Polski Związek Skata
Opole

III GPO 2020 Opole

III Grand Prix Opolskiego Związku Skata  2020

Gospodarz  zawodów: OZSkat Opole – Kujawy       w  dniu: 7.03.2020
  Sędzia – Paweł Kiszka   Kierownictwo Krystian Brynza
  Sekretariat: Franciszek Świtała
Mce Nazwisko,  imię Klub GP suma   1  Seria 2  Seria 3  Seria
z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 136 3160 24 1112 8 791 6 1257 10
2 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 126 3005 29 979 10 909 7 1117 12
3 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 120 2964 29 887 10 1211 11 866 8
4 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 117 2951 31 470 6 1439 15 1042 10
5 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 110 2856 27 1056 11 972 7 828 9
6 Rother Krzysztof KOMAX OPOLE - Borki 105 2815 23 673 6 648 5 1494 12
7 Wieja Piotr KS.KAROLINKA Gogolin 100 2772 26 702 6 669 8 1401 12
8 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 96 2720 27 783 10 982 8 955 9
9 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 92 2698 25 846 6 1096 10 756 9
10 Kuźniak Przemysław KS Skat - Lub Kochcice 90 2673 29 717 7 983 13 973 9
11 Gruszka Alfons SWORNICA Opole - Czarnowąsy 86 2620 23 728 7 884 7 1008 9
12 Bryłka Ernest KS KUŹNIA Zawadzkie 84 2603 27 560 8 730 7 1313 12
13 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 80 2561 26 550 6 816 9 1195 11
14 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 76 2547 22 917 8 982 7 648 7
15 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 74 2506 21 917 8 787 7 802 6
16 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 70 2483 23 1201 10 503 5 779 8
17 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 64 2398 31 936 11 878 10 584 10
18 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 62 2377 22 837 7 880 8 660 7
19 Walczyk Krzysztof KS.KAROLINKA Gogolin 59 2339 19 996 8 520 3 823 8
20 Barysz Marcin LZS Kujawy 58 2328 20 1096 8 758 8 474 4
21 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 55 2265 26 1015 11 815 8 435 7
22 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 52 2246 23 594 5 652 9 1000 9
23 Gorzel Norbert LZS Leśnica 51 2209 28 557 9 749 7 903 12
24 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 48 2198 24 648 7 1050 11 500 6
25 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole - Czarnowąsy 47 2197 19 417 6 1178 8 602 5
26 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 46 2190 23 1041 9 830 8 319 6
27 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 46 2176 24 980 9 534 7 662 8
28 Piątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 46 2175 20 758 6 205 4 1212 10
29 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 46 2158 25 847 7 939 12 372 6
30 Piątek Marek ZAWISZA Stara Kuźnia 44 2142 21 794 8 688 6 660 7
31 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 44 2109 23 980 11 425 5 704 7
32 Brynza Krystian LZS Kujawy 42 2097 21 924 8 877 8 296 5
33 Rożeński Ryszard KS Karolinka Gogolin 42 2063 19 831 7 794 6 438 6
34 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 42 2053 21 913 7 574 8 566 6
35 Machoń Jarosław KS Skat - Lub Kochcice 40 2044 20 686 6 262 4 1096 10
36 Wanad Edward KOMAX OPOLE - Borki 40 2015 23 391 6 967 9 657 8
37 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin 38 1989 17 496 5 755 6 738 6
38 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 38 1961 25 950 11 592 8 419 6
39 Czerepak Bolesław ZAWISZA Stara Kuźnia 36 1908 19 749 5 515 7 644 7
40 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 36 1905 19 888 6 617 6 400 7
41 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 34 1889 21 721 8 484 6 684 7
42 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 34 1881 19 569 4 436 7 876 8
43 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 34 1857 18 1127 8 114 2 616 8
44 Madera Joachim KOMAX OPOLE - Borki 34 1850 22 140 8 458 6 1252 8
45 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 32 1840 21 358 4 1074 12 408 5
46 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 32 1839 18 279 5 798 6 762 7
47 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 32 1816 17 604 6 656 6 556 5
48 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 32 1803 21 768 8 304 5 731 8
49 Grzywa Teofill LZS Kujawy 30 1798 19 697 6 678 7 423 6
50 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 30 1788 17 560 5 754 6 474 6
51 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 30 1786 21 558 5 639 9 589 7
52 Stein Roland LZS Kujawy 22 1586 19 499 6 585 7 502 6
53 Świtała Antoni KS KUŹNIA Zawadzkie 20 1514 24 796 8 594 10 124 6
54 Brand Roman LZS Ligota Dolna 18 1480 15 696 8 254 3 530 4
55 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 18 1473 20 79 7 658 5 736 8
56 Wieczorek Marcin KOMAX OPOLE - Borki 18 1459 22 574 9 967 8 -82 5
57 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 12 1302 20 -78 3 550 9 830 8
58 Nowak Bernard LZS Kujawy 10 1297 19 689 8 217 4 391 7
59 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 8 1240 13 548 5 412 4 280 4
60 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 8 1234 13 300 4 406 4 528 5
61 Kukowka Henryk KSS Pawonków 6 1158 17 474 5 242 6 442 6
62 Warzyc Stefan ZAWISZA Stara Kuźnia 4 1123 17 313 8 16 3 794 6
63 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 1 636 11 62 6 246 3 328 2