Polski Związek Skata
Opole

XXIII Mistrzostwa Gminy Zawadzkie III T i końcowe

XXIII Mistrzostwa Gminy Zawadzkie 2021

Klasyfikacja po 3 turniejach (końcowa)
M-e Nazwisko i Imię Sekcja il.tur. pkt +/_
1 Kwaśniok Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 3 7695 -
2 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 3 7288 aw.9
3 Maroń Teofil INSTALATOR 4 ASY Bytom 3 6750 aw.1
4 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom 3 6723 aw.8
5 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 3 6664 sp.3
6 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 3 6650 sp.3
7 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 3 6518 aw.1
8 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 3 6485 aw.2
9 Imach Marek NITRON Krupski Młyn 3 6385 aw.8
10 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry 3 6296 sp.5
11 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 3 6231 sp.2
12 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 3 6219 aw.7
13 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 3 6078 aw.2
14 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom 3 6000 sp.8
15 Żmuda Hubert Chrząstowice 3 5964 aw.8
16 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 3 5849 aw.13
17 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 3 5685 aw.3
18 Kukowka Henryk KSS Pawonków 3 5647 aw.10
19 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 3 5327 aw.6
20 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 3 5275 aw.6
21 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 3 5217 -
22 Swierzy Henryk Kielcza 3 5134 -
23 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 3 5115 sp.10
24 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 3 5012 aw.11
25 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 3 4892 aw.8
26 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 3 4891 sp.2
27 Kościelny Roman SKAT Kolonowskie 3 4872 aw.3
28 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 3 4851 aw.4
29 Respondek Jan KSS Pawonków 3 4812 aw.6
30 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom 2 4499 sp.23
31 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 2 4483 aw.14
32 Dybowski Leopold KS KUŹNIA Zawadzkie 2 4299 aw.8
33 Gulba Marcin INSTALATOR 4 ASY Bytom 2 4241 sp.19
34 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 2 4144 sp.18
35 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze 2 4092 aw.6
36 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 2 4062 sp.18
37 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 3 3998 aw.2
38 Michalski Henryk LECH Kędzierzyn-Koźle 2 3950 aw.5
39 Bortel Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. 2 3587 sp.12
40 Wieja Piotr K.S.KAROLINKA Gogolin 2 3522 aw.8
41 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry 2 3273 sp.10
42 Hadamek Józef K.S.KAROLINKA Gogolin 2 3112 aw.10
43 Cichoń Mariusz Sieronowice 2 2947 sp.9
44 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 2 2880 sp.8
45 Szymura Piotr K.S.KAROLINKA Gogolin 2 2814 aw.10
46 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry 2 2565 sp.8
47 Walczyk Krzysztof K.S.KAROLINKA Gogolin 2 2231 sp.11
48 Machowski Andrzej JORDAN Kończyce Zabrze 1 2209 sp.6
49 Brand Roman LZS Ligota Dolna 1 2107 sp.5
50 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 1 2014 aw.13
51 Waloszek Józef KS KUŹNIA Zawadzkie 1 1977 sp.5
52 Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1 1963 sp.5
53 Brysch Rainhold KS KUŹNIA Zawadzkie 1 1674 sp.4
54 Lamich Krzysztof Barut 1 1622 sp.4
55 Czornik Henryk Miasteczko Śl. 1 1470 sp.4
56 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1 1351 sp.3
57 Kobiński Rafał Świbie 1 1192 sp.3
58 Pilarski Bernard Koty 1 1041 sp.2
59 Grosch Paweł KSS Pawonków 1 914 sp.2
60 Hajduk Zdzisław KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 1 815 sp.1 
61 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom 1 802 sp.1 
62 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1 370 sp.1 
63 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 1 214 sp.1 

XXIII Mistrzostwa Gminy Zawadzkie

Turniej nr  3  z  dnia  08.08.2021 r. Żędowice
m-e Nazwisko i Imię Sekcja 1 seria 2 seria razem
1 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 1727 1216 2943
2 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 1275 1210 2485
3 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom 804 1595 2399
4 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 1555 835 2390
5 Imach Marek NITRON Krupski Młyn 1036 1286 2322
6 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 1491 771 2262
7 Kwaśniok Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 901 1328 2229
8 Kukowka Henryk KSS Pawonków 1378 758 2136
9 Żmuda Hubert Chrząstowice 1094 1035 2129
10 Maroń Teofil INSTALATOR 4 ASY Bytom 985 1109 2094
11 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 938 1135 2073
12 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 1301 747 2048
13 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 1659 369 2028
14 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 749 1265 2014
15 Dybowski Leopold KS KUŹNIA Zawadzkie 840 1150 1990
16 Respondek Jan KSS Pawonków 632 1328 1960
17 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 1234 697 1931
18 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 872 1039 1911
19 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna -126 2008 1882
20 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze 1272 599 1871
21 Michalski Henryk LECH Kędzierzyn-Koźle 1108 688 1796
22 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 556 1229 1785
23 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 887 881 1768
24 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 594 1161 1755
25 Hadamek Józef K.S.KAROLINKA Gogolin 396 1273 1669
26 Szymura Piotr K.S.KAROLINKA Gogolin 1230 419 1649
27 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry 1037 610 1647
28 Wieja Piotr K.S.KAROLINKA Gogolin 1102 544 1646
29 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 1094 540 1634
30 Kościelny Roman SKAT Kolonowskie 335 1257 1592
31 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 847 692 1539
32 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 459 1066 1525
33 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 591 895 1486
34 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom 996 428 1424
35 Walczyk Krzysztof K.S.KAROLINKA Gogolin 664 684 1348
36 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 392 920 1312
37 Swierzy Henryk Kielcza 819 477 1296
38 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 820 249 1069
39 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 153 644 797