Polski Związek Skata
Opole

Drużynowy Puchar Okręgu 2017

Drużynowy Puchar Okręgu Opole - El. DPP

  • Organizator i data: SKAT Kolonowskie/12.02.2017
  • Kierownik turnieju: Dzierżawa Zygmunt
  • Sekretariat: Dzierżawa Rafał
  • Sędzia: Deptała Leon
miejsce Drużyna pkt Nazwisko i imię Runda I Runda 2 Runda 3 Suma
1 Victoria Tranzyt Chróścice 11367 Szymski Marcin 1484 895 758 3137
Pijanka Andrzej 1114 1005 914 3033
Glied Joachim 959 986 867 2812
Nowak Jan 842 415 1128 2385
2 LKS MECHANIK  Kochcice 10979 Kużnik Przemysław 752 1344 1309 3405
Koziorowski Piotr 1070 501 1505 3076
Koziorowski Marian 1557 836 287 2680
Machoń Jarosław 937 483 398 1818
3 Lech Kędzierzyn Koźle 9685 Biernacki Zdzisław 899 992 1191 3082
Szymura Piotr 642 790 904 2336
Witkowski Tadeusz 542 666 962 2170
Rączkowski Mieczysław 829 216 1052 2097
4 GOSiT Zawadzkie 9588 Dybowski Leopold 1195 1264 1372 3831
Świtała Antoni 1191 469 650 2310
Wyszkowski Marek 620 972 230 1822
Świtała Franciszek 516 435 674 1625
5 LZS Kujawy I 9572 Nowak Bernard 535 1198 880 2613
Brynza Krystian 835 793 709 2337
Mencler Jan 716 778 839 2333
Wójcik Marcin 653 1184 452 2289
6 NITRON Krupski Młyn 9085 Dubiel Zbigniew 954 724 1204 2882
Samol Krzysztof 957 848 488 2293
Kaszuba Piotr 732 714 541 1987
Kocot Andrzej 653 397 873 1923
7 DOKiS Dobrodzień 9035 Siekiera Jacek 990 1038 722 2750
Mańczyk Piotr 743 494 1085 2322
Grohs Paweł 738 828 502 2068
Biela Maksymilian 474 677 744 1895
8 Tranzyt Małapanew Ozimek 8516 Pluta Zbigniew 1073 1100 916 3089
Pluta Stanisław 728 1154 1004 2886
Kowolik Herbert 524 960 12 1496
Pisula Eugeniusz 405 474 166 1045
9 KS Szczedrzyk 8482 Udolf Kazimierz 578 966 1009 2553
Rudolf Werner 681 553 1008 2242
Wiesbach Joachim 716 393 849 1958
Michna Janusz 822 586 321 1729
10 DK STRZELEC Strzelce Op. 8370 Stanulla Jerzy 1026 785 1489 3300
Skrzypczyk Franciszek 553 609 720 1882
Cytera Henryk 576 614 648 1838
Lasota Bernard 563 236 551 1350
11 LZS Ligota Dolna I 8279 Michalak Zenon 79 1226 952 2257
Knopik Józef 420 705 1096 2221
Bonk Norbert 711 646 685 2042
Kukowka Henryk 770 308 681 1759
12 LZS Ligota Dolna II 8232 Morawiec Bronisław 280 1242 908 2430
Gigiel Wacław 932 471 821 2224
Wodniok Bernard 1000 568 537 2105
Brand Roman 650 310 513 1473
13 Skat Kolonowskie  7810 Dropała Grzegorz 918 753 534 2205
Dzierżawa Zygmunt 775 758 641 2174
Pudełek Józef 500 727 721 1948
Bonk Walter 668 418 397 1483
14 LZS ZAWISZA Stara Kuźnia 7653 Cieślik Gerard 760 1051 1033 2844
Piątek Marcin 653 432 1118 2203
Piątek Marek 142 505 734 1381
Czerepak Bolesław 132 730 363 1225
15 KOMAX Borki 7104 Wieczorek Marian 729 857 851 2437
Lisek Teodor 321 412 1078 1811
Jończyk Franciszek 512 192 902 1606
Polednia Alfred 685 7 558 1250
16 Klub Skat Karolinka
Kamień Śl
6706 Matuszek Jerzy 717 754 665 2136
Jarosz Joachim 462 530 731 1723
Morawiec Jacek 134 1018 333 1485
Sojka Zbigniew 458 482 422 1362
17 LZS SWORNICA Czarnowąsy  6591 Mateja Józef 1112 596 585 2293
Lakota Jerzy 349 886 395 1630
Gładki Jan 593 229 742 1564
Sklorz Roman 203 686 215 1104
18 LZS Leśnica 6262 Czakaj Franciszek 903 988 622 2513
Jorgel Józef 292 424 817 1533
Pietrzyk Józef 571 485 384 1440
Gorzel Norbert 441 170 165 776
19 RAMSCH Chrzowice 6247 Wotzka Leonhard 1556 670 412 2638
Odelga Konrad 752 676 31 1459
Kornek Franciszek 736 316 116 1168
Cebula Leonard 251 220 511 982
20 LZS Kujawy II 5372 Wybraniec Jerzy 650 470 590 1710
Grzywa Teofil 405 933 17 1355
Barysz Marcin 625 390 238 1253
Stein Roland 444 550 60 1054