Polski Związek Skata
Opole

VI Turniej Grand Prix

VI Turniej Grand Prix Okręgu

  • Organizator i data: LZS Otmice/04.11.2018
  • Kierownik turnieju: Kowalczyk Rajmund
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Kiszka Paweł

Mce Nazwisko,  imię Klub GP S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
 Z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 140 3277 33 588 10 1176 10 1513 13
2 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 126 3049 30 859 8 1219 12 971 10
3 Hadamek Józef Gogolin   2840 27 930 9 1136 11 774 7
4 Mateja Józef KS KAROLINKA Kamień Śl. 111 2820 16 795 6 890 0 1135 10
5 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 108 2810 26 886 10 1065 9 859 7
6 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 103 2753 29 886 12 849 7 1018 10
7 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 100 2752 24 1187 9 810 7 755 8
8 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 96 2746 26 639 7 838 7 1269 12
9 Hallek Joachim KS ŁABĘDY Gliwice   2718 25 1024 10 852 7 842 8
10 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 92 2713 28 979 10 732 9 1002 9
11 Piątek Marcin ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 88 2667 22 680 7 650 6 1337 9
12 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 80 2518 22 903 6 850 8 765 8
13 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 78 2513 24 782 6 693 8 1038 10
14 Skubała Roman KS Skat Lub Kochcice 76 2503 22 770 6 1203 10 530 6
15 Nowak Bernard LZS Kujawy 72 2463 21 646 6 774 7 1043 8
16 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 68 2413 20 1126 9 924 7 363 4
17 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 64 2393 22 1003 10 650 6 740 6
18 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy 60 2347 23 709 7 553 6 1085 10
19 Kawśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice   2332 30 495 11 779 9 1058 10
20 Koziorowski Piotr KS Skat Lub Kochcice 58 2323 25 964 12 762 7 597 6
21 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 57 2306 20 1184 9 787 7 335 4
22 Kukowka Henryk KSS Pawonków 54 2299 15 785 6 841 0 673 9
23 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 53 2276 26 771 8 541 8 964 10
24 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 52 2251 18 872 8 923 7 456 3
25 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 49 2239 28 787 12 1078 11 374 5
26 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 47 2185 25 971 11 340 5 874 9
27 Siedlecki Bronisław SWORNICA Czarnowąsy 44 2129 20 542 7 941 7 646 6
28 Polednia Alfred KOMAX Borki 44 2107 19 623 6 856 7 628 6
29 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy 40 2045 21 226 3 761 8 1058 10
30 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 40 2042 19 710 4 477 7 855 8
31 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 40 2018 20 783 8 589 6 646 6
32 Koziorowski Marian KS Skat Lub Kochcice 40 2010 22 321 5 743 6 946 11
33 Rzepka Józef LZS Otmice 38 1993 20 583 6 612 8 798 6
34 Piątek Marek ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 38 1967 24 510 7 182 5 1275 12
35 Witkowski Tadeusz KS KAROLINKA Kamień Śl. 38 1966 11 476 6 853 0 637 5
36 Mrozik Piotr  Tarnów Opolski   1922 24 777 8 624 8 521 8
37 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 34 1857 16 693 6 440 4 724 6
38 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 34 1855 19 427 3 797 10 631 6
39 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 34 1855 22 758 7 399 7 698 8
40 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 32 1840 25 284 7 1058 10 498 8
41 Wieja Piotr KS KAROLINKA Kamień Śl. 32 1830 17 603 6 781 6 446 5
42 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 28 1729 18 411 3 446 6 872 9
43 Żurad Robert SWORNICA Czarnowąsy 28 1704 19 1000 8 603 6 101 5
44 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 26 1674 18 446 4 445 7 783 7
45 Poremba Henryk KSS Pawonków 26 1666 17 602 5 502 6 562 6
46 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 26 1659 20 442 7 687 6 530 7
47 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 24 1645 19 237 2 809 8 599 9
48 Grzywa Teofil LZS Kujawy 14 1391 18 408 7 316 5 667 6
49 Brynza Krystian LZS Kujawy 14 1368 15 992 6 364 7 12 2
50 Kuczera Leon LZS Otmice 10 1269 18 383 7 51 5 835 6
51 Szymura Piotr ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 10 1266 17 265 7 872 7 129 3
52 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy 10 1265 22 771 10 254 5 240 7
53 Wotka Karol LZS Otmice 3 1098 13 430 6 668 7 0 0
54 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 1 932 18 882 7 406 6 229 5
55 Szimber Andrzej KS Skat Lub Kochcice 1 896 19 769 10 281 6 -154 3
56 Jarosz Joachim KS KAROLINKA Kamień Śl. 1 712 12 494 6 12 2 206 4
57 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 1 691 13 320 3 553 7 -182 3
58 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice 60