Polski Związek Skata
Opole

Indywidualne Mistrzostwa Okręgu 2017

XV INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLE

  •  Organizator i data: Kamień Ślski/16.12.2017
  • Kierownik turnieju: Jacek Morawiec
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Paweł Kiszka

XV Mistrzostwa Opolskiego Związku Skata Kamień Śląski
16.12.2017
m-e Nazwisko i imię Klub 1 seria 2 seria 3 seria 4 seria 5 seria d.pkt. razem
1 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 4 868 4 1273 3 680 3 981 3 1035 17 4837
2 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 1 123 4 955 4 864 4 1541 3 771 16 4254
3 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 4 653 2 620 4 1022 1 410 4 1066 15 3771
4 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 3 707 1 136 3 840 4 820 4 935 15 3438
5 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 3 590 4 953 4 928 3 668 1 266 15 3405
6 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 2 407 2 620 2 686 4 1079 4 1308 14 4100
7 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 2 554 4 1089 4 1004 2 661 2 608 14 3916
8 Koziorowski Marian LKS Mechanik Kochcice 3 543 3 863 2 586 1 396 4 969 13 3357
9 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 4 1191 2 663 1 200 3 618 2 757 12 3429
10 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 3 750 1 -77 3 705 2 493 3 861 12 2732
11 Kuźniak Przemysław LKS Mechanik Kochcice 2 733 1 393 3 908 3 680 2 624 11 3338
12 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 1 121 3 857 2 735 4 1018 1 468 11 3199
13 Koziorowski Piotr LKS Mechanik Kochcice 4 917 3 952 1 266 2 825 1 116 11 3076
14 Jarosz Joachim KS Karolinka Kamień Śl. 1 298 3 742 1 117 1 570 3 694 9 2421
15 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 1 512 1 544 2 336 2 571 2 501 8 2464
16 Piątek Marek ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 2 540 2 398 1 267 1 452 1 328 7 1985

PUCHAR PREZESA OKRĘGU

  •  Organizator i data: Kamień Ślski/16.12.2017
  • Kierownik turnieju: Jacek Morawiec
  • Sekretariat: Świtała Franciszek
  • Sędzia: Paweł Kiszka

Mce Nazwisko,  imię Klub S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
 Z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Wanat Edward KS Karolinka Kamień Śl. 2717 27 696 6 1196 11 825 10
2 Morawiec Jacek KS Karolinka Kamień Śl. 2633 30 1063 13 1228 13 342 4
3 Pietrzyk Józef LZS Leśnica 2480 23 476 3 879 9 1125 11
4 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 2391 21 899 7 774 7 718 7
5 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 2369 24 657 9 876 7 836 8
6 Lakota Jerzy SWORNICA Czarnowąsy 2253 20 1099 10 368 4 786 6
7 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice 2085 24 383 5 785 8 917 11
8 Sojka Zbigniew KS Karolinka Kamień Śl. 2046 22 764 8 706 9 576 5
9 Gorzel Norbert LZS Leśnica 2036 19 652 6 718 7 666 6
10 Rzepka Józef LZS Otmice 1989 19 349 6 1216 10 424 3
11 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1975 25 1081 10 162 5 732 10
12 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle 1850 21 1101 8 531 6 218 7
13 Wieja Piotr KS Karolinka Kamień Śl. 1822 15 530 4 900 6 392 5
14 Wieszołek Norbert KS Karolinka Kamień Śl. 1815 14 915 8 542 3 358 3
15 Piątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 1783 25 828 10 476 9 479 6
16 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 1699 23 912 9 404 7 383 7
17 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy 1656 19 468 7 378 4 810 8
18 Wotka Karol LZS Otmice 1461 16 444 4 727 8 290 4
19 Szymura Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 1114 15 526 7 -221 1 809 7