Polski Związek Skata
Opole

II GPO 2020 Opole

II Turniej Grand Prix Okręgu Opole

  • Organizator i data: Zarząd Okręgu - Przywory/16,02.2020
  • Kierownik turnieju: Kiszka Paweł
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Kiszka Paweł
Mce Nazwisko,  imię Klub GP suma   1  Seria 2  Seria 3  Seria
z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 152 3575 34 1146 10 1150 12 1279 12
2 Czernikarz Andrzej Instalator 4 Asy Bytom   3111 28 827 9 1562 14 722 5
3 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 124 3095 26 1011 8 1256 10 828 8
4 Smigiel Janusz Klub Skata RSM Ruda Śl.   3066 25 823 8 1370 10 873 7
5 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 116 3049 29 1014 10 932 9 1103 10
6 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 113 3014 31 1031 10 757 9 1226 12
7 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 108 2963 28 964 8 828 8 1171 12
8 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 104 2942 29 960 10 1000 10 982 9
9 Kandzia Lidia KOMAX Opole – Borki 102 2930 30 848 8 1038 11 1044 11
10 Sojczyński Zdzisław Instalator 4 Asy Bytom   2929 26 715 6 1003 10 1211 10
11 Mateja Józef KOMAX Opole – Borki 96 2870 26 983 9 683 9 1204 8
12 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 94 2869 26 723 7 975 9 1171 10
13 Bryłka Ernest KS KUŹNIA Zawadzkie 88 2798 28 451 6 851 9 1496 13
14 Wotka Karol LZS Otmice 86 2793 28 1088 11 751 9 954 8
15 Machoń Jarosław KS Skat - Lub Kochcice 84 2758 23 1037 8 900 8 821 7
16 Świtała Antoni KS KUŹNIA Zawadzkie 80 2748 28 1138 10 827 11 783 7
17 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 78 2735 29 646 7 781 7 1308 15
18 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 74 2699 28 959 8 851 11 889 9
19 Cytera Henryk DK STRZELEC Strzelce Opolskie 69 2553 20 824 5 494 4 1235 11
20 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 66 2531 23 1180 9 846 8 505 6
21 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 63 2458 23 354 5 1113 10 991 8
22 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 62 2450 18 967 8 682 4 801 6
23 Sikora Henryk Instalator 4 Asy Bytom   2444 23 558 8 1043 8 843 7
24 Gruszka Alfons Swornica Opole Czarnowąsy 58 2440 28 717 7 696 8 1027 13
25 Gorzel Norbert LZS Leśnica 57 2439 28 1020 12 530 8 889 8
26 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 54 2375 26 1153 13 659 6 563 7
27 Grzywa Teofil LZS Kujawy 52 2340 26 617 8 743 7 980 11
28 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin 50 2296 22 962 8 656 7 678 7
29 Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 50 2259 30 433 9 611 10 1215 11
30 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl.   2234 26 935 11 496 7 803 8
31 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 48 2226 21 753 7 681 6 792 8
32 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 48 2215 19 343 4 1090 7 782 8
33 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl.   2195 21 891 8 732 7 572 6
34 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 46 2191 27 402 6 665 9 1124 12
35 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 46 2162 23 878 8 728 7 556 8
36 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 46 2151 25 988 10 737 8 426 7
37 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 46 2150 23 610 7 813 9 727 7
38 Wieszołek Norbert KOMAX Opole – Borki 44 2149 20 941 8 534 5 674 7
39 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 44 2116 21 481 6 772 8 863 7
40 Wanat Edward KOMAX Opole – Borki 44 2111 16 610 3 432 4 1069 9
41 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 44 2100 21 994 9 858 6 248 6
42 Skrzipczyk Paweł Swornica Opole Czarnowąsy 42 2076 18 653 6 772 6 651 6
43 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 42 2053 20 840 8 1044 8 169 4
44 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 40 2012 19 918 7 246 4 848 8
45 Rożeński Ryszard KS Karolinka Gogolin 38 1994 20 206 3 909 8 879 9
46 Piechota Henryk LZS Otmice 38 1962 21 604 5 643 7 715 9
47 Gajda Teodor KS Karolinka Gogolin 36 1932 20 462 7 882 8 588 5
48 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 36 1915 18 695 6 710 7 510 5
49 Mańczyk Piotr KSS Pawonków 32 1818 14 539 4 612 3 667 7
50 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 30 1781 30 644 9 437 10 700 11
51 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 30 1753 24 504 9 436 5 813 10
52 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl.   1744 21 651 7 347 8 746 6
53 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 28 1733 17 394 3 726 8 613 6
54 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 28 1716 22 773 8 316 4 627 10
55 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 28 1713 22 421 7 818 8 474 7
56 Piątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 26 1699 18 493 7 650 7 556 4
57 Brynza Krystian LZS Kujawy 26 1673 15 779 7 627 5 267 3
58 Brand Roman LZS Ligota Dolna 26 1658 16 308 4 1100 8 250 4
59 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 24 1630 19 801 9 218 3 611 7
60 Pohl Bernard Przywory   1596 19 551 6 779 6 266 7
61 Skrobek Krystian LZS Kujawy 22 1588 16 319 5 589 7 680 4
62 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 22 1581 20 496 6 722 9 363 5
63 Wieczorek Marcin KOMAX Opole – Borki 22 1562 16 235 5 1106 8 221 3
64 Czerepak Bolesław ZAWISZA Stara Kuźnia 20 1532 16 336 2 601 7 595 7
65 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 20 1529 18 548 6 720 9 261 3
66 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 20 1516 16 681 5 703 9 132 2
67 Gorzkiewicz Bogdan Przywory   1484 20 456 6 822 8 206 6
68 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 18 1470 16 716 7 30 2 724 7
69 Kukowka Henryk KSS Pawonków 18 1470 18 453 5 469 5 548 8
70 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 16 1418 16 139 4 486 5 793 7
71 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 16 1407 16 735 6 590 6 82 4
72 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 16 1405 20 535 5 403 7 467 8
73 Rother Krzysztof KOMAX Opole – Borki 16 1404 19 333 5 215 6 856 8
74 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 14 1358 19 832 10 389 5 137 4
75 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 12 1338 20 456 4 298 7 584 9
76 Respondek Jan KSS Pawonków 12 1338 20 960 8 183 5 195 7
77 Piątek Marek ZAWISZA Stara Kuźnia 12 1331 16 254 6 427 4 650 6
78 Bieniek Jerzy VICTORIA TRANZYT Chróścice 12 1304 16 413 6 690 7 201 3
79 Gruszka Monika Swornica Opole Czarnowąsy 6 1172 11 243 3 -7 1 936 7
80 Grohs Paweł KSS Pawonków 2 1043 13 265 5 552 5 226 3
81 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 1 757 16 737 8 -424 4 444 4