Polski Związek Skata
Opole

XVI Indywidualne Mistrzostwa Okręgu

XVI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLE

  •  Organizator i data: Łubniany/15.12.2018
  • Kierownik turnieju: Rother Krzysztof
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Paweł Kiszka

m-e Nazwisko i imię Klub I seria II seria III seria IV seria V seria d.pkt. razem
1 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 4 1318 3 751 4 937 4 1027 2 387 17 4420
2 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 4 892 3 803 1 480 4 1083 4 1086 16 4344
3 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 4 1107 4 1096 3 629 1 639 3 580 15 4051
4 Koziorowski Piotr KS SKAT-LUB Kochcice 3 844 2 710 3 722 3 761 4 1012 15 4049
5 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 1 466 4 1336 3 792 4 761 2 544 14 3899
6 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 3 905 3 675 4 1074 2 496 2 659 14 3809
7 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice 1 546 4 1260 2 658 3 1010 3 673 13 4147
8 Koziorowski Marian KS SKAT-LUB Kochcice 2 674 4 930 2 647 4 822 1 526 13 3599
9 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 3 880 3 858 2 416 2 512 3 780 13 3446
10 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 2 822 1 321 4 822 3 743 3 718 13 3426
11 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 1 123 1 704 4 888 2 602 4 720 12 3037
12 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 2 726 1 436 1 109 3 741 4 800 11 2812
13 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 3 703 2 749 3 719 1 441 1 224 10 2836
14 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 4 848 1 134 1 182 1 346 2 595 9 2105
15 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 2 533 2 561 1 402 2 669 1 391 8 2556
16 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy 1 183 2 459 2 475 1 492 1 427 7 2036

TURNIEJ DODATKOWY

Mce Nazwisko,  imię Klub S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
 Z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Trzeciakowski Jerzy Lech Kędzierzyn Koxle 3010 34 428 10 1405 13 1177 11
2 Rudol Bruno LZS Leśnica 2796 26 879 9 736 8 1181 9
3 Rother Krzysztof Komax Borki 2617 27 354 6 1230 10 1033 11
4 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 2512 23 1015 8 677 7 820 8
5 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Opolskie 2492 27 663 6 857 11 972 10
6 Malek Alfred  Swornica Czarnowąsy 2470 22 815 6 1002 10 653 6
7 Wojtala Alfred LZS Leśnica 2270 28 1093 10 248 5 929 13
8 Gorzel Norbert LZS Leśnica 2209 25 659 10 1082 10 468 5
9 Loga Krystian Ramsch Chrzowice 2204 24 675 10 706 6 823 8
10 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 2201 25 1056 9 -18 4 1163 12
11 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 2145 18 341 3 921 8 883 7
12 Gruszka Alfons Swornica Czarnowąsy 2116 20 774 8 583 7 759 5
13 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 2054 25 424 7 1138 10 492 8
14 Pietrzyk Józef LZS Leśnica 1988 18 737 7 826 8 425 3
15 Hadamek Józef Gogolin 1974 20 923 6 310 6 741 8
16 Szymura Piotr Lech Kędzierzyn Koxle 1867 19 959 8 395 6 513 5
17 Pelikan Jerzy Łubniany 1801 21 400 5 432 5 969 11
18 Kozioł Jan Łubniany 1782 17 333 5 803 7 646 5
19 Jarosz Joachim KS Karolinka Kamień Śląski 1782 19 363 4 755 6 664 9
20 Lakota Jerzy Swornica Czarnowąsy 1777 20 581 7 869 7 327 6
21 Wieja Piotr KS Karolinka Kamień Śląski 1702 20 862 9 722 8 118 3
22 Siendzielorz Paweł Ramsch Chrzowice 1622 22 465 10 401 6 756 6
23 Skrzipczyk Paweł Swornica Czarnowąsy 1489 16 488 4 910 8 91 4
24 Cichon Mariusz LZS Leśnica 1440 15 31 4 845 5 564 6
25 Mateja Józef KS Karolinka Kamień Śląski 1322 20 635 9 380 6 307 5
26 Gruszka Monika Swornica Czarnowąsy 1140 9 288 2 46 1 806 6
27 Reck Karol Łubniany 1072 17 462 6 146 5 464 6
28 Gwóźdź Wiktor Łubniany 184 2 184 2 0 0 0 0