Polski Związek Skata
Opole

IV Turniej Grand Prix

IV Turniej Grand Prix Okręgu Opole - Kosorowice

  • Organizator i data: Zarząd Okręgu/07.04.2019
  • Kierownik turnieju: Cebula Leonard
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Kiszka Paweł

Mce Nazwisko,  imię Klub GP GP S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
 Z gry  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 136 3176 32 792 9 1160 12 1224 11
2 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 126 3015 28 1223 10 933 8 859 10
3 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 120 2989 26 1234 12 900 7 855 7
4 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 117 2965 24 1000 9 1198 9 767 6
5 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 110 2882 25 1192 10 855 8 835 7
6 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 107 2867 25 864 10 1252 9 751 6
7 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 104 2855 27 710 8 1199 10 946 9
8 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 100 2839 29 1124 8 713 9 1002 12
9 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 96 2780 26 1247 11 812 8 721 7
10 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 94 2761 26 902 10 1355 12 504 4
11 Szumski Zbigniew Sakop Bytom   2714 27 826 7 636 7 1252 13
12 Kandzia Lidia KOMAX Borki - Opole 84 2646 22 820 5 872 7 954 10
13 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 82 2624 25 1074 11 678 7 872 7
14 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 78 2578 23 730 7 966 7 882 9
15 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 76 2572 20 763 6 494 3 1315 11
16 Wotka Karol LZS Otmice 72 2546 21 544 6 1010 8 992 7
17 Czernikarz Andrzel Sakop Bytom   2543 30 566 6 1248 13 729 11
18 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 68 2541 0 840 7 854 7 847 10
19 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 67 2523 30 1076 11 828 10 619 9
20 Jakubczak Henryk RSM Ruda Śląska   2489 28 1045 13 662 8 782 7
21 Kwaśniok Jan KS Łabędy Gliwice   2476 26 672 8 679 9 1125 9
22 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 60 2422 26 896 10 836 9 690 7
24 Wikarek Damian Sakop Bytom   2416 24 695 8 922 8 799 8
23 Gorzel Norbert LZS Leśnica 58 2412 27 1035 10 1026 11 351 6
26 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 55 2378 24 603 7 509 5 1266 12
25 Hadamek Józef KOMAX Borki - Opole 54 2362 28 839 12 575 7 948 9
28 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 52 2332 21 840 8 1028 9 464 4
27 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 52 2328 24 775 9 800 8 753 7
30 Sojczyński Zdzisław Sakop Bytom   2310 22 754 5 315 5 1241 12
29 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 50 2278 24 770 9 779 8 729 7
32 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 50 2270 13 726 6 667 7 877 0
31 Piechota Henryk LZS Otmice 50 2253 18 234 2 862 6 1157 10
35 Uszko Stanisław RSM Ruda Śląska   2238 22 832 11 820 5 586 6
34 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 48 2231 23 1121 10 735 6 375 7
33 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 48 2223 22 1049 9 682 9 492 4
39 Cieślik Gerard Zawisza Stara Kuźnia 48 2222 22 1227 10 505 6 490 6
38 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 48 2214 27 1116 11 328 9 770 7
37 Mateja Józef KOMAX Borki - Opole 46 2172 24 492 6 900 9 780 9
36 Nowak Bernard LZS Kujawy 42 2086 16 614 4 548 6 924 6
40 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 42 2086 22 502 6 942 10 642 6
41 Wieja Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 42 2069 19 719 6 894 7 456 6
43 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 40 2024 28 897 12 867 9 260 7
42 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 40 2009 17 425 3 814 9 770 5
44 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 40 2007 19 272 4 947 8 788 7
46 Michalak Zenon LZS Ligota Dolna 38 1996 23 842 7 463 7 691 9
45 Kukowka Henryk KSS Pawonków 38 1982 21 785 9 682 7 515 5
47 Skrobek Krystian LZS Kujawy 38 1959 23 683 6 404 9 872 8
49 Szymura Piotr Zawisza Stara Kuźnia 38 1951 17 338 3 1043 9 570 5
48 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 36 1933 18 519 7 574 3 840 8
52 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 36 1933 15 442 3 782 6 709 6
51 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 36 1903 19 951 8 788 6 164 5
50 Piątek Marek Zawisza Stara Kuźnia 34 1887 24 341 6 996 10 550 8
53 Piątek Marcin Zawisza Stara Kuźnia 34 1882 15 658 6 467 4 757 5
54 Brynza Krystian LZS Kujawy 34 1856 0 960 8 366 6 530 4
55 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 30 1779 16 167 6 867 10 745  
56 Byczek Stanisław LZS Kujawy 30 1773 23 1074 12 178 5 521 6
57 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 30 1768 18 412 4 846 7 510 7
62 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 28 1740 24 484 8 1116 10 140 6
61 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 28 1731 19 290 5 1043 10 398 4
60 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 26 1658 20 164 3 724 8 770 9
59 Sklorz Roman KOMAX Borki - Opole 24 1639 18 677 7 507 5 455 6
58 Jurczyk Andrzej RSM Ruda Śląska   1574 6 549 8 960 10 65 5
63 Bunar Kazimierz KSS Pawonków 18 1473 22 104 3 705 9 664 10
64 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 14 1387 14 616 4 217 5 554 5
65 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 14 1361 17 245 5 454 5 662 7
66 Wanat Edward KoMAX Borki – Opole 12 1325 15 385 5 350 3 590 7
67 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 12 1305 15 774 8 94 3 437 4
68 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy - Opole 10 1298 14 265 3 380 3 653 8
69 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 8 1218 13 480 4 177 4 561 5
70 Tadeusz Maciej Gran Szamocin   1185 18 354 8 287 5 544 5
71 Bonk Joachim RSM Ruda Śląska   954 12 -400 1 916 8 438 3
72 Brand Roman LZS Ligota Dolna 1 742 16 96 7 16 5 630 4
73 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 1 719 18 744 7 280 7 -305 4
74 Kozołup Antoni DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1 516 10 -6 1 454 5 68 4