Polski Związek Skata
Opole

II Turniej Grand Prix

II Turniej Grand Prix Okręgu Opole

  • Organizator i data: Zarząd Okręgu/03.02.2019
  • Kierownik turnieju: Cebula Leonard
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Kiszka Paweł

Mce Nazwisko,  imię Klub GP GP S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
 Z gry  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 150 3502 31 1134 11 745 8 1623 12
2 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 128 3058 33 778 11 711 10 1569 12
3 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 118 2942 27 560 5 1070 11 1312 11
4 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 111 2801 27 1290 10 845 9 666 8
5 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 106 2760 23 914 8 782 8 1064 7
6 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 101 2713 25 848 9 862 6 1003 10
7 Bunar Kazimierz KSS Pawonków 98 2705 24 1109 10 840 7 756 7
8 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 94 2689 23 1179 9 603 6 907 8
9 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 92 2685 24 857 9 1188 11 640 4
10 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 88 2616 23 1416 13 595 6 605 4
11 Szymura Piotr Zawisza Stara Kuźnia 86 2614 25 955 9 622 6 1037 10
12 Hadamek Józef KOMAX Borki - Opole 84 2601 29 872 8 886 13 843 8
13 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 80 2598 23 846 7 1052 8 700 8
14 Pieczka Józef Jedność Przyszowice   2593 25 1014 10 618 5 961 10
15 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 74 2543 27 759 10 906 7 878 10
16 Wieczorek Marcin KOMAX Borki - Opole 72 2536 20 1156 9 862 7 518 4
17 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 70 2518 22 1051 8 710 6 757 8
18 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 68 2506 27 933 10 560 7 1013 10
19 Pisula Eugeniusz Małapanew Ozimek 65 2486 20 1042 8 704 6 740 6
20 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 64 2470 25 654 7 844 8 972 10
21 Uszko Stanisław Skat Club Ruda Śl.   2449 26 825 8 984 10 640 8
22 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 60 2415 24 1146 11 909 8 360 5
23 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 59 2409 26 668 8 763 9 978 9
24 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 58 2402 26 962 8 1188 12 252 6
25 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 55 2365 22 717 5 1150 11 498 6
26 Wanat Edward KoMAX Borki – Opole 54 2363 25 549 7 652 7 1162 11
27 Jakubczak Henryk Skat Club Ruda Śl.   2326 26 543 8 832 8 951 10
28 Jurczyk Andrzej Skat Club Ruda Śl.   2302 30 906 9 619 10 777 11
29 Żurad Robert KOMAX Borki - Opole 50 2285 29 752 9 717 10 816 10
30 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 50 2274 19 372 5 983 8 919 6
31 Kukowka Henryk KSS Pawonków 48 2216 20 470 4 605 6 1141 10
32 Machoń Jarosław KS Skat - Lub Kochcice 48 2205 19 748 5 743 6 714 8
33 Pluta Stanisław Małapanew Ozimek 46 2184 20 703 7 685 5 796 8
34 Lakota Jerzy RAMSCH Chrzowice 46 2175 22 715 7 850 8 610 7
35 Piątek Marcin Zawisza Stara Kuźnia 46 2161 17 498 4 884 6 779 7
36 Kandzia Lidia KOMAX Borki - Opole 46 2152 24 453 7 1014 9 685 8
37 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 44 2124 22 927 8 463 7 734 7
38 Skrobek Krystian LZS Kujawy 42 2090 22 802 9 522 5 766 8
39 Brand Roman LZS Ligota Dolna 42 2050 21 747 9 679 6 624 6
40 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 40 2047 24 837 8 725 8 485 8
41 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 40 2043 17 892 7 681 5 470 5
42 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 40 2032 20 860 7 875 9 297 4
43 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 40 2027 26 993 11 483 8 551 7
44 Wieja Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 38 1991 20 993 9 910 8 88 3
45 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 38 1989 24 606 8 882 10 501 6
46 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 38 1988 22 230 6 1107 8 651 8
47 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 38 1965 20 715 7 456 7 794 6
48 Gruszka Monika SWORNICA Czarnowąsy - Opole 38 1956 15 640 5 492 4 824 6
49 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 36 1916 21 414 6 715 8 787 7
50 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 34 1888 19 476 6 851 9 561 4
51 Byczek Stanisław LZS Kujawy 34 1884 23 662 11 653 7 569 5
52 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy - Opole 34 1883 19 446 5 649 6 788 8
53 Cieślik Gerard Zawisza Stara Kuźnia 34 1861 18 252 3 823 8 786 7
54 Brynza Krystian LZS Kujawy 34 1850 19 794 9 435 5 621 5
55 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 32 1820 20 981 10 673 7 166 3
56 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 32 1806 26 932 11 125 6 749 9
57 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 30 1787 20 758 9 486 6 543 5
58 Respondek Jan KSS Pawonków 30 1761 20 578 4 967 10 216 6
59 Żogała Tadeusz Jedność Przyszowice   1725 18 501 6 609 5 615 7
60 Kuźniak Przemysław KS Skat - Lub Kochcice 28 1704 20 960 9 204 5 540 6
61 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 26 1690 15 484 4 961 10 245 1
62 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 26 1682 22 636 8 182 5 864 9
63 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 26 1677 23 399 6 637 7 641 10
64 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 26 1674 22 623 7 494 7 557 8
65 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 24 1622 20 258 4 899 7 465 9
66 Klima Piotr Guido Zabrze   1608 25 126 4 669 11 813 10
67 Dras Gothard Ludwik KOMAX Borki - Opole 22 1581 16 809 7 228 3 544 6
68 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy - Opole 22 1564 14 698 6 282 4 584 4
69 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle 20 1533 20 232 6 577 6 724 8
70 Tabak Henryk Guido Zabrze   1483 12 396 2 937 6 150 4
71 Bonk Joachim Skat Club Ruda Śl.   1429 20 555 6 844 7 30 7
72 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice 16 1429 23 697 10 39 4 693 9
73 Gajda Jerzy niezrzeszony   1422 12 692 6 556 4 174 2
74 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 12 1317 16 769 8 -78 4 626 4
75 Kubiczek Piotr RAMSCH Chrzowice 12 1300 17 276 5 682 6 342 6
76 Gorzel Norbert LZS Leśnica 8 1237 15 355 5 602 7 280 3
77 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 8 1206 21 367 6 354 7 485 8
78 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 2 1042 18 500 9 14 5 528 4
79 Morawiec Jacek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1 916 23 635 8 82 7 199 8
80 Odelga Konrad niezrzeszony   428 12 -261 2 634 7 55 3