Polski Związek Skata
Opole

Puchar Burmistrza Kolonowskiego

Puchar Burmistrza Kolonowskiego 2017

  • Miejsce/data: Kolonowskie 16-07-2017
  • Kierownik turnieju: Dzierżawa Zygmunt
  • Sekretariat: Deptała Rafał
  • Sędzia: Deptała Leon

 

Mce Nazwisko,  imię Klub S U M A 1  Seria 2  Seria
 Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Deptała Leon Skat Kolonowskie 3705 29 2411 20 1294 9
2 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 3148 33 1554 17 1594 16
3 Macioszek Manfred Sibie 3055 23 1655 14 1400 9
4 Namyślik Alfons DK Strzelce Opolskie 2709 28 1301 15 1408 13
5 Stanulla Jerzy DK Strzelce Opolskie 2582 25 1306 14 1276 11
6 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy 2578 26 1791 14 787 12
7 Hallek Joachim KS ŁABĘDY Gliwice 2557 27 1088 12 1469 15
8 Kozołup Antoni DK Strzelce Opolskie 2514 24 1338 13 1176 11
9 Bonk Waldemar Skat Kolonowskie 2434 21 1032 9 1402 12
10 Koźlik Jan Jemielnica 2353 21 1368 13 985 8
11 Respondek Jan DOKiS Dobrodzień 2290 21 972 10 1318 11
12 Szindzielorz Paweł SWORNICA Czarnowąsy 2137 16 1086 9 1051 7
13 Breguła Zygmunt KS ŁABĘDY Gliwice 2119 23 947 11 1172 12
14 Dzierżawa Zygmunt Skat Kolonowskie 2065 19 1101 11 964 8
15 Respondek Krzysztof Skat Kolonowskie 1906 16 828 8 1078 8
16 Mańczyk Piotr LZS Ligota Dolna 1778 13 644 5 1134 8
17 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 1742 20 754 10 988 10
18 Baranowski Mieczysław KS ŁABĘDY Gliwice 1629 17 821 8 808 9
19 Odelga Jan SWORNICA Czarnowąsy 1597 15 1004 8 593 7
20 Glogowski Alojzy KS ŁABĘDY Gliwice 1593 13 1106 7 487 6
21 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice 1568 20 741 8 827 12
22 Respondek Rajmund Skat Kolonowskie 1549 11 709 6 840 5
23 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn 1524 20 626 9 898 11
24 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy 1474 21 1313 14 161 7
25 Hajduk Zdzisław KS ŁABĘDY Gliwice 1464 20 1372 12 92 8
26 Kukowka Henryk LZS Ligota Dolna 1450 12 797 8 653 4
27 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 1401 19 636 8 765 11
28 Jarosz Joachim Klub Skata Zajazd Krapkowice 1337 15 427 7 910 8
29 Szewczyk Franciszek NITRON Krupski Młyn 1141 12 311 6 830 6
30 Brysch Rainhold GOSiT Zawadzkie 1011 23 745 14 266 9
31 Jakimiec Tadeusz KS ŁABĘDY Gliwice 991 17 524 6 467 11
32 Wilczek Rajmund KS ŁABĘDY Gliwice 914 13 503 7 411 6
33 Żminkowski Mikołaj DK Strzelce Opolskie 834 18 372 5 462 13
34 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy 786 16 666 8 120 8