Polski Związek Skata
Zabrze

V Turniej Grand Prix

V Turniej Grand Prix Okręgu

  • Organizator i data: SAKOP 4 ASY Bytom/15.09.2018
  • Kierownictwo: Sikora Henryk
  • Sekretariat: Rusin Jan
  • Sędzia: Papkala Janusz
lp Nazwisko Imię klub kat. RAZEM   seria 1     seria 2    
pkt w p pkt w p pkt w p
1 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 3120 25 0 1410 10 0 1710 15 0
2 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 2927 31 4 1884 21 2 1043 10 2
3 Matusik Grzegorz nn 0 2658 23 2 969 8 2 1689 15 0
4 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 2607 23 1 1133 10 1 1474 13 0
5 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2466 19 1 1397 13 1 1069 6 0
6 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2430 23 4 1045 12 4 1385 11 0
7 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 2428 19 1 1081 7 0 1347 12 1
8 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom m 2356 21 3 1031 11 3 1325 10 0
9 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. 0 2339 27 5 1057 14 3 1282 13 2
10 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 2337 20 1 1394 9 0 943 11 1
11 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. m 2332 25 3 1030 12 1 1302 13 2
12 Adamczyk Jan POKÓJ Ruda Śl. s 2251 15 0 1207 8 0 1044 7 0
13 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2202 20 3 858 10 2 1344 10 1
14 Szweda Michael nn m 2160 23 6 1091 9 2 1069 14 4
15 Michalski Roman KS ŁABĘDY Gliwice m 2140 16 0 848 6 0 1292 10 0
16 Kokot Eugeniusz SILESIA Tarnowskie Góry 0 2135 20 1 827 9 1 1308 11 0
17 Skura Stanisław n/n 0 2108 20 1 1261 12 0 847 8 1
18 Pora Bogumił JORDAN Kończyce Zabrze m 2095 26 8 902 12 3 1193 14 5
19 Skutnik Krzysztof SAKOP 4 ASY Bytom s 2083 20 3 1491 13 0 592 7 3
20 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 2056 20 3 1351 12 1 705 8 2
21 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 2047 22 5 1038 10 1 1009 12 4
22 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 1959 20 6 1074 11 4 885 9 2
23 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1943 20 5 516 6 3 1427 14 2
24 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom s 1855 22 5 1007 12 3 848 10 2
25 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 1845 20 3 877 11 1 968 9 2
26 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s 1836 19 5 657 8 4 1179 11 1
27 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 1711 20 6 560 7 3 1151 13 3
28 Pasternak Tomasz nn 0 1705 19 2 956 11 1 749 8 1
29 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 1683 11 1 742 2 0 941 9 1
30 Ciunel Symforian SAKOP 4 ASY Bytom s 1669 16 1 639 8 1 1030 8 0
31 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 1526 13 3 636 5 2 890 8 1
32 Grabowy Rudolf n/n 0 1496 15 5 748 7 2 748 8 3
33 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 1492 17 4 713 6 1 779 11 3
34 Pyka Adam POKÓJ Ruda Śl. m 1452 16 2 818 9 1 634 7 1
35 Markefka Piotr SAKOP 4 ASY Bytom s 1451 15 3 967 8 0 484 7 3
36 Woźnica Florian TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 1409 16 4 1003 11 3 406 5 1
37 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 1367 23 9 841 13 4 526 10 5
38 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry 0 1258 16 7 930 12 2 328 4 5
39 Hallek Joachim KS ŁABĘDY Gliwice m 1253 17 7 393 9 6 860 8 1
40 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. m 1221 15 4 551 6 1 670 9 3
41 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze m 1214 18 8 260 8 5 954 10 3
42 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 956 13 4 470 6 2 486 7 2
43 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 357 7 5 -157 3 5 514 4 0
44 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 322 15 10 -256 7 7 578 8 3
45 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom m 0 0 0