIDO Zabrze s 2142 1180 962 21
19 SIKORA HENRYK SAKOP 4 ASY Bytom m 2122 857 1265 21
20 BERUDA MAREK Skat Klub RSM Ruda Śl. m 2102 835 1267 21
21 SKUTNIK KRZYSZTOF SAKOP 4 ASY Bytom s 2100 1363 737 21
22 PIKOS ANTONI SILESIA 0 2058 655 1403 20
23 NOWAK EDWARD LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2032 799 1233 20
24 JAWORSKI KRYSTIAN KS ŁABĘDY Gliwice m 2014 900 1114 20
25 PALICA PIOTR LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1974 1142 832 19
26 SZUMSKI ZBIGNIEW SAKOP 4 ASY Bytom s 1939 1321 618 19
27 LIER MARIAN Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1895 1246 649 18
28 SPYRA LEONARD LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1805 1047 758 18
29 WIKAREK DAMIAN  SAKOP 4 ASY Bytom ### 1785 741 1044 17
30 ŚWITEK WŁADYSŁAW JORDAN Kończyce Zabrze m 1755 1002 753 17
31 MICHALSKI ROMAN KS ŁABĘDY Gliwice m 1754 1328 426 17
32 BRYCH CZESŁAW n/n 0 1751 1125 626 17
33 JAKUBCZAK HENRYK Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1692 952 740 16
34 POPŁAWSKI KRZYSZTOF LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1645 826 819 16
35 MRAL ZDZISŁAW LWSM Knurów m 1621 1044 577 16
36 RUSIN JAN MOK GUIDO Zabrze s 1552 658 894 15
37 LITWIN BOGDAN LWSM Knurów s 1475 1181 294 14
38 ABRAMEK ZDZISŁAW MOK GUIDO Zabrze s 1460 686 774 14
39 JURCZYK ANDRZEJ Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1408 687 721 14
40 MARKEFKA PIOTR SAKOP 4 ASY Bytom s 1401 878 523 14
41 GUZIK WŁADYSŁAW LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1396 571 825 13
42 LESZCZYŃSKI KAZIMIERZ SZOMBIERKI Bytom m 1352 744 608 13
43 POLOK MIECZYSŁAW LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1291 502 789 12
44 FAMULA ALFONS LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1282 626 656 12
45 KAŹMIERCZAK JAN KS ŁABĘDY Gliwice ### 1188 520 668 11
46 GÓRKA RAJMUND LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1166 311 855 11
47 MACHOWSKI ANDRZEJ JORDAN Kończyce Zabrze m 1113 439 674 11
48 PLUTA JERZY LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1060 372 688 10
49 ZACHER JACEK LWSM Knurów m 917 354 563 9
50 MATIASZEK ALOJZY KS ŁABĘDY Gliwice s 842 588 254 8
51 NOGA KRZYSZTOF BOLKO ### 418 -216 634 4
52 ŻOGAŁA TADEUSZ LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 0     30