Polski Związek Skata
Opole

XIX Mistrzostwa Gminy Zawadzkie - Żędowice

XIX Otwarte Mistrzostwa Gminy Zawadzkie - Żędowice

  • Organizator i data: Gmina Zawadzkie/23.07.2017
  • Kierownik turnieju: Świtała Franciszek
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Kiszka Paweł
M-e Nazwisko i Imię sekcja razem I seria II seria
1 Pijanka Andrzej Victoria Tranzyt Chróścice 3013 1401 1612
2 Deptała Leon Skat Kolonowskie 2906 1956 950
3 Szweda Michał Bombajka Chorzów 2811 1454 1357
4 Biernacki Zdzisław Lech Kędzierzyn Koźle 2749 1532 1217
5 Trzeciakowski Jerzy Lech Kędzierzyn Koźle 2672 1118 1554
6 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 2659 1339 1320
7 Sikora Henryk Sakop 4 Asy Bytom 2516 1162 1354
8 Harupa Marek Piekuś SUBLE Tychy 2389 1459 930
9 Fleischer Grzegorz Victoria Tranzyt Chróścice 2341 968 1373
10 Szymura Piotr Lech Kędzierzyn Koźle 2297 1248 1049
11 Kosubek Janusz Lech Kędzierzyn Koźle 2291 784 1507
12 Czernikarz Andrzej Sakop 4 Asy Bytom 2266 1089 1177
13 Kwaśniok Jan KS Łabędy Gliwice 2235 1275 960
14 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 2223 1426 797
15 Żogała Tadeusz Jedność Przyszowice 2215 502 1713
16 Gorzelak Ryszard MDK Kalety 2208 644 1564
17 Jarosz Joachim KS Karolinka Kamień Śl. 2180 646 1534
18 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 2161 631 1530
19 Cebula Leonard Ramsch Chrzowice 2120 598 1522
20 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 2109 1206 903
21 Skubała Roman Skat Lubliniec 2105 1162 943
22 Orel Dariusz Bombajka Chorzów 2098 872 1226
23 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 2058 746 1312
24 Koziorowski Piotr LKS Mechanik Kochcice 2049 1113 936
25 Hallek Joachim KS Łabędy Gliwice 1997 1014 983
26 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 1990 1234 756
27 Szimber Andrzej Skat Lubliniec 1933 867 1066
28 Warner Piotr LZS Leśnica 1932 740 1192
29 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 1883 357 1526
30 Siendzielorz Paweł  Ramsch Chrzowice 1872 579 1293
31 Szumski Zbigniew Sakop 4 Asy Bytom 1865 934 931
32 Jakimiec Tadeusz KS Łabędy Gliwice 1838 599 1239
33 Pieczka Józef Jedność Przyszowice 1835 964 871
34 Kukowka Henryk LZS Ligota Dolna 1830 878 952
35 Goncarzewicz Romuald Lech Kędzierzyn Koźle 1795 535 1260
36 Zmuda Hubert Swornica Czarnowąsy 1771 462 1309
37 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 1762 1200 562
38 Bonk Walter Skat Kolonowskie 1731 642 1089
39 Koziorowski Marian LKS Mechanik Kochcice 1628 920 708
40 Łapa Henryk Piekuś SUBLE Tychy 1624 1142 482
41 Respondek Jan DOKiS Dobrodzień 1589 559 1030
42 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 1576 1194 382
43 Kozołub Antoni Strzelec DK Strzelce Op. 1574 692 882
44 Koźlik Jan Jemielnica 1567 749 818
45 Więcek Jan MDK Kalety 1544 1150 394
46 Machoń Jarosław LKS Mechanik Kochcice 1504 625 879
47 Miazio Czesław MDK Kalety 1499 761 738
48 Wotzka Leonard Ramsch Chrzowice 1483 469 1014
49 Mańczyk Piotr LZS Ligota Dolna 1421 642 779
50 Łapa Krystian Piekuś SUBLE Tychy 1406 387 1019
51 Lamich Krzysztof Barut 1405 355 1050
52 Matiaszek Alojzy KS Łabędy Gliwice 1388 461 927
53 Malek Alfred Swornica Czarnowąsy 1266 738 528
54 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 1240 776 464
55 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 1201 389 812
56 Żminkowski Mikołaj Strzelec DK Strzelce Op. 1197 519 678
57 Każmierczak Jan KS Łabędy Gliwice 1183 486 697
58 Matusik Grzegorz  Niemcy 1109 945 164
59 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 1045 197 848
60 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 1045 651 394
61 Rączkowski Mieczysław Lech Kędzierzyn Koźle 1026 794 232
62 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 1011 165 846
63 Szewczyk Franciszek Nitron Krupski Młyn 984 375 609
64 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 959 634 325
65 Czornik Henryk MDK Kalety 710 799 -89
66 Kędzia Stanisław  LKS Mechanik Kochcice 484 575 -91
67 Odelga Konrad Ramsch Chrzowice 439 700 -261

RAZEM PO 2

M-e Nazwisko i Imię Klub-sekcja razem Kielcza Żędowice
1 Skubała Roman Skat Lubliniec 5160 3055 2105
2 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 5117 2894 2223
3 Deptała Leon Skat Kolonowskie 5098 2192 2906
4 Fleischer Grzegorz Victoria Tranzyt Chróścice 5055 2714 2341
5 Koziorowski Piotr LKS Mechanik Kochcice 4874 2825 2049
6 Harupa Marek Piekuś SUBLE Tychy 4686 2297 2389
7 Trzeciakowski Jerzy Lech Kędzierzyn Koźle 4671 1999 2672
8 Respondek Jan DOKiS Dobrodzień 4548 2959 1589
9 Siendzielorz Paweł  Ramsch Chrzowice 4477 2605 1872
10 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 4413 2252 2161
11 Szymura Piotr Lech Kędzierzyn Koźle 4322 2025 2297
12 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 4269 1610 2659
13 Żogała Tadeusz Jedność Przyszowice 4230 2015 2215
14 Kukowka Henryk LZS Ligota Dolna 4186 2356 1830
15 Warner Piotr LZS Leśnica 4157 2225 1932
16 Biernacki Zdzisław Lech Kędzierzyn Koźle 4113 1364 2749
17 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 3975 1917 2058
18 Zmuda Hubert Swornica Czarnowąsy 3941 2170 1771
19 Sikora Henryk Sakop 4 Asy Bytom 3908 1392 2516
20 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 3899 1790 2109
21 Cebula Leonard Ramsch Chrzowice 3820 1700 2120
22 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 3735 2159 1576
23 Jarosz Joachim KS Karolinka Kamień Śl. 3727 1547 2180
24 Goncarzewicz Romuald Lech Kędzierzyn Koźle 3721 1926 1795
25 Pieczka Józef Jedność Przyszowice 3704 1869 1835
26 Malek Alfred Swornica Czarnowąsy 3681 2415 1266
27 Czornik Henryk MDK Kalety 3676 2966 710
28 Szumski Zbigniew Sakop 4 Asy Bytom 3615 1750 1865
29 Łapa Henryk Piekuś SUBLE Tychy 3605 1981 1624
30 Szimber Andrzej Skat Lubliniec 3583 1650 1933
31 Łapa Krystian Piekuś SUBLE Tychy 3568 2162 1406
32 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 3546 1784 1762
33 Matiaszek Alojzy KS Łabędy Gliwice 3531 2143 1388
34 Kosubek Janusz Lech Kędzierzyn Koźle 3523 1232 2291
35 Kwaśniok Jan KS Łabędy Gliwice 3437 1202 2235
36 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 3370 1380 1990
37 Żminkowski Mikołaj Strzelec DK Strzelce Op. 3338 2141 1197
38 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 3337 2292 1045
39 Machoń Jarosław LKS Mechanik Kochcice 3332 1828 1504
40 Mańczyk Piotr LZS Ligota Dolna 3308 1887 1421
41 Koziorowski Marian LKS Mechanik Kochcice 3286 1658 1628
42 Więcek Jan MDK Kalety 3262 1718 1544
43 Jakimiec Tadeusz KS Łabędy Gliwice 3146 1308 1838
44 Lamich Krzysztof Barut 3135 1730 1405
45 Każmierczak Jan KS Łabędy Gliwice 3048 1865 1183
46 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 3020 1780 1240
47 Pijanka Andrzej Victoria Tranzyt Chróścice 3013 0 3013
48 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 2877 1676 1201
49 Szweda Michał Bombajka Chorzów 2811 0 2811
50 Miazio Czesław MDK Kalety 2791 1292 1499
51 Gorzelak Ryszard MDK Kalety 2791 583 2208
52 Koźlik Jan Jemielnica 2760 1193 1567
53 Rączkowski Mieczysław Lech Kędzierzyn Koźle 2518 1492 1026
54 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 2317 1358 959
55 Czernikarz Andrzej Sakop 4 Asy Bytom 2266 0 2266
56 Lasota Edward Strzelec DK Strzelce Op. 2172 2172 0
57 Orel Dariusz Bombajka Chorzów 2098 0 2098
58 Szewczyk Franciszek Nitron Krupski Młyn 2037 1053 984
59 Hallek Joachim KS Łabędy Gliwice 1997 0 1997
60 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 1883 0 1883
61 Bonk Walter Skat Kolonowskie 1731 0 1731
62 Odelga Konrad Ramsch Chrzowice 1712 1273 439
63 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 1703 1703 0
64 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 1690 679 1011
65 Kędzia Stanisław  LKS Mechanik Kochcice 1593 1109 484
66 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 1591 1591 0
67 Kozołub Antoni Strzelec DK Strzelce Op. 1574 0 1574
68 Respondek Krzysztof Skat Kolonowskie 1493 1493 0
69 Wotzka Leonard Ramsch Chrzowice 1483 0 1483
70 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 1232 1232 0
71 Matusik Grzegorz  Niemcy 1109 0 1109
72 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 1045 0 1045
73 Respondek Rajmund Skat Kolonowskie 933 933 0