Polski Związek Skata
Opole

Drużynowy Puchar Okręgu 2019

Drużynowy Puchar Okręgu - Eliminacja DPP

  • Organizator i data: SKAT Kolonowskie/17.02.2019
  • Kierownik turnieju: Deptała Leon
  • Sekretariat: Dzierżawa Rafał
  • Sędzia: Kiszka Paweł

miejsce Drużyna pkt Nazwisko i imię Seria I Seria II Seria III Suma
1 Victoria Tranzyt Chróścice 11691 Pijanka Andrzej 1352 1384 902 3638
Glied Joachim 1307 750 713 2770
Nowak Jan 1208 670 878 2756
Szymski Marcin 992 1085 450 2527
2 LZS Ligota Dolna II 10510 Morawiec Bronisław 1078 996 1103 3177
Brand Roman 893 1036 1194 3123
Wodniok Bernard 877 612 876 2365
Gigiel Wacław 583 498 764 1845
3 KS SKAT - LUB Kochcice I 10321 Kużniak Przemysław 1025 1208 978 3211
Koziorowski Marian 1017 976 1050 3043
Machoń Jarosław 402 1221 724 2347
Koziorowski Piotr 266 860 594 1720
4 Nitron Krupski Młyn 9661 Kaszuba Piotr 980 610 1050 2640
Kocot Andrzej 756 731 1149 2636
Samol Krzysztof 622 1271 600 2493
Dubiel Zbigniew 812 683 397 1892
5 LZS Kujawy 9068 Brynza Krystian 850 710 908 2468
Grzywa Teofil 673 830 887 2390
Rożeński Rajmund 1120 359 652 2131
Nowak Bernard 1366 402 311 2079
6 GOSiT Zawadzkie 8975 Bryłka Ernest 472 752 1121 2345
Wyszkowski Marek 400 845 995 2240
Ludwig Józef 882 732 410 2024
Świtała Franciszek 0 574 845 1419
Dybowski Leopold 903 86 -42 947
7 Lech Kędzierzyn Koźle 8687 Kosubek Janusz 1072 1127 561 2760
Trzeciakowski Jerzy 923 731 890 2544
Chyłek Marek 550 726 696 1972
Biernacki Zdzisław 609 560 242 1411
8 Komax Borki – Opole 8606 Wanat Edward 587 1106 754 2447
Kandzia Lidia 917 909 598 2424
Jończyk Franciszek 892 682 603 2177
Sklorz Roman 874 278 406 1558
9 RAMSCH Chrzowice I 8367 Żmuda Hubert 950 567 777 2294
Sojka Zbigniew 657 514 1032 2203
Jarosz Joachim 603 332 1028 1963
Cebula Leonard 872 471 564 1907
10 LZS Ligota Dolna I 8184 Bonk Norbert 752 1285 641 2678
Knopik Józef 885 367 1233 2485
Pilawa Joachim 605 793 235 1633
Kowalczyk Bogdan 358 286 744 1388
11 LZS Swornica Czarnowąsy Opole 8104 Gladki Jan 568 967 968 2503
Pietrek Jerzy 910 531 645 2086
Dzierzawa Josef-Paul 452 574 862 1888
Gruszka Alfons 722 737 168 1627
12 LZS Leśnica 8052 Gorzel Norbert 710 996 974 2680
Wojtala Alfred 915 611 826 2352
Pietrzyk Józef 889 943 377 2209
Rudol Bruno 358 285 168 811
13 RAMSCH Chrzowice II 8035 Malek Alfred 764 1090 470 2324
Wotzka Leonard 938 978 213 2129
Kornek Franciszek 782 1008 318 2108
Lakota Jerzy 340 765 369 1474
14 KS SKAT - LUB Kochcice II 7894 Szimber Andrzej 751 943 868 2562
Wołowczyk Ryszard 747 700 789 2236
Skubała Roman 256 804 790 1850
Krawczyk Ryszard 693 480 73 1246
15 KS Szczedrzyk 7810 Loch Hubert 1008 746 1008 2762
Michna Janusz 437 758 779 1974
Rudolf Werner 618 376 626 1620
Wiesbach Joachim 807 487 160 1454
16 Skat Kolonowskie  7746 Dzierżawa Zygmunt 900 956 782 2638
Pudełek Józef 954 435 400 1789
Deptała Leon 630 581 479 1690
Dropała Grzegorz 808 431 390 1629
17 DK STRZELEC Strzelce Opolskie 7629 Stanulla Jerzy 872 450 1243 2565
Lasota Edward 781 786 619 2186
Morawiec Jacek 387 521 698 1606
Skrzypczyk Franciszek 692 489 91 1272
18 KSS Pawonków 7301 Kukowka Henryk 429 1191 669 2289
Bunar Kazimierz 560 675 733 1968
Poremba Henryk 475 856 406 1737
Respondek Jan 435 396 476 1307
19 LZS ZAWISZA Stara Kuźnia 6530 Piątek Marcin 463 437 1265 2165
Piątek Marek 578 593 889 2060
Witkowski Tadeusz 598 208 719 1525
Szymura Piotr 327 101 352 780
20 LZS Otmice 4996 Piechota Henryk 779 658 339 1776
Kowalczyk Rajmund 321 773 657 1751
Wotka Karol -14 435 411 832
Kuczera Leon -112 513 236 637