Polski Związek Skata
Opole

XIX Mistrzostwa Gminy Zawadzkie - Zawadzkie

XIX Otwarte Mistrzostwa Gminy Zawadzkie - Zawadzkie

  • Organizator i data: Gmina Zawadzkie/06.08.2017
  • Kierownik turnieju: Świtała Franciszek
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Kiszka Paweł

Zobacz Galerię

M-e Nazwisko i Imię sekcja razem I seria II seria
1 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 3008 1485 1523
2 Łapa Krystian Piekuś SUBLE Tychy 2806 1808 998
3 Czernikarz Andrzej Sakop 4 Asy Bytom 2760 1541 1219
4 Łapa Henryk KS Kobiór 2630 1258 1372
5 Lasota Edward Strzelec DK Strzelce Op. 2609 1310 1299
6 Koziorowski Marian LKS Mechanik Kochcice 2573 1392 1181
7 Trzeciakowski Jerzy Lech Kędzierzyn Koźle 2518 1357 1161
8 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 2468 1124 1344
9 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 2383 1302 1081
10 Malek Alfred Swornica Czarnowąsy 2363 1228 1135
11 Sojczyński Zdzisław Sakop 4 Asy Bytom 2321 1064 1257
12 Morawiec Jacek KS Karolinka Kamień Śl. 2260 1300 960
13 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 2184 1601 583
14 Szumski Zbigniew Sakop 4 Asy Bytom 2178 1099 1079
15 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 2128 1094 1034
16 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 2119 1111 1008
17 Pijanka Andrzej Victoria Tranzyt Chróścice 2110 544 1566
18 Kosubek Janusz Lech Kędzierzyn Koźle 2084 1571 513
19 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 2080 1018 1062
20 Sikora Henryk Sakop 4 Asy Bytom 2080 1085 995
21 Więcek Jan MDK Kalety 2065 940 1125
22 Pieczka Józef Jedność Przyszowice 2057 1036 1021
23 Szymura Piotr Lech Kędzierzyn Koźle 2052 876 1176
24 Matiaszek Alojzy KS Łabędy Gliwice 2025 611 1414
25 Kukowka Henryk LZS Ligota Dolna 2024 1024 1000
26 Koziorowski Piotr LKS Mechanik Kochcice 1997 612 1385
27 Harupa Marek KS Kobiór 1992 970 1022
28 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 1965 420 1545
29 Warner Piotr LZS Leśnica 1959 1224 735
30 Respondek Jan DOKiS Dobrodzień 1947 837 1110
31 Gruszka Alfon Swornica Czarnowąsy 1945 1067 878
32 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 1916 437 1479
33 Rączkowski Mieczysław Lech Kędzierzyn Koźle 1913 1173 740
34 Lamich Krzysztof Barut 1850 1104 746
35 Macioszek Manfred Świbie 1844 1124 720
36 Żogała Tadeusz Jedność Przyszowice 1812 755 1057
37 Koźlik Jan Jemielnica 1793 970 823
38 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 1713 701 1012
39 Hallek Joachim KS Łabędy Gliwice 1710 767 943
40 Każmierczak Jan KS Łabędy Gliwice 1693 741 952
41 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 1672 72 1600
42 Fleischer Grzegorz Victoria Tranzyt Chróścice 1589 999 590
43 Szimber Andrzej Skat Lubliniec 1555 718 837
44 Breguła Zygmunt KS Łabędy Gliwice 1548 1276 272
45 Siendzielorz Paweł  Ramsch Chrzowice 1463 467 996
46 Kwaśniok Jan KS Łabędy Gliwice 1377 416 961
47 Biernacki Zdzisław Lech Kędzierzyn Koźle 1357 687 670
48 Kędzia Stanisław  LKS Mechanik Kochcice 1331 758 573
49 Skubała Roman Skat Lubliniec 1330 1055 275
50 Zmuda Hubert Swornica Czarnowąsy 1312 408 904
51 Czornik Henryk MDK Kalety 1309 642 667
52 Żminkowski Mikołaj Strzelec DK Strzelce Op. 1273 791 482
53 Cebula Leonard Ramsch Chrzowice 1266 667 599
54 Gorzelak Ryszard MDK Kalety 1222 770 452
55 Grohs Paweł DOKiS Dobrodzień 1220 452 768
56 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 1213 983 230
57 Respondek Krzysztof Skat Kolonowskie 1156 278 878
58 Mańczyk Piotr LZS Ligota Dolna 1117 816 301
59 Kozołub Antoni Strzelec DK Strzelce Op. 1117 486 631
60 Goncarzewicz Romuald Lech Kędzierzyn Koźle 1114 75 1039
61 Loga  Krystian Ramsch Chrzowice 1087 920 167
62 Gruszka Monika  Swornica Czarnowąsy 960 11 949
63 Odelga Konrad Ramsch Chrzowice 778 364 414
64 Deptała Leon Skat Kolonowskie 761 462 299
65 Bonk Walter Skat Kolonowskie 494 -444 938
66 Kędzia Stanisław  LKS Mechanik Kochcice 484 575 -91
67 Odelga Konrad Ramsch Chrzowice 439 700 -261

KLASYFIKACJA OGÓLNA

M-e Nazwisko i Imię Klub-sekcja razem Kielcza Żędowice Zawadzkie
1 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 7197 2894 2223 2080
2 Trzeciakowski Jerzy Lech Kędzierzyn Koźle 7189 1999 2672 2518
3 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 6881 2252 2161 2468
4 Koziorowski Piotr LKS Mechanik Kochcice 6871 2825 2049 1997
5 Harupa Marek KS Kobiór 6678 2297 2389 1992
6 Fleischer Grzegorz Victoria Tranzyt Chróścice 6644 2714 2341 1589
7 Respondek Jan DOKiS Dobrodzień 6495 2959 1589 1947
8 Skubała Roman Skat Lubliniec 6490 3055 2105 1330
9 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 6388 1610 2659 2119
10 Łapa Krystian Piekuś SUBLE Tychy 6374 2162 1406 2806
11 Szymura Piotr Lech Kędzierzyn Koźle 6374 2025 2297 2052
12 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 6358 1917 2058 2383
13 Łapa Henryk KS Kobiór 6235 1981 1624 2630
14 Kukowka Henryk LZS Ligota Dolna 6210 2356 1830 2024
15 Warner Piotr LZS Leśnica 6116 2225 1932 1959
16 Malek Alfred Swornica Czarnowąsy 6044 2415 1266 2363
17 Żogała Tadeusz Jedność Przyszowice 6042 2015 2215 1812
18 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 6028 1780 1240 3008
19 Sikora Henryk Sakop 4 Asy Bytom 5988 1392 2516 2080
20 Siendzielorz Paweł  Ramsch Chrzowice 5940 2605 1872 1463
21 Deptała Leon Skat Kolonowskie 5859 2192 2906 761
22 Koziorowski Marian LKS Mechanik Kochcice 5859 1658 1628 2573
23 Szumski Zbigniew Sakop 4 Asy Bytom 5793 1750 1865 2178
24 Pieczka Józef Jedność Przyszowice 5761 1869 1835 2057
25 Kosubek Janusz Lech Kędzierzyn Koźle 5607 1232 2291 2084
26 Matiaszek Alojzy KS Łabędy Gliwice 5556 2143 1388 2025
27 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 5511 1784 1762 1965
28 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 5498 1380 1990 2128
29 Biernacki Zdzisław Lech Kędzierzyn Koźle 5470 1364 2749 1357
30 Więcek Jan MDK Kalety 5327 1718 1544 2065
31 Zmuda Hubert Swornica Czarnowąsy 5253 2170 1771 1312
32 Szimber Andrzej Skat Lubliniec 5138 1650 1933 1555
33 Pijanka Andrzej Victoria Tranzyt Chróścice 5123 0 3013 2110
34 Cebula Leonard Ramsch Chrzowice 5086 1700 2120 1266
35 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 5050 2292 1045 1713
36 Czernikarz Andrzej Sakop 4 Asy Bytom 5026 0 2266 2760
37 Czornik Henryk MDK Kalety 4985 2966 710 1309
38 Lamich Krzysztof Barut 4985 1730 1405 1850
39 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 4948 2159 1576 1213
40 Goncarzewicz Romuald Lech Kędzierzyn Koźle 4835 1926 1795 1114
41 Kwaśniok Jan KS Łabędy Gliwice 4814 1202 2235 1377
42 Lasota Edward Strzelec DK Strzelce Op. 4781 2172 0 2609
43 Każmierczak Jan KS Łabędy Gliwice 4741 1865 1183 1693
44 Żminkowski Mikołaj Strzelec DK Strzelce Op. 4611 2141 1197 1273
45 Koźlik Jan Jemielnica 4553 1193 1567 1793
46 Rączkowski Mieczysław Lech Kędzierzyn Koźle 4431 1492 1026 1913
47 Mańczyk Piotr LZS Ligota Dolna 4425 1887 1421 1117
48 Gorzelak Ryszard MDK Kalety 4013 583 2208 1222
49 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 3989 1358 959 1672
50 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 3899 1790 2109 0
51 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 3799 0 1883 1916
52 Jarosz Joachim KS Karolinka Kamień Śl. 3727 1547 2180 0
53 Hallek Joachim KS Łabędy Gliwice 3707 0 1997 1710
54 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 3416 1232 0 2184
55 Machoń Jarosław LKS Mechanik Kochcice 3332 1828 1504 0
56 Jakimiec Tadeusz KS Łabędy Gliwice 3146 1308 1838 0
57 Kędzia Stanisław  LKS Mechanik Kochcice 2924 1109 484 1331
58 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 2877 1676 1201 0
59 Szweda Michał Bombajka Chorzów 2811 0 2811 0
60 Miazio Czesław MDK Kalety 2791 1292 1499 0
61 Kozołub Antoni Strzelec DK Strzelce Op. 2691 0 1574 1117
62 Respondek Krzysztof Skat Kolonowskie 2649 1493 0 1156
63 Odelga Konrad Ramsch Chrzowice 2490 1273 439 778
64 Sojczyński Zdzisław Sakop 4 Asy Bytom 2321     2321
65 Morawiec Jacek KS Karolinka Kamień Śl. 2260     2260
66 Bonk Walter Skat Kolonowskie 2225 0 1731 494
67 Orel Dariusz Bombajka Chorzów 2098 0 2098 0
68 Szewczyk Franciszek Nitron Krupski Młyn 2037 1053 984 0
69 Gruszka Alfon Swornica Czarnowąsy 1945     1945
70 Macioszek Manfred Świbie 1844     1844
71 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 1703 1703 0 0
72 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 1690 679 1011 0
73 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 1591 1591 0 0
74 Breguła Zygmunt KS Łabędy Gliwice 1548     1548
75 Wotzka Leonard Ramsch Chrzowice 1483 0 1483 0
76 Grohs Paweł DOKiS Dobrodzień 1220     1220
77 Matusik Grzegorz  Niemcy 1109 0 1109 0
78 Loga  Krystian Ramsch Chrzowice 1087     1087
79 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 1045 0 1045 0
80 Gruszka Monika  Swornica Czarnowąsy 960     960
81 Respondek Rajmund Skat Kolonowskie 933 933 0 0