Polski Związek Skata
Opole

VII Turniej Grand Prix

VII Turniej Grand Prix Okręgu - Opolska Barbórka

  •  Organizator i data: RAMSCH Chrzowice/03.12.2017
  • Kierownik turnieju: Cebula Leonard
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Paweł Kiszka

Mce Nazwisko,  imię Klub GP S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
 Z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 142 3302 28 949 9 1074 8 1279 11
2 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 130 3104 28 962 10 1111 9 1031 9
3 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 124 3071 27 852 7 846 10 1373 10
4 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 121 3052 28 892 7 920 10 1240 11
5 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 118 3050 25 1104 11 1090 8 856 6
6 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 113 3018 26 617 5 1250 12 1151 9
7 Pluta Stanisław TRANZYT Małapanew Ozimek 110 3017 25 1170 9 859 9 988 7
8 Koziorowski Piotr LKS Mechanik Kochcice 102 2894 29 486 6 1011 12 1397 11
9 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 100 2877 28 1036 7 1173 11 668 10
10 Sojka Zbigniew KS KAROLINKA Kamień Śl. 96 2832 26 1157 10 980 9 695 7
11 Grzywa Teofil LZS Kujawy 92 2790 26 1220 10 573 6 997 10
12 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 88 2732 23 990 8 928 8 814 7
13 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 84 2675 32 977 11 935 12 763 9
14 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 82 2664 26 890 9 948 9 826 8
15 Kukowka Henryk LZS Ligota Dolna 74 2542 26 772 9 586 8 1184 9
16 Morawiec Jacek KS KAROLINKA Kamień Śl. 72 2537 30 972 8 898 10 667 12
17 Piątek Marcin ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 70 2520 22 809 7 560 5 1151 10
18 Lakota Jerzy SWORNICA Czarnowąsy 66 2461 27 720 9 849 9 892 9
19 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 65 2455 26 845 7 833 8 777 11
20 Kornek Franciszek RAMSCH Chrzowice 64 2450 22 892 8 718 6 840 8
21 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 61 2439 23 681 6 1001 9 757 8
22 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 56 2322 22 736 6 875 9 711 7
23 Kędzia Stanisław LKS Mechanik Kochcice 53 2294 25 510 6 790 9 994 10
24 Machoń Jarosław LKS Mechanik Kochcice 52 2252 22 512 6 869 10 871 6
25 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice 49 2231 29 720 11 705 8 806 10
26 Sklorz Roman SWORNICA Czarnowąsy 49 2227 25 36 6 1276 10 915 9
27 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 46 2173 24 1161 10 808 8 204 6
28 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 46 2156 24 257 7 924 9 975 8
29 Piątek Marek ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 44 2130 23 963 9 624 7 543 7
30 Pisula Eugeniusz TRANZYT Małapanew Ozimek 44 2113 21 700 7 702 7 711 7
31 Kuźniak Przemysław LKS Mechanik Kochcice 44 2112 25 751 10 755 9 606 6
32 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy 44 2110 24 1013 10 298 5 799 9
33 Jarosz Joachim KS KAROLINKA Kamień Śl. 44 2105 19 691 7 748 6 666 6
34 Skubała Roman SKAT Lubliniec 42 2097 19 1085 10 920 6 92 3
35 Gajda Jerzy niezrzeszony 0 2075 16 444 3 609 6 1022 7
36 Koziorowski Marian LKS Mechanik Kochcice 40 2006 23 206 4 785 8 1015 11
37 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 38 1992 21 978 8 637 6 377 7
38 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 36 1948 19 1117 10 716 6 115 3
39 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 36 1940 20 321 4 974 10 645 6
40 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 36 1936 16 511 4 715 7 710 5
41 Gorzel Norbert LZS Leśnica 36 1929 21 409 5 864 9 656 7
42 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn 36 1912 16 595 7 612 5 705 4
43 Kowolik Herbert TRANZYT Małapanew Ozimek 36 1910 16 1096 8 292 4 522 4
44 Kubiczek Piotr niezrzeszony   1861 20 423 6 705 7 733 7
45 Brynza Krystian LZS Kujawy 32 1826 22 413 8 773 7 640 7
46 Warner Piotr LZS Leśnica 30 1796 14 943 8 513 3 340 3
47 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 30 1790 16 986 8 588 5 216 3
48 Peła Paweł MDK Kalety   1745 15 731 7 718 6 296 2
49 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle 28 1740 20 416 4 758 7 566 9
50 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 28 1702 18 614 5 744 7 344 6
51 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 26 1658 19 316 6 654 7 688 6
52 Szimber Andrzej SKAT Lubliniec 24 1639 17 615 6 316 4 708 7
53 Więcek Jan MDK Kalety   1634 21 418 6 392 7 824 8
54 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice   1586 19 810 6 644 8 132 5
55 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 20 1517 16 223 2 1033 9 261 5
56 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 18 1499 20 508 5 801 9 190 6
57 Szymura Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 16 1424 16 934 7 272 4 218 5
58 Gaida Leon LECH Kędzierzyn-Koźle 12 1328 15 622 7 131 3 575 5
59 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 12 1323 23 -57 7 633 7 747 9
60 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 10 1293 20 274 5 527 8 492 7
61 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 8 1242 14 229 4 389 5 624 5
62 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 4 1106 16 486 7 413 5 207 4
63 Kandzia Lidia niezrzeszona   935 17 314 7 371 5 250 5
64 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 1 851 17 -127 4 976 9 2 4
65 Siedlecki Bronisław SWORNICA Czarnowąsy 1 595 21 470 5 327 9 -202 7