Polski Związek Skata
Zabrze

XX Lat MOK GUIDO Zabrze

TURNIEJ Z OKAZJI XX LECIA MOK ZABRZE

  • Organizator i data: MOK GUIDO Zabrze./19.05.2018
  • Kierownictwo: Gierszendorf Bogdan
  • Sekretariat: Rusin Jan
  • Sędzia: Gierszendorf Bogdan

  Klasyfikacja indywidualna       Klasyfikacja drużynowa  
lp Nazwisko Imię klub RAZEM   lp DRUŻYNA suma
1 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. 3232   1 MIX Przyszowice 8462
2 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom 2850   2 MOK GUIDO Zabrze 6811
3 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. 2834   3 SAKOP 4 ASY 6714
4 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze 2738   4 LICHOTA 260 6687
5 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze 2688   5 SILESIA Tarnowskie Góry 5600
6 Faruga Jan TS Pszczyna 2628        
7 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry 2592        
8 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 2574   1 MIX Przyszowice 8462
9 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. 2466     Świtek Władysław 2688
10 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom 2405     Żogała Tadeusz 2074
11 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 2367     Pieczka Józef 1959
12 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom 2220     Golik Paweł 1741
13 Pora Bogumił JORDAN Kończyce Zabrze 2103        
14 Szlósarczyk Tomasz nn 2098   2 MOK GUIDO Zabrze 6811
15 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2074     Mrozek Roman 1749
16 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. 2025     Abramek Zdzisław 1720
17 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1959     Mucha Andrzej 1686
18 Krasiński Jan n/n 1956     Klima Piotr 1656
19 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom 1953        
20 Kruczek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 1942   3 SAKOP 4 ASY 6714
21 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom 1847     Szumski Zbigniew 2405
22 Płatnerz Mirosław MOK GUIDO Zabrze 1792     Czernikarz Andrzej 1847
23 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 1756     Wikarek Damian 1372
24 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze 1754     Sikora Henryk 1090
25 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze 1749        
26 Pyka Adam POKÓJ Ruda Śl. 1744   4 LICHOTA 260 6687
27 Golik Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1741     Fleischer Grzegorz 2367
28 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry 1724     Szimber Andrzej 1558
29 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze 1720     Dybowski Leopold 1393
30 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze 1686     Pijanka Andrzej 1369
31 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. 1667        
32 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze 1656   5 SILESIA Tarnowskie Góry 5600
33 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. 1636     Warecki Bernard 1724
34 Jeziorski Damian MOK GUIDO Zabrze 1583     Barczyk Roman 1438
35 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 1558     Kraszewski Andrzej 1381
36 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. 1444     Kokot Eugeniusz 1057
37 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry 1438        
38 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 1393        
39 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry 1381        
40 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom 1372        
41 Pijanka Andrzej O- Opole 1369        
42 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. 1256        
43 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom 1090        
44 Kokot Eugeniusz SK BARBARA Chorzów 1057        
45 Sweryd Marek o/ Tychy 987        
46 Skutnik Krzysztof SAKOP 4 ASY Bytom 956        
47 Beczała Andrzej TS Pszczyna 473