Polski Związek Skata
Zabrze

Puchar Prezesa Oddz. SITG

VII TURNIEJ O PUCHAR PREZESA SITG

  • Organizator i data: Zabytkowa Kopalnia GUIDO./25.05.2018
  • Kierownictwo: Rusin Jan
  • Sekretariat: Leśków Michał
  • Sędzia: Papkala Janusz, Żogała Tadeusz

lp nr stały Nazwisko Imię klub RAZEM seria 1 seria 2
pkt pkt pkt
1 18 Sweryd  Marek TS Pszczyna 2282 1070 1212
2 87 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice 2242 1213 1029
3 14 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 2220 1355 865
4 28 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 2215 1194 1021
5 72 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry 2187 1169 1018
6 67 Stamula Jerzy #N/D! 2137 1445 692
7 35 Szymała Tomasz WISUS Żory 2085 690 1395
8 76 Wojaczek Łukasz LKS Lyski 2082 1181 901
9 60 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry 2070 1040 1030
10 77 Zagrodzki Pawel POKÓJ Ruda Śl. 2028 973 1055
11 47 Gawron Bogdan ASY Żory 2010 1032 978
12 82 Glogowski Alojzy KS ŁABĘDY Gliwice 1974 1022 952
13 42 Faruga Jan TS Pszczyna 1967 1165 802
14 13 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1929 977 952
15 30 Rodehüser Rosita ISPA World 1886 946 940
16 24 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 1865 1175 690
17 80 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry 1814 659 1155
18 61 Poloczek Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1805 977 828
19 53 Moj Janusz TUZY HALEMBA Ruda Śl. 1804 667 1137
20 62 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. 1782 912 870
21 37 Kopiec Alojzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1778 830 948
22 40 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry 1745 693 1052
23 23 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 1740 887 853
24 17 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1737 1012 725
25 4 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 1708 1191 517
26 59 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory 1689 686 1003
27 49 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1659 756 903
28 84 Zacher Jacek LWSM Knurów 1651 499 1152
29 48 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry 1639 999 640
30 8 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom 1628 712 916
31 74 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom 1620 346 1274
32 51 Dziatzko Helmut SILESIA Tarnowskie Góry 1586 816 770
33 55 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 1585 695 890
34 39 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 1564 565 999
35 6 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. 1553 1011 542
36 73 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1478 565 913
37 19 Grecicha Rafał #N/D! 1450 840 610
38 58 Slósarczyk Tomasz n/n 1433 776 657
39 66 Beczała Andrzej TS Pszczyna 1425 386 1039
40 20 Borzucki Bolesław OPA RudPol 1419 786 633
41 26 Skornia Krzysztof #N/D! 1414 423 991
42 1 Golik Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1396 490 906
43 85 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1382 982 400
44 54 Grzywczak Piotr #N/D! 1366 283 1083
45 27 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny 1358 415 943
46 38 Smolok Eugeniusz #N/D! 1354 1109 245
47 11 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny 1346 1139 207
48 79 Kiesz Andrzej #N/D! 1338 631 707
49 15 Górka Piotr #N/D! 1334 543 791
50 56 Marczok Jacek OPA RudPol 1327 892 435
51 44 Laszczyk Adam OPA RudPol 1324 932 392
52 7 Kopacz Wiesław ASY Żory 1311 610 701
53 25 Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. 1296 517 779
54 31 Dąbrowski Mateusz MDK BOLKO Łaziska G. 1282 930 352
55 33 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze 1242 1002 240
56 34 Marczak Stanisław POKÓJ Ruda Śl. 1230 478 752
57 69 Płatnerz Mirosław MOK GUIDO Zabrze 1188 478 710
58 75 Niemiec Stanisław ASY Żory 1166 346 820
59 10 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. 1158 477 681
60 64 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry 1148 503 645
61 71 Jabłoński Paweł KS Cieszyn – Filar 1144 791 353
62 65 Kruszewski Zbigniew #N/D! 1080 581 499
63 63 Bortel Henryk #N/D! 1077 711 366
64 32 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 1073 607 466
65 3 Jabłoński Jacenty KS Cieszyn – Filar 1072 435 637
66 9 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1062 653 409
67 43 Malchera Andrzej #N/D! 1052 332 720
68 52 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 997 228 769
69 86 Kołodziejczyk Jowita OSP Lędziny 984 413 571
70 81 Mazurek Andrzej #N/D! 977 495 482
71 41 Widera Alojzy #N/D! 972 359 613
72 78 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 915 417 498
73 83 Zawisło Kazimierz JARDEX WDK Szczejkowice 911 578 333
74 21 Zieliński Alfred TUZY HALEMBA Ruda Śl. 871 921 -50
75 46 Czauderna Krzysztof KS Cieszyn – Filar 864 520 344
76 16 Bulak Ryszard LKS Górki Śl. 849 473 376
77 2 Hajduk Zdzisław KS ŁABĘDY Gliwice 800 567 233
78 5 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 737 508 229
79 70 Pora Bogumił JORDAN Kończyce Zabrze 723 391 332
80 88 Wiencek Henryk OPA RudPol 704 154 550
81 22 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 700 220 480
82 36 Chrobak Andrzej OPA RudPol 673 481 192
83 29 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze 662 449 213
84 68 Postulka Jan OPA RudPol 637 461 176
85 45 Jeziorski Damian MOK GUIDO Zabrze 607 234 373