Polski Związek Skata
Opole

IV Noworoczyny Turniej - Puchar KOMAX Borki

IV Noworoczny Turniej Grand Prix - Puchar KOMAX Borki

  • Organizator i data: KOMAX Borki/05.01.2019
  • Kierownik turnieju: Kodura Ireneusz
  • Sekretariat: Kiszka Paweł
  • Sędzia: Kiszka Paweł

Mce Nazwisko,  imię Klub S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
 Z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 3381 31 1275 11 785 8 1321 12
2 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 3226 33 1204 11 1010 10 1012 12
3 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 3123 29 1068 10 1276 11 779 8
4 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 3094 30 854 8 1151 9 1089 13
5 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 2958 27 1279 8 961 11 718 8
6 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 2891 33 354 6 1377 13 1160 14
7 Stein Roland Pisarzowice 2863 27 956 8 825 9 1082 10
8 Kesner Waldemar KOMAX Borki - Opole 2816 28 1175 11 1157 10 484 7
9 Szymura Piotr ZAWISZA-TURYSTA Stara Kuźnia 2809 30 1337 14 383 6 1089 10
10 Skrobek Krystian Kujawy 2785 22 703 6 1514 11 568 5
11 Żurad Robert KOMAX Borki - Opole 2745 26 815 7 1178 11 752 8
12 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle 2736 27 815 8 1106 10 815 9
13 Mateja Józef KS Karolinka Kamień Śląski 2579 22 669 8 1349 8 561 6
14 Jarosz Joachim DK STRZELEC Strzelce Opolskie 2574 21 429 3 947 8 1198 10
15 Loch Hubert KS Szczedrzyk 2520 31 922 11 804 10 794 10
16 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 2518 23 1196 11 254 5 1068 7
17 Wieczorek Marcin KOMAX Borki -Opole 2497 27 755 10 445 6 1297 11
18 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 2465 23 552 4 579 7 1334 12
19 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 2451 29 662 9 983 9 806 11
20 Michna Janusz KS Szczedrzyk 2417 21 1000 9 708 7 709 5
21 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 2371 25 1153 10 564 7 654 8
22 Wanat Edward KS Karolinka Kamień Śląski 2325 26 986 9 645 8 694 9
23 Kornek Franciszek RAMSCH Chrzowice 2305 19 957 8 540 4 808 7
24 Wieja Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 2293 26 646 8 660 8 987 10
25 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 2286 21 854 7 847 8 585 6
26 Grzywa Teofil LZS Kujawy 2284 24 1000 9 354 5 930 10
27 Hadamek Józef KOMAX Borki - Opole 2259 25 929 11 878 6 452 8
28 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 2218 22 607 7 1127 11 484 4
29 Witkowski Tadeusz KS Karolinka Kamień Śląski 2216 23 786 7 850 8 580 8
30 Brynza Krystian LZS Kujawy 2173 21 999 8 605 6 569 7
31 Zwoliński Eugeniusz DK STRZELEC Strzelce Opolskie 2093 18 546 6 648 4 899 8
32 Wyszka Piotr Dziedzice 2041 27 673 7 854 10 514 10
33 Gładki Jan SWORNICA Czarnowąsy 2029 14 756 5 649 5 624 4
34 Kodura Ireneusz KOMAX Borki-Opole 2008 23 1297 14 313 5 398 4
35 Kamala Leszek Ozimek 1999 22 720 8 202 6 1077 8
36 Rother Krzysztof KOMAX Borki - Opole 1901 24 973 9 502 7 426 8
37 Barysz Marcin LZS Kujawy 1812 16 382 4 208 4 1222 8
38 Popa Mirosław Ozimek 1791 20 384 7 1008 9 399 4
39 Kubiczek Piotr RAMSCH Chrzowice 1781 16 553 4 532 6 696 6
40 Pisula Eugeniusz TRANZYT-MAŁAPANEW Ozimek 1765 20 310 6 762 7 693 7
41 Jura Bogdan Ruda Śląska 1739 24 694 12 745 9 300 3
42 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 1728 23 684 6 916 9 128 8
43 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 1713 16 406 4 979 9 328 3
44 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 1699 20 620 4 707 9 372 7
45 Myśliwczyk Piotr LZS Ligota Dolna 1656 20 557 6 635 7 464 7
46 Sklorz Roman KOMAX Borki - Opole 1655 22 141 6 1067 10 447 6
47 Wiesbach Joachim KS Szczedrzyk 1578 13 998 8 254 3 326 2
48 Długosz Piotr KOMAX Borki - Opole 1513 23 556 8 448 5 509 10
49 Gajda Jerzy Górki 1501 15 711 6 178 4 612 5
50 Dras Gothard-Ludwig KOMAX Borki - Opole 1459 14 -26 2 739 7 746 5
51 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 1454 16 588 6 574 7 292 3
52 Kowolik Herbert TRANZYT Małapanew Ozimek 1444 13 506 5 362 4 576 4
53 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 1371 14 288 3 751 10 332 1
54 Lisek Teodor KOMAX Borki - Opole 1371 14 388 5 342 4 641 5
55 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 1347 16 288 4 508 5 551 7
56 Stein Gerhard Zielina 1300 12 249 3 339 3 712 6
57 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy 1267 14 638 5 -51 3 680 6
58 Byczek Stanisław LZS Kujawy 1196 15 419 6 473 5 304 4
59 Kierpal Roman Ozimek 1150 26 240 8 808 11 102 7
60 Walczyk Krzysztof Przechód 1126 16 270 5 55 5 801 6
61 Udolf Kazimierz KS Szczedrzyk 1028 12 287 5 432 3 309 4
62 Gruszka Monika SWORNICA Czarnowąsy 968 7 76 2 494 3 398 2
63 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy 822 15 474 3 36 5 312 7
64 Kerner Joachim Winów 301 11 -180 1 385 6 96 4