Polski Związek Skata
Zabrze

IV Turniej Grand Prix

IV Turniej Grand Prix Okręgu

  • Organizator i data: RSM Ruda Śl./07.07.2018
  • Kierownictwo: Beruda Marek
  • Sekretariat: Papkala Janusz
  • Sędzia: Lier Marian
lp Nazwisko Imię klub   RAZEM     seria 1     seria 2    
kat. pkt w p pkt w p pkt w p
1 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 2836 27 2 1324 13 1 1512 14 1
2 Aniołkowski Andrzej #N/D! ## 2597 21 1 1125 11 1 1472 10 0
3 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2561 23 5 959 10 1 1602 13 4
4 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 2495 26 3 1235 11 1 1260 15 2
5 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 2494 26 2 1612 16 0 882 10 2
6 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 2431 21 1 1375 12 0 1056 9 1
7 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2413 20 2 929 8 1 1484 12 1
8 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 2392 26 7 825 11 3 1567 15 4
9 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s 2337 21 1 1643 14 0 694 7 1
10 Woźnica Florian TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 2331 19 2 1283 8 0 1048 11 2
11 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m 2303 24 3 1340 14 2 963 10 1
12 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2212 23 3 1077 11 1 1135 12 2
13 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2124 21 2 1175 12 1 949 9 1
14 Michalski Roman KS ŁABĘDY Gliwice m 2118 19 4 806 9 3 1312 10 1
15 Wodarski Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 2108 16 2 946 8 1 1162 8 1
16 Pyka Adam POKÓJ Ruda Śl. m 2035 18 2 892 7 1 1143 11 1
17 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom m 1994 20 2 1093 11 1 901 9 1
18 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. 0 1934 19 1 1119 12 1 815 7 0
19 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 1909 15 0 961 8 0 948 7 0
20 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1881 23 9 586 9 6 1295 14 3
21 Mandera Werner o Śląsk- P ## 1849 15 1 1022 7 0 827 8 1
22 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze m 1836 22 7 843 9 3 993 13 4
23 Święc Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1835 19 2 510 7 1 1325 12 1
24 Mikoszek Krzysztof  #N/D! ## 1834 18 2 977 10 1 857 8 1
25 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom s 1823 16 3 769 8 2 1054 8 1
26 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 1764 21 6 996 11 3 768 10 3
27 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1753 17 3 910 10 2 843 7 1
28 Wodarska Jolanta TUZY HALEMBA Ruda Śl. k-s 1748 14 8 896 7 7 852 7 1
29 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 1716 16 3 506 4 1 1210 12 2
30 Śmigel Janusz Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1712 17 6 1514 11 0 198 6 6
31 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1672 22 6 733 10 2 939 12 4
32 Madoń Krzysztof Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1645 16 2 981 8 1 664 8 1
33 Ciunel Symforian SAKOP 4 ASY Bytom s 1634 9 0 876 5 0 758 4 0
34 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1630 18 6 744 8 3 886 10 3
35 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 1596 18 5 796 10 3 800 8 2
36 Hallek Joachim KS ŁABĘDY Gliwice m 1572 16 3 378 6 3 1194 10 0
37 Nowak Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1546 15 3 990 9 1 556 6 2
38 Wyciślik Mirosław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1545 20 7 377 7 4 1168 13 3
39 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze m 1544 16 3 928 11 2 616 5 1
40 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 1514 25 9 139 15 9 1375 10 0
41 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 1473 16 5 1248 11 2 225 5 3
42 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze m 1466 22 7 565 10 4 901 12 3
43 Ruda Rafał #N/D! ## 1459 17 5 712 7 3 747 10 2
44 Stroiński Włodzimierz o Śląsk- P ## 1458 21 7 782 7 1 676 14 6
45 Marcol Józef o Śląsk- P ## 1442 13 5 888 7 2 554 6 3
46 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 1439 14 3 415 7 3 1024 7 0
47 Nocoń Kazimierz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1388 21 9 74 8 6 1314 13 3
48 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice s 1346 20 6 1047 9 0 299 11 6
49 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1328 27 # 507 14 6 821 13 5
50 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice s 1313 22 7 832 9 1 481 13 6
51 Cisek Władysław o Śląsk- P ## 1261 21 7 183 9 6 1078 12 1
52 Kruczek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1246 14 5 919 9 3 327 5 2
53 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1111 13 4 522 7 2 589 6 2
54 Stryj Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1047 12 6 877 7 2 170 5 4
55 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. m 1021 16 8 662 9 3 359 7 5
56 Smaluch Jan POKÓJ Ruda Śl. s 993 11 5 621 8 4 372 3 1
57 Skutnik Krzysztof SAKOP 4 ASY Bytom s 459 9 9 219 4 4 240 5 5