Polski Związek Skata
Opole

XIX Mistrzostwa Gminy Zawadzkie - Kielcza

XIX Otwarte Mistrzostwa Gminy Zawadzkie - Kielcza

  • Organizator i data: Gmina Zawadzkie/09.07.2017
  • Kierownik turnieju: Świtała Franciszek
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Kiszka Paweł
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Skubała Roman Skat Lubliniec 1591 1464 3055
2 Czornik Henryk MDK Kalety 1302 1664 2966
3 Respondek Jan DOKiS Dobrodzień 1423 1536 2959
4 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 1401 1493 2894
5 Koziorowski Piotr LKS Mechanik Kochcice 1328 1497 2825
6 Fleischer Grzegorz Victoria Tranzyt Chróścice 1204 1510 2714
7 Siendzielorz Paweł  Ramsch Chrzowice 1131 1474 2605
8 Malek Alfred Swornica Czarnowąsy 1264 1151 2415
9 Kukowka Henryk LZS Ligota Dolna 1225 1131 2356
10 Harupa Marek Piekuś SUBLE Tychy 1388 909 2297
11 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 1325 967 2292
12 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 1212 1040 2252
13 Warner Piotr LZS Leśnica 944 1281 2225
14 Deptała Leon Skat Kolonowskie 1134 1058 2192
15 Lasota Edward Strzelec DK Strzelce Op. 1094 1078 2172
16 Zmuda Hubert Swornica Czarnowąsy 1332 838 2170
17 Łapa Krystian Piekuś SUBLE Tychy 1158 1004 2162
18 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 694 1465 2159
19 Matiaszek Alojzy KS Łabędy Gliwice 1343 800 2143
20 Żminkowski Mikołaj Strzelec DK Strzelce Op. 1158 983 2141
21 Szymura Piotr Lech Kędzierzyn Koźle 950 1075 2025
22 Żogała Tadeusz Jedność Przyszowice 658 1357 2015
23 Trzeciakowski Jerzy Lech Kędzierzyn Koźle 884 1115 1999
24 Łapa Henryk Piekuś SUBLE Tychy 1045 936 1981
25 Goncarzewicz Romuald Lech Kędzierzyn Koźle 1313 613 1926
26 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 989 928 1917
27 Mańczyk Piotr LZS Ligota Dolna 985 902 1887
28 Pieczka Józef Jedność Przyszowice 1381 488 1869
29 Każmierczak Jan KS Łabędy Gliwice 1031 834 1865
30 Machoń Jarosław LKS Mechanik Kochcice 999 829 1828
31 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 902 888 1790
32 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 1006 778 1784
33 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 824 956 1780
34 Szumski Zbigniew Sakop 4 Asy Bytom 798 952 1750
35 Lamich Krzysztof Barut 732 998 1730
36 Więcek Jan MDK Kalety 1370 348 1718
37 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 912 791 1703
38 Cebula Leonard Ramsch Chrzowice 706 994 1700
39 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 404 1272 1676
40 Koziorowski Marian LKS Mechanik Kochcice 633 1025 1658
41 Szimber Andrzej Skat Lubliniec 672 978 1650
42 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 1086 524 1610
43 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 611 980 1591
44 Jarosz Joachim KS Karolinka Kamień Śl. 626 921 1547
45 Respondek Krzysztof Skat Kolonowskie 538 955 1493
46 Rączkowski Mieczysław Lech Kędzierzyn Koźle 852 640 1492
47 Sikora Henryk Sakop 4 Asy Bytom 682 710 1392
48 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 525 855 1380
49 Biernacki Zdzisław Lech Kędzierzyn Koźle 558 806 1364
50 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 556 802 1358
51 Jakimiec Tadeusz KS Łabędy Gliwice 589 719 1308
52 Miazio Czesław MDK Kalety 806 486 1292
53 Odelga Konrad Ramsch Chrzowice 1284 -11 1273
54 Kosubek Janusz Lech Kędzierzyn Koźle 494 738 1232
55 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 717 515 1232
56 Kwaśniok Jan KS Łabędy Gliwice 258 944 1202
57 Koźlik Jan Jemielnica 742 451 1193
58 Kędzia Stanisław  LKS Mechanik Kochcice 403 706 1109
59 Szewczyk Franciszek Nitron Krupski Młyn 643 410 1053
60 Respondek Rajmund Skat Kolonowskie 522 411 933
61 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 169 510 679
62 Gorzelak Ryszard MDK Kalety 234 349 583