Polski Związek Skata
Opole

VI Turniej Grand Prix

VI Turniej Grand Prix Okręgu

  •  Organizator i data: LZS Otmice/05.11.2017
  • Kierownik turnieju: Kowalczyk Rajmund
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Paweł Kiszka

Mce Nazwisko,  imię Klub GP S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
 Z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 148 3496 30 1202 12 1314 11 980 7
2 Piechota Henryk LZS Otmice 140 3372 24 689 6 1301 10 1382 8
3 Loch Hubert KS Szczedrzyk 132 3261 29 1543 13 848 9 870 7
4 Koziorowski Marian LKS Mechanik Kochcice 127 3215 26 1300 10 1097 10 818 6
5 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 122 3156 30 1166 11 632 6 1358 13
6 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 109 2927 24 1314 10 683 6 930 8
7 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 104 2895 25 904 7 1104 10 887 8
8 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 102 2856 29 827 8 1333 12 696 9
9 Pluta Zbigniew TRANZYT Małapanew Ozimek 94 2727 27 233 6 1391 12 1103 9
10 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 90 2699 25 1256 10 1030 10 413 5
11 Piątek Marek ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 86 2646 26 987 9 812 8 847 9
12 Kuźniak Przemysław LKS Mechanik Kochcice 84 2632 23 424 4 790 6 1418 13
13 Wotka Karol LZS Otmice 82 2630 23 984 8 628 6 1018 9
14 Brynza Krystian LZS Kujawy 78 2585 22 727 5 1003 9 855 8
15 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 76 2575 25 778 8 1082 9 715 8
16 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle 72 2516 21 1492 12 682 5 342 4
17 Skubała Roman SKAT Lubliniec 68 2476 22 558 7 1025 8 893 7
18 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice 66 2466 25 1076 10 908 9 482 6
19 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 63 2427 29 782 7 993 11 652 11
20 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 62 2413 27 991 9 353 9 1069 9
21 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 61 2409 21 711 7 654 7 1044 7
22 Jarosz Joachim KS KAROLINKA Kamień Śl. 58 2371 22 392 4 878 6 1101 12
23 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 57 2368 25 715 8 1202 11 451 6
24 Koziorowski Piotr LKS Mechanik Kochcice 54 2346 21 1239 10 645 8 462 3
25 Wieszołek Norbert KS KAROLINKA Kamień Śl. 51 2299 20 1120 9 602 5 577 6
26 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn 51 2266 20 1047 10 642 4 577 6
27 Szymura Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 46 2188 23 585 8 585 5 1018 10
28 Wanat Edward KS KAROLINKA Kamień Śl. 46 2179 21 715 5 57 2 1407 14
29 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 46 2166 23 804 8 823 7 539 8
30 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 46 2161 19 278 4 1168 9 715 6
31 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 44 2135 19 610 6 757 7 768 6
32 Machoń Jarosław LKS Mechanik Kochcice 44 2111 23 813 11 1100 8 198 4
33 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 42 2086 24 817 8 808 8 461 8
34 Kuczera Leon LZS Otmice 42 2084 24 812 9 642 8 630 7
35 Kędzia Stanisław LKS Mechanik Kochcice 42 2079 16 565 5 974 7 540 4
36 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 42 2053 19 44 4 1074 8 935 7
37 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 40 2049 18 526 4 499 5 1024 9
38 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 40 2048 23 494 5 971 10 583 8
39 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 40 2004 18 1076 8 518 5 410 5
40 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 40 2001 20 963 7 549 6 489 7
41 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 36 1926 24 527 8 762 8 637 8
42 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 36 1904 22 525 6 919 9 460 7
43 Wieczorek Marcin KOMAX Borki 32 1832 23 126 6 1033 11 673 6
44 Pisula Eugeniusz TRANZYT Małapanew Ozimek 32 1821 22 343 5 729 10 749 7
45 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 32 1801 17 559 5 682 7 560 5
46 Grzywa Teofil LZS Kujawy 30 1793 17 229 6 576 3 988 8
47 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 30 1788 18 647 6 653 6 488 6
48 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy 28 1728 20 508 3 732 10 488 7
49 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 28 1726 19 988 9 640 5 98 5
50 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 28 1709 20 376 7 304 3 1029 10
51 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 26 1669 17 486 6 544 5 639 6
52 Mateja Józef SWORNICA Czarnowąsy 26 1665 25 660 9 488 9 517 7
53 Garus Artur SKAT Kolonowskie 26 1659 19 600 8 577 4 482 7
54 Pluta Stanisław TRANZYT Małapanew Ozimek 24 1643 17 276 2 789 10 578 5
55 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 22 1598 12 540 4 460 3 598 5
56 Szimber Andrzej SKAT Lubliniec 22 1595 22 914 8 261 6 420 8
57 Morawiec Jacek KS KAROLINKA Kamień Śl. 22 1594 27 236 6 525 12 833 9
58 Warner Piotr LZS Leśnica 22 1583 21 713 6 640 8 230 7
59 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 22 1581 22 206 6 993 10 382 6
60 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 22 1552 22 484 8 1372 12 -304 2
61 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 20 1525 23 576 8 384 10 565 5
62 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 16 1421 20 786 8 -35 5 670 7
63 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy 14 1389 13 362 4 599 6 428 3
64 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 14 1384 20 345 6 675 8 364 6
65 Paluch Kazimierz DK STRZELEC Strzelce Opolskie 14 1374 16 515 6 552 6 307 4
66 Piątek Marcin ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 14 1373 13 586 5 359 5 428 3
67 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy 12 1327 22 78 6 303 6 946 10
68 Michalak Zenon LZS Ligota Dolna 8 1244 29 923 11 -55 7 376 11
69 Kozołup Antoni DK STRZELEC Strzelce Opolskie 6 1169 15 499 6 619 7 51 2
70 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 6 1155 17 460 7 609 6 86 4
71 Czerepak Bolesław ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 4 1136 17 361 5 306 5 469 7
72 Kukowka Henryk LZS Ligota Dolna 3 1078 12 186 3 366 4 526 5
73 Gaida Leon LECH Kędzierzyn-Koźle 2 1026 16 890 8 52 4 84 4
74 Sojka Zbigniew KS KAROLINKA Kamień Śl. 2 1002 16 415 5 557 6 30 5
75 Brand Roman LZS Ligota Dolna 1 629 11 -328 1 491 8 466 2
76 Odelga Konrad RAMSCH Chrzowice 1 348 10 35 2 320 5 -7 3