Polski Związek Skata
Zabrze

III Turniej Grand Prix

III Turniej Grand Prix Okręgu

  • Organizator i data: RSM Ruda Śl./14.04.2018
  • Kierownictwo: Beruda Marek
  • Sekretariat: Rusin Jan
  • Sędzia: Jurczyk Andrzej
lp Nazwisko Imię klub kat. pkt w p pkt w p pkt w p
1 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 3176 30 1 1331 13 1 1845 17 0
2 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 3083 31 2 1456 16 2 1627 15 0
3 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze m 2799 29 2 1352 13 1 1447 16 1
4 Śmigel Janusz Skat Klub RSM Ruda Śl. m 2783 24 3 1381 12 2 1402 12 1
5 Skutnik Krzysztof SAKOP 4 ASY Bytom s 2741 26 1 1458 13 0 1283 13 1
6 Pora Bogumił JORDAN Kończyce Zabrze m 2702 29 6 701 10 4 2001 19 2
7 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. 0 2586 24 3 1364 11 0 1222 13 3
8 Wodarski Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 2529 21 2 1215 11 1 1314 10 1
9 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 2474 22 4 1076 11 2 1398 11 2
10 Kruczek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 2349 21 2 786 8 1 1563 13 1
11 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 2336 20 0 993 8 0 1343 12 0
12 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 2322 22 4 827 9 4 1495 13 0
13 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 2215 18 0 1054 8 0 1161 10 0
14 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2208 22 4 992 11 3 1216 11 1
15 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 2202 24 4 1238 12 1 964 12 3
16 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2202 21 3 1012 11 2 1190 10 1
17 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2196 23 4 1095 11 2 1101 12 2
18 Smaluch Jan POKÓJ Ruda Śl. s 2195 17 1 1397 9 0 798 8 1
19 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 2130 22 2 1097 13 2 1033 9 0
20 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom m 2128 24 3 960 12 2 1168 12 1
21 Hallek Joachim KS ŁABĘDY Gliwice m 2114 22 2 917 9 1 1197 13 1
22 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 2101 17 2 447 5 2 1654 12 0
23 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 2068 20 2 903 10 2 1165 10 0
24 Woźnica Florian TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 2063 15 0 884 7 0 1179 8 0
25 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s 2053 17 1 1096 8 0 957 9 1
26 Stryj Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s 2021 20 4 1044 8 1 977 12 3
27 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze m 1973 23 6 860 12 5 1113 11 1
28 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze m 1973 22 5 712 10 4 1261 12 1
29 Madoń Krzysztof Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1961 21 6 1316 14 3 645 7 3
30 Kopiec Alojzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1944 18 2 658 4 0 1286 14 2
31 Grabowy Rudolf nn m 1921 16 0 1190 10 0 731 6 0
32 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1839 19 4 1137 11 2 702 8 2
33 Skura Stanisław n/n 0 1838 17 1 1131 10 0 707 7 1
34 Machowski Andrzej JORDAN Kończyce Zabrze m 1824 21 5 392 8 5 1432 13 0
35 Świec Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1790 18 8 1100 10 6 690 8 2
36 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. m 1758 22 5 673 10 4 1085 12 1
37 Grzywczak Piotr JORDAN Kończyce Zabrze m 1699 20 5 1027 12 2 672 8 3
38 Wyciślik Mirosław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1693 22 7 1725 17 1 -32 5 6
39 Ciunel Symforian SAKOP 4 ASY Bytom s 1676 14 0 919 6 0 757 8 0
40 Skrzypiec Jan POKÓJ Ruda Śl. m 1666 20 5 636 10 3 1030 10 2
41 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 1662 24 6 877 13 3 785 11 3
42 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry 0 1656 18 4 808 12 4 848 6 0
43 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1646 19 6 815 8 3 831 11 3
44 Pyka Adam POKÓJ Ruda Śl. m 1638 16 4 772 6 1 866 10 3
45 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 1605 17 6 582 9 5 1023 8 1
46 Michalski Roman KS ŁABĘDY Gliwice m 1600 17 3 699 9 2 901 8 1
47 Zieliński Alfred TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 1548 14 2 961 8 0 587 6 2
48 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom m 1518 21 6 1057 12 2 461 9 4
49 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom s 1484 19 7 1053 10 2 431 9 5
50 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1367 12 2 973 9 1 394 3 1
51 Adamczyk Jan POKÓJ Ruda Śl. s 1364 15 4 894 7 0 470 8 4
52 Nowak Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1338 15 3 492 6 2 846 9 1
53 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1299 13 3 815 6 0 484 7 3
54 Pluta Jerzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1296 15 3 950 10 2 346 5 1
55 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice s 1121 21 8 273 7 4 848 14 4
56 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1057 17 8 451 8 5 606 9 3
57 Wodarska Jolanta TUZY HALEMBA Ruda Śl. k-s 1027 15 6 572 9 4 455 6 2
58 Lier Marian Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1016 10 3 716 5 1 300 5 2
59 Markefka Piotr SAKOP 4 ASY Bytom s 970 13 5 590 8 3 380 5 2
60 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice s 847 12 4 674 6 1 173 6 3
61 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 767 15 6 111 9 6 656 6 0
62 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 0 0 0            
63 Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. m 0 0 0