Polski Związek Skata
Opole

III Turniej Grand Prix

III Turniej Grand Prix Okręgu Opole

  • Organizator i data: Zarząd Okręgu/17.03.2019
  • Kierownik turnieju: Krystian Brynza
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Kiszka Paweł

 

Mce Nazwisko,  imię Klub GP Suma W 1  Seria 2  Seria 3  Seria
 Z gry  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Gorzel Norbert LZS Leśnica 156 3669 33 1368 12 1311 11 990 10
2 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 150 3616 33 1502 14 786 8 1328 11
3 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 130 3230 33 659 7 1507 15 1064 11
4 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 125 3155 30 1016 10 1020 9 1119 11
5 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 116 3003 28 944 8 799 7 1260 13
6 Maciej Tadeusz Grand Szamocin   2992 31 696 10 1172 11 1124 10
7 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 104 2885 24 1107 7 1072 10 706 7
8 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 102 2882 28 418 6 1115 10 1349 12
9 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 98 2815 32 1500 16 165 6 1150 10
10 Jakubczak Henryk Skat Club Ruda Śląska   2730 27 505 7 1384 12 841 8
11 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 90 2716 27 273 5 925 10 1518 12
12 Skrobek Krystian LZS Kujawy 86 2690 25 624 7 972 9 1094 9
13 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 84 2679 25 1002 8 905 9 772 8
14 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 82 2653 23 649 6 1039 10 965 7
15 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 78 2615 25 737 7 821 7 1057 11
16 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 76 2606 22 870 6 1014 9 722 7
17 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 72 2599 25 956 8 978 9 665 8
18 Stein Gerard  Zielina   2540 21 302 5 1155 9 1083 7
19 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 67 2539 27 1146 9 786 11 607 7
20 Hadamek Józef KOMAX Borki - Opole 66 2523 23 1063 8 569 6 891 9
21 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 63 2463 22 674 5 1198 10 591 7
22 Szymura Piotr Zawisza Stara Kuźnia 60 2425 25 766 8 714 7 945 10
24 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 59 2419 22 772 7 1041 9 606 6
23 Uszko Stanisław Skat Club Ruda Śląska   2394 22 980 8 694 8 720 6
26 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 55 2386 23 1149 11 704 7 533 5
25 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 54 2367 22 692 7 655 7 1020 8
28 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 54 2360 30 1200 12 612 8 548 10
27 Brand Roman LZS Ligota Dolna 52 2327 22 408 5 1164 10 755 7
30 Bunar Kazimierz KSS Pawonków 52 2307 27 488 9 791 8 1028 10
29 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy - Opole 48 2229 20 665 6 827 9 737 5
32 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 48 2207 21 514 4 895 10 798 7
31 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 46 2195 21 820 7 646 6 729 8
35 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 46 2168 19 416 6 989 8 763 5
34 Wanat Edward KoMAX Borki – Opole 44 2130 20 234 3 514 5 1382 12
33 Kukowka Henryk KSS Pawonków 44 2123 17 1007 8 985 7 131 2
39 Piątek Marcin Zawisza Stara Kuźnia 42 2096 20 911 7 607 9 578 4
38 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 42 2087 28 664 10 542 9 881 9
37 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 42 2057 24 1144 11 486 7 427 6
36 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 40 2048 20 302 3 961 9 785 8
40 Grzywa Teofil LZS Kujawy 40 2044 24 676 9 356 5 1012 10
41 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 40 2040 18 720 7 494 6 826 5
43 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 40 2004 23 1064 10 392 6 548 7
42 Bonk Joachim Skat Club Ruda Śląska   2004 20 689 6 471 4 844 10
44 Jurczyk Andrzej Skat Club Ruda Śląska   2004 26 774 12 350 6 880 8
46 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 38 1979 22 1182 10 972 9 -175 3
45 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 36 1932 18 591 5 843 9 498 4
47 Piątek Marek Zawisza Stara Kuźnia 32 1830 19 778 7 430 7 622 5
49 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 32 1823 22 828 8 602 7 393 7
48 Byczek Stanisław LZS Kujawy 30 1764 20 660 7 808 8 296 5
52 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 28 1712 22 722 5 743 7 247 10
51 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 28 1710 20 358 5 464 4 888 11
50 Barysz Marcin Kujawy   1663 18 420 4 759 8 484 6
53 Nowak Bernard LZS Kujawy 26 1655 15 662 8 385 3 608 4
54 Stein Roland  Pisarzowice   1626 16 757 7 459 4 410 5
55 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 20 1532 24 137 6 836 9 559 9
56 Wieja Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 20 1510 15 499 4 523 6 488 5
57 Michalak Zenon LZS Ligota Dolna 18 1476 19 1226 8 -84 3 334 8
62 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 18 1466 20 800 9 284 4 382 7
61 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 18 1458 18 354 4 472 5 632 9
60 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 16 1434 22 603 6 638 7 193 9
59 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 10 1266 18 726 9 276 4 264 5
58 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 8 1244 22 75 4 629 10 540 8
63 Walczyk Krzysztof Przychód   1189 11 403 4 340 3 446 4
64 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 4 1108 16 646 8 104 4 358 4
65 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy - Opole 2 1027 17 518 8 57 4 452 5
66 Mencler Jan LZS Kujawy 1 930 14 508 5 536 5 -114 4
67 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 1 840 15 155 4 711 8 -26 3
68 Żurad Robert KOMAX Borki - Opole 1 808 16 -86 5 338 4 556 7
69 Morawiec Jacek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1 790 16 104 4 626 8 60 4
70 Brynza Krystian LZS Kujawy 1 762 13 132 4 770 7 -140 2