Polski Związek Skata
Opole

I IPP OZSkat Opole - Finał

FINAŁ I IPP OZTS OPOLE - ŁUBNIANY

  • Organizator i data: OZSkat Opole/06.10.2018
  • Kierownik turnieju: Cebula Leonard
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Kiszka Paweł

Finał I IPP OZSkat Opole

Finał I IPP OZSkat Opole
Jakubczak Henryk, Fleischer Grzegorz, Szymski Marcin

I IPP Turniej Dodatkowy

I IPP Turniej Dodatkowy
Szimber Andrzej, Uszko Stanisław, Siendzielorz Paweł
 

m-e Nazwisko i imię Klub I seria II seria III seria IV seria V seria d.pkt. razem
1 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 4 1030 3 713 3 975 3 854 4 1177 17 4749
2 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 3 770 4 1011 4 1221 4 1153 1 242 16 4397
3 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 3 607 4 864 3 808 3 833 3 726 16 3838
4 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom 1 598 2 476 4 1309 4 1114 4 1100 15 4597
5 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 4 910 2 266 4 1475 2 822 3 1039 15 4512
6 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry 2 520 4 1015 2 496 4 1214 2 776 14 4021
7 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 4 1149 2 618 3 618 1 357 4 849 14 3591
8 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 4 964 1 225 3 324 4 1443 2 418 14 3374
9 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 2 594 3 622 2 417 2 715 4 1123 13 3471
10 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 3 688 1 406 2 302 2 656 3 885 11 2937
11 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy - Opole 1 436 3 497 1 62 3 746 3 650 11 2391
12 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 3 805 4 1335 1 423 1 596 1 344 10 3503
13 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 2 703 2 464 1 301 3 885 1 516 9 2869
14 Loch Hubert KS Szczedrzyk 1 -129 1 437 4 1228 1 296 2 1029 9 2861
15 Motyl Andrzej CHEMIK Siemianowice Śl. 1 532 3 963 1 324 1 471 2 447 8 2737
16 Szymura Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 2 597 1 266 2 465 2 616 1 83 8 2027

TURNIEJ DODATKOWY

Mce Nazwisko,  imię Klub S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
 Z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 3438 28 1114 9 1194 12 1130 7
2 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. 2725 26 1135 11 898 9 692 6
3 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 2623 22 1351 10 778 6 494 6
4 Mateja Józef KS Karolinka Kamień Śląski 2551 31 592 7 1228 11 731 13
5 Reck Karol Łubniany 2273 21 930 6 475 6 868 9
6 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śląska 2272 32 381 10 895 11 996 11
7 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śląska 2210 20 697 8 699 6 814 6
8 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 2186 28 325 4 450 8 1411 16
9 Stanulla Jerzy DK Strzelec Strzelce Op. 2186 23 457 7 1153 9 576 7
10 Witkowski Tadeusz KS Karolinka Kamień Śląski 2172 22 815 8 890 10 467 4
11 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 1925 15 747 5 684 9 494 1
12 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy - Opole 1915 20 984 7 370 6 561 7
13 Wojtala Alfred LZS Leśnica 1844 22 602 5 572 8 670 9
14 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 1739 15 573 4 405 3 761 8
15 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy - Opole 1725 17 879 10 278 2 568 5
16 Jarosz Joachim Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 1699 17 336 4 1131 9 232 4
17 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 1677 24 538 8 21 6 1118 10
18 Wotka Karol LZS Otmice 1548 17 286 5 298 4 964 8
19 Kozioł Jan Łubniany 1447 17 536 6 262 5 649 6
20 Rudol Brunon LZS Leśnica 1383 17 362 6 560 6 461 5
21 Gwóźdź Wiktor Łubniany 1243 13 579 5 174 3 490 5
22 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy – Opole 747 19 49 5 613 9 85 5
23 Pelikan Jerzy Łubniany 630 16 222 7 142 4 266 5