Polski Związek Skata
Opole

Puchar KS Karolinka

  TURNIEJ  O PUCHAR PREZESA KLUBU SKATA KAROLINKA  GOGOLIN      
Gospodarz  zawodów: KS KAROLINKA Gogolin     w  dniu: 23.08.2020    13.00  
Sędzia: PAWEŁ KISZKA Kierownictwo JÓZEF HADAMEK  
Gogolin Hala Sportowa  Krapkowicka 141 Sekretariat: PAWEŁ KISZKA
                           
Mce Nr St. Nazwisko,  imię Klub .Kateg. S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria S1
 Z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w S1
1 8 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice m 2858 30 1089 12 845 10 924 8  
2 23 Kwaśniok Jan Łabędy Gliwice s 2814 21 855 8 667 4 1292 9  
3 15 Kandzia Lidia KOMAX  Opole - Borki k 2611 28 1233 12 1019 10 359 6  
4 1 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie s 2571 29 491 7 1452 15 628 7  
5 40 Mencler Jan LZS Kujawy s 2566 26 795 8 1196 11 575 7  
6 38 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy m 2548 23 562 4 1039 9 947 10  
7 13 Więcek Jan MDK Kalety s 2471 29 1069 14 1026 10 376 5  
8 10 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn s 2451 25 1074 12 518 5 859 8  
9 7 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 2435 22 1108 7 1031 10 296 5  
10 2 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 2418 30 939 10 919 10 560 10  
11 6 Wiesbach Joachim KS Szczedrzyk m 2388 22 942 9 809 7 637 6  
12 9 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn m 2383 23 901 7 641 8 841 8  
13 25 Byczek Stanisław KS Karolinka Gogolin m 2370 30 878 9 862 10 630 11  
14 29 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin m 2312 27 929 10 252 5 1131 12  
15 21 Rożeński Ryszard KS Karolinka Gogolin s 2298 28 902 8 590 9 806 11  
16 22 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice m 2215 24 404 5 485 7 1326 12  
17 19 Wanat Edward KOMAX Opole-Borki s 2210 23 558 7 703 7 949 9  
18 28 Hajduk Zdzisław Łabędy Gliwice s 2187 16 525 4 842 6 820 6  
19 3 Udolf Kazimierz KS Szczedrzyk m 2077 15 544 5 978 7 555 3  
20 24 Białek Zygmunt Strzeleczki m 2067 25 974 11 297 7 796 7  
21 12 Grohs Paweł KSS Pawonków s 1986 19 823 8 288 4 875 7  
22 18 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole - Czarnowąsy s 1984 20 622 8 737 6 625 6  
23 17 Bryła Krzysztof MDK Kalety s 1969 22 674 8 697 8 598 6  
24 11 Kukowka Henryk KSS Pawonków m 1964 17 498 5 1183 10 283 2  
25 31 Brynza Krystian LZS Kujawy m 1946 19 314 6 781 7 851 6  
26 20 Rupik Paweł MDK Kalety s 1896 15 426 4 566 4 904 7  
27 30 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin m 1864 20 623 7 672 7 569 6  
28 34 Stein Roland LZS Kujawy m 1828 18 762 6 496 6 570 6  
29 4 Michalski Henryk LECH Kędzierzyn-Koźle m 1757 19 791 7 441 5 525 7  
30 14 Gorzelak Ryszard MDK Kalety s 1744 20 966 8 249 6 529 6  
31 37 Palica Piotr JEDNOŚĆ Przyszowice s 1738 29 921 11 749 11 68 7  
32 35 Kern Erhard Głogówek s 1726 16 191 3 816 6 719 7  
33 26 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin m 1706 22 765 9 394 5 547 8  
34 36 Gajda Teodor KS Karolinka Gogolin m 1642 19 454 6 497 7 691 6  
35 5 Jura Bogdan Ruda Śląska s 1549 19 517 6 718 8 314 5  
36 33 Stein Gerhard Zielina s 1339 13 274 3 638 6 427 4  
37 27 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin m 1178 16 30 3 564 7 584 6  
38 39 Jurkowski Henryk RAMSCH Chrzowice m 1079 14 -206 3 381 5 904 6  
39 16 Zowada Jerzy MDK Kalety s 612 15 803 7 444 4 -635 4